Jinekoloji Hiv olma ihtimalim var mi ??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

madonnanna

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2024
30
-13
24
Kızlar yardımınıza ihtiyacım var ben hpv pozitif tip 16 çıktım araştırdigim kadarıyla çogu kadın yakalanmış buna bunda bir sorun yok ancak sizce hpvyle birlikte hiv de kapmış olabilir miyim hiçbir belirti yok ama içime kurt düştü ikiside farklı virüsler biliyorum ama çok korkuyorum hpvli arkadaşlarım yardımınıza ihtiyacım var test yaptırmaya aşırı korkuyorum çünkü en son bu tarz test yaptırdıgımda hpv pozitif çıkmıştı bu hpv dem de kötü eğer pozitif çıkarsa hayatım biter evlenemem bile lütfen yardım edin

Tamam da ben nerden bileyim hiv konusunu demwk istediğim hpv kapan birisi demekki virüslere karşi vücudu duyarli değil hpvyle omu da kapmış olabilir mi ayrıca hpvli birisi olarak böyle şüpheye düştüm bu sadece ben olamam hpvli herkes bence bu şüpheye düşmüştür

Ne alakası var biri olunca öbürü de olacak diye bir şey mi var.
Korunmasız seks yaptınızsa gidip test yaptırın korkmayın yoktur bir şey
Korunduklarım da oldu korunmadıklarim da ateş vücutta yara dalandan olmadi hiç ama işte ama test yaptırırsam pozitif çıkarsa o her yerde artık gözükür evlenirken falan oyuzden de cekınıyorum

Korunduklarım da oldu korunmadıklarim da ateş vücutta yara dalandan olmadi hiç ama işte ama test yaptırırsam pozitif çıkarsa o her yerde artık gözükür evlenirken falan oyuzden de cekınıyorum
Özel laboratuvarda yaptırın e devlet te çokmıyor sonuçlar

Karşı tarafa dürüst olmamak ve sağlığın için test yaptırmıyorsun.
Buradan gelen yorumlara göre teşhis mi koyacaksın?

Doktora gidin hastalık var ise ona göre düşünürsünüz yoksa da lütfen çoklu ilişki yaşarken korunun prezervatif diye bir şey var.

Teşhis koymak değil bu uygulamanın amaci insanlara danışmak değil mi ben mi yanlış biliyorum ? Karşi taraf ne alaka evliliğe engel olup olmadığı soruyorum yasal açıdan hemwn yanlış yere çekip algi yaratmaya ne meraklısınız test yaptırmama nedenim hpv pozitif çıkti ve daha onu sindiremeden buda çıkarsa psikolojik olarak çok etkilenirim kendimi biliyorım

Hpv ve HIV birbirinden tamamen farklı hastalıklar. Karsindaki kişide hpv olduğu kesin ki sana bulaştırmis. Eğer HIV konusunda en ufak bir şüphen varsa özele gidip test yaptır. En kesin sonuca bu şekilde ulaşırsın.

Hemen tedavi sürecine başlayın. Size bulaştıranı biliyor musunuz tepki verdiniz mi buna.
Test yaptırın hiv ile hpv aynı değil ki olsa da olmasa da test yaptırın hayatınızı etkiler çünkü
Kolposkopik biyopsi yapıldı test sonucunu bekliyorum hpv den korkum yok atlatırım ama hiv bulaştiysa o sıkıntı. Kimden bulaşti nasıl ne zaman bulaşti bilmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…