histereskopi amelyatı ile yapışıklık açma

yaseminlikamelya

Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2019
61
21
40
kızlar merhaba, rahmimde kocaman bir yapışıklık var. 1 yıl önce histeroskopi ile polip alınacaktı, 15 dakikalık bir ameliyat normalde. ancak benim ameliyatımda operatör doktor Serdar Oral rahmimi deldiği için amelyat 2 saat sürmüştü ve karnıma sezeryan gibi kocaman bir kesi atılarak rahim dikildi. binde bir ihtimal aslında ama işte benim basıma geldi !!!
şimdi o ameliyattan sonra poliplerin çıkarıldığı yerler hep yapışmış.normalde bir jel sıkılırmış yapışmasın diye, ama benim rahmimin ortası kocaman yapışmış.Cevat Bayrak ın çektiği rahim filminde anlaşıldı yapışıklıklar.
Şimdi yeniden bir histereskopi olmam gerekli aslında kolay ve en fazla yarım saatlik bir operasyonmuş. ama işte başıma böyle bişey gelince artık doktoru tecrübeli bir isim olsun istiyorum.
tavsiye edebileceğiniz bir isim varsa bana yardımcı olun canım klubümün kadınları

Recai Pabuçcu varmış Ankara da ben de bayramdan sonra gitmeyi düşünüyorum. Ben kürtaj oldum, parça kalmış tekrar oldum, bu sefer parça alırken kanama oldu, delinmiş olabilir diye laparoskopi ameliyatı oldum, sonra yapışıklık oldu tekrar ameliyat oldum, tamamen açmamış doktor, bu iş beni aşar dedi , Ankara da bi doktor var yaparsa o yapar dedi, Recai Pabuçcu ymuş adı, tecrübeli bi doktor araştırdım, yapışıklık fazla benim, umarım çare olur, ben de çok korkuyorum, eğer ameliyatım başarılı geçerse yazarım tekrar

Canım recai pabuççuyu ben de duydum. Çok iyi bi doktormuş ama popüler oldugundan çok kalabalık oluyomuş.randevu alabildin mi sen. İnşallah çare olur tertemiz çıkarsın amelyattan. Sen randevu alabildin mi. Güzel haberlerini bekliyorum

Öncelikle çok geçmiş olsun hangi şehirde oturuyorsun

Aldım randevuyu pazartesi ayın 19 unda , Ankara da doktor, İnternette sitesi var orda numarası var , sana geri dönüyorlar, dualarınızı bekliyorum, baya stres oldum, inşallah iyi geçer de sağlığıma kavuşurum

Siz ameliyat oldunuz mu? İstanbul daha pahalı dediler bize, Ankara da 6000 liraya yapıyorlar, İstanbul da ne kadar acaba?
Bu konuda hiç bir bilgim yok canım ben doktor devlet hastanesinde idi 2016 yılında ameliyat oldum laparoskopik çok tavsiye edilerek gittim memnun kaldım şükür şimdi özel de ama fiyat bilmiyorum

Ben de 2 gün oldu ameliyat oldum recai hocada, gerçekten işinin ehli, ameliyattan sonra izlettirdi ameliyatı nasıl yaptığını, bendeki yapışıklık ciddi boyuttaydı, izlerken videoyu iyice anladım, şimdi 40 gün kadar ilaç kullancam, sonra kontrol var, gelişmelerden haberdar ederim. Sorusu olan olursa ben de yardımcı olurum, çünkü bu sıkıntıyı çeken bilir, Allah kimseye göstermesin

Geçmiş olsun çok sewindim iyi geçmesine.en kısa zamanda bebek haberlerini de alırız inşallah canım benim. Recai hocadan ameliyat randevusu almak için önce muayenesine gittiniz mi. Hangi hastanede yaptı ameliyatı. Birde ne kadar tuttu fiyatı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…