Histeroskopi de kanamaaa

asell25

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2023
4
1
28
Merhabalar ben yapışıkşıklardan dolayı histeroskopi oldum birhafta normal adet gibi kanamam oldu hafif hafif sonra 7. Gün çok şiddetli kanamam oldu durmadı ve çok büyük (çocuk kafası kadar) pıhtı geldi ve ilaç serum hastanede yattım 2 gün kan felan verildi bunu yaşayan vae mı aranızda yardımcı olun lütfen şuan ilaçlarla kanamam lekelenmeye döndü ama kasık ağrım çok sizce ne olmuş olabilir ?

Benim ilk bir kaç gün kanamam oldu ama 10 gün falan dayanılmaz ağrım vardı,ama herşey normal görünüyordu doktora gittiğimde,her bünye Farklı şeyler yaşıyor

Benim ilk bir kaç gün kanamam oldu ama 10 gün falan dayanılmaz ağrım vardı,ama herşey normal görünüyordu doktora gittiğimde,her bünye Farklı şeyler yaşıyor
Ben anlamadım çok saçma bir bende oldu sanırım ya ne yapacağım bilmiyorum metiler felan kullandım durdu 3-4 gündür ama inşallah tekrar başlamaz yani çyle bir kanamam oldu ki şaka gibiydi kanım 12 den 8 e düştü beyaz kan verdiler kaç defa

Acaba adet mi olacağım bilemiyorum düzensiz olduğu için amelyat olalı 2 hafta oluyor ben adet döneminin ortasındayken amelyata aldı doktorum ama adette nasıl oluyor bu amelyat sonrasında bilemedim. Birde benim yapışıklık çoktu rahim ağzına kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…