Histeroskopi sonrası

Canım valla takildiysa da haberim yok ama şöyle de bsey oldu alıp beni amelyathaneye götürürken serum falan vardı onları aldılar sonda var mı dediler hayır denildi takilmcak denildi.hani o sırada yapıldıysa yine bilmiyorum.kisa sürüyormuş işleme göre zamanı degisiyirmus .benim ne kdr sürdü bilmiyorum 1gbi aşağıya indirdiler bekleme hazırlama derken snra bayıldım ayildim.ayilinca braz daha bakalım 20dkikya yukarı cikarcaz dediler .saat 3e geliyordu ama ayilmami beklemişler falan işte
Tekrardan gecmis olsun canim bakalim yaşayıp görcez artik ayin 25inde doktor randevum var bakalim ne diycek kendi doktorum ameliyat dedi zaten ama bu hastanede olmaz falan dedi bende arastirdim baska hastanede farkli bi doktora aldim

Merhaba kızlar bende ayın 25 de rahik filmi cektirdim.sonradinda verilen raporda hafif üsten basik yani kalp şeklinde rahim diyor ve hafif derecede yapisiklik var yazmışlar sonuç kısmına ama hemşireye attım doktora göstermiş sorun yok demiş nasıl oldu anlamadım raporda hafif derecede var diyor.bir daha gittiğimde soracagim

Merhaba kızlar bende ayın 25 de rahik filmi cektirdim.sonradinda verilen raporda hafif üsten basik yani kalp şeklinde rahim diyor ve hafif derecede yapisiklik var yazmışlar sonuç kısmına ama hemşireye attım doktora göstermiş sorun yok demiş nasıl oldu anlamadım raporda hafif derecede var diyor.bir daha gittiğimde soracagim
Bnde yapışıklık vardı histeroskopi oldum canim.doktoruna iyice sor öğren en guzelj

Bnde yapışıklık vardı histeroskopi oldum canim.doktoruna iyice sor öğren en guzelj
Evet evet geçen hafta gittim ama unuttum doktorda hiç bir şey demedi beni muayene ederken rapora baktı bı yorum yapmadi sorun olsa söylerdi galiba ama ayın 5 de gittigimde yine sorucam

Selam kızlar
Bende adetimi bekliyorum
Histeroskopi ve laparoskopi olacağım
İkisini de olan var mı
Özellikle lapatoskopi zor omuz ağrısı vs yapıyor demiş herkes korkuyorum

Selam kızlar
Bende adetimi bekliyorum
Histeroskopi ve laparoskopi olacağım
İkisini de olan var mı
Özellikle lapatoskopi zor omuz ağrısı vs yapıyor demiş herkes korkuyorum
Ben sadece histeroskopi oldum dgerini bilmiyorum canim ama korkma cnku rahim filmi cekilecegim zaman bile ne yazılar okudum ama korktuğum kadar değildi.o da aynıdır herkeste farklıdır geçmiş olsun

X