Histeroskopi sonrası

Merhaba canim gecmis olsun oncelikle sen ne kadarlik evlisin tam olarak nasil bi sekil bozuklugu var bende de ayni sıkıntı var malesef ameliyat dedi doktor kalp seklindeymis rahim
Ben iki yıllık evliyim ve evet benimde rahmim kalp şeklinde. Doktor tedavi gerekiyor diyor ama ben olamadım henüz

Merhaba herkese bende Mayıs ayında hiteroskopi ameliyatı oldum ama ben tam olarak işleminin ismini sormadım rahim girişinde sivrilik vardı perde yada şekil bozukluğudur büyük ihtimalle sormadan hemen ameliyat oldum doktoruma güvendiğim için temmuzda hamile kaldım şuan hamileyim ama çok yeni inşallah sağlıklı ilerlerse 🙏 hiteroskopi yapılmasını beklemeyin 🙏🌸

Merhaba herkese bende Mayıs ayında hiteroskopi ameliyatı oldum ama ben tam olarak işleminin ismini sormadım rahim girişinde sivrilik vardı perde yada şekil bozukluğudur büyük ihtimalle sormadan hemen ameliyat oldum doktoruma güvendiğim için temmuzda hamile kaldım şuan hamileyim ama çok yeni inşallah sağlıklı ilerlerse 🙏 hiteroskopi yapılmasını beklemeyin 🙏🌸
Yaa ne güzel saglikla kucağınıza alırsınız inşallah rabbimin izniyle bana da dua edermisnz bende bu ameliyati olucam daha günü belli degil ama bendede şekil bozuklugu varmis

İyi günler bende rahim filmi çektirdim yapışıklık çıktı 1,5 yıl önce histereskopi oldum. Histereskopi çok korkulacak bişey değil anestezili bir işlem hissetmiyorsun uz kendinize gelincede adet agrısı gibi bir ağrı ve damla şeklinde kanama oluyor antibiyotik kullanıyorsunuz ağrı kesicide veriyor ağrınız olunca kullanmak için ayakta banyo yapın ve cinsel ilişki yasak bende tekrar yaptırcam sanırım histereskopi. rabbim hepimize şifa versin

İyi günler bende rahim filmi çektirdim yapışıklık çıktı 1,5 yıl önce histereskopi oldum. Histereskopi çok korkulacak bişey değil anestezili bir işlem hissetmiyorsun uz kendinize gelincede adet agrısı gibi bir ağrı ve damla şeklinde kanama oluyor antibiyotik kullanıyorsunuz ağrı kesicide veriyor ağrınız olunca kullanmak için ayakta banyo yapın ve cinsel ilişki yasak bende tekrar yaptırcam sanırım histereskopi. rabbim hepimize şifa versin
Oncelikle cok gecmis olsun herkes cok kolay olduğunu söylüyor umarim bende kolay atlatırım rabbim hepimize sifalar versin

Oncelikle cok gecmis olsun herkes cok kolay olduğunu söylüyor umarim bende kolay atlatırım rabbim hepimize sifalar versin
Bende bugun oldum genel anesteziden uyanınca yarım saat adet agrısı gibi biraz şiddetli agrım oldu agrı kesıcı verdıler yarım saat sonra iyiydim şimdi de karnımın içi agrıyor bıraz katlanılabilir bi agrı.

Agrım vardı doktora sormayı unuttum ya ilişki ne kadar yasak acaba bana çizikte attı 1-2 da gebelik olması lazım dedı

Peki siz bu yapışıklığı anlamadınız mı hiç genelde adette azalma veya hiç adet görememe oluyormuş
Aslında azalma var gbiydi farklı doktorlara gttim hiç biri rahim filmi istemedi.kendim dedim sen karışma tavrına girdiler.en son farklı şehre gttim artik

Evet en azindan anestezili olmasi iyi ama insan bilmedigi seyden korkuyo ne kadarda olsa sonda falan takılıyomus sanırım rabbim yardim etsin evlat sahibi olmak icin katlanicaz artık
Tabi her işlemde illa farklıdır bende takılmadı sonda .ama takilanlarda da anestezi verilince takiliyirdur diye düşünüyorum. Bnde olmadan önce korkuyordum bazıları çok ağrı oluyir snra dedi ama ilk uyandgim anda bı sancı vardı ağrı kesici yaptılar gecti

Tabi her işlemde illa farklıdır bende takılmadı sonda .ama takilanlarda da anestezi verilince takiliyirdur diye düşünüyorum. Bnde olmadan önce korkuyordum bazıları çok ağrı oluyir snra dedi ama ilk uyandgim anda bı sancı vardı ağrı kesici yaptılar gecti
Bi arkadasima ameliyattan önce takılacakmıs sonda oda demis beni bayıltın öyle takın demiş bende olursa oyle düşünüyorum diger türlü bende korkuyorum biraz bakalim artik hayırlısı ama genelde takiliyomus sonda size neden takilmadi acaba

Islem cok kisa sürüyormus bide 20 dk falan diye duymustum

Islem cok kisa sürüyormus bide 20 dk falan diye duymustum
Canım valla takildiysa da haberim yok ama şöyle de bsey oldu alıp beni amelyathaneye götürürken serum falan vardı onları aldılar sonda var mı dediler hayır denildi takilmcak denildi.hani o sırada yapıldıysa yine bilmiyorum.kisa sürüyormuş işleme göre zamanı degisiyirmus .benim ne kdr sürdü bilmiyorum 1gbi aşağıya indirdiler bekleme hazırlama derken snra bayıldım ayildim.ayilinca braz daha bakalım 20dkikya yukarı cikarcaz dediler .saat 3e geliyordu ama ayilmami beklemişler falan işte

X