Histereskopi sonrası hamile kalan var mı ?

Melikke58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2021
13
5
25
3 gun sonra (25 temmuz) histereskopi yapılacak kızlar 3 senedir hiç gebelik yaşamadım.1 normal 1 mikroçip aşılama yaptırdık defalarca haplar iğneler kullanıldı ama gebelik olmadı doktorlar sebepsiz infertilite dedi hep.Histereskopi sonrasında hamile kalan var mı acaba merak ettim 😊

3 gun sonra (25 temmuz) histereskopi yapılacak kızlar 3 senedir hiç gebelik yaşamadım.1 normal 1 mikroçip aşılama yaptırdık defalarca haplar iğneler kullanıldı ama gebelik olmadı doktorlar sebepsiz infertilite dedi hep.Histereskopi sonrasında hamile kalan var mı acaba merak ettim 😊
Merhaba hiç cevap verende olmamış canım şuan nasılsınız? Bende histereskopi oldum geçen gün 3 senedir deniyoruz olmuyor sizin şuan durum nedir?

Kızlar selam bende bugün histeroskopi oldum, 1bucuk cm lik polip alındı, bide operasyon esnasında tuplerim tikanikmis basınçla o da açıldı. Ben umutluyum şu an rahmin tertemiz oldu. Sizleri merak ettim gelişme var mi 🌸🙏🏻🌸bende 2 yıldır deniyorum hicbisey olmadı.

Ben histereskopi oldum 10 Subatta, 24 subatta da adet oldum. Sonra da hamile kaldım ama 5 haftalık falandı gebeliğim gecen hafta, düşük yaptım.

X