Hızlı kilo veriyorum, sizce iyimi kötümü

Kumsal6161

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2021
105
38
34
Selam kızlar, psıkıyatr ilacları kullandım bi dönem, 63 kıldan 88 e cıktım, diyetisyene gittim 78 e kadar indim. Sonra tekrar aldım 84 oldum. Öylede kaldım, sonra diyet yapamadıgım için saglıklı beslenmeye başladım. Şeker ekmek kızartma hamur işi pilav makarna yemedım, bol su tüketimi yaptım, 20 gün fln devam ettim sonra azcık yine saldım ama cok deil sadece pazar kahvatılarımda sucuk vs. Yedim, bazen kücük bi cikolata parcası vs. Falan. Normalde 1 gün salsam tartıda hemen fark olurdu yüksek cıkardım, ama cıkmıyorum, kılo vermeye devam ediyorum, biraz daha abur cubur yöneldım yemeye basladım ama yine zayıflıyorum, iyiliktenmidir kötülükten midir bu kılo verimi, cok korkuyorum, 5 ay önce tüp bbek denedik, ozaman bir sürü tahlıller den vs gectik. Daha cok yeni bişi olsa okadar arastırma da cıkardı, ama tedirgin olmaya başladım, 4 senedir gitmeyen kılo sımdı nasıl bı anda hızla gidio

Uzun süre sağlıklı beslendim. Ve arada kaçırsam bile zamanla kolay kolay kilo almadım. Sağlıklı beslenmeyi sonra tamamen bıraktım 5 ay sonra sismanlamaya anca başladım.

Sağlıksız diyet yaptığımda ise hızla kilo verdiğim gibi almıştım.

Şuan 10 kilom fazla tekrar geçmiş yıldaki gibi sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Kilo insana yaşlılık hantallik mutsuzluk katıyor .

Sanıyorum sağlıklı beslendiğiniz için böyle oldu. Yine de kendi bedenini en iyi sen bilirsin. sorun var hissediyorum diyorsan hastahaneye gidip kontrol olmalısın.

O ilaçları bırakınca zaten vücut bir zaman sonra eski metabolizmasina dönüyor, ilaç bırakmamız ile alakali muhtemelen etkisi bi kac senede görülüyor çünkü

X