Histeroskopi sonrası

Eozlemtsn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2022
691
300
32
Arkdaşlar bitane kaybım var 1,5sene öncesi.snrasinda tüm denemelere rağmen bebeğimiz olmadı. Nisan ayında eşim sperm testi verdi varikosel 1.asama çıktı hız dusuklugu ve morfoloji düşüklüğü çıktı.snrasinda bı takviye kullandı ama çok fazla yukselmedi Haziran ayında tüp bebek için doktora başvurduk hsg çekildim ve rahimde yapışıklık varmis onu acicaz dedi.2agustosta histeroskopi oldum.regl oldgumda yeniden kontrolüm var .sizce snraki adetten snra doğal gebelik olabilir mi yoksa riske atmadan tedaviye mi başlamak doğru olur.yasim 31.

Rahimde yapışıklık derken rahim y şeklinde oluyor olması gerek değil mi. Bende de sekil bozukluğu var da.

Evet ama daha kesin tarih belli değil. Nasil bi duyguydu yani biraz araştırdım okudum ama
Valla canım anestezi aldığım için işlemi bilmiyorum ama ilk uyandgimda adet ağrısı gbi ağrım vardı ağrı kesici yaptılar hemen . 4saat snra da taburcu oldum rahattım.ole snrasinda çok ağrı yasamadim.antibiyotik ve ağrı kesici verdi ağrı olunca içiyorum.damla damla kanamam var .hiç korkulacak bsey degilmis

Teşekkür ederim bazı okuduklarim çok zor ve ağrılı geçtiğini yazmış. Gerçekten teşekkür ederim yardımınız için

Teşekkür ederim bazı okuduklarim çok zor ve ağrılı geçtiğini yazmış. Gerçekten teşekkür ederim yardımınız için
İnan bnde çok araştırdım çok korkarak gttim ama öle bsey değilmis dedim.sadece ilk uyandgim anda ağrım oldu o kdarlikta olur normal.ben 31yasindayim sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…