histereskopi amelyatı ile yapışıklık açma

Recai hocada laparaskopi+histereskopi oldum ameliyatım çok başarılı geçti, bence işinin ehli bir hoca, şuanda hamileyim, sorunuz olursa cevaplayabilirim ☺
Canım çok sewindim, bende olcam ameliyat adeti bekliyorum. Başka bir dr vardı aklımda ama şimdi kafam karıştı acaba recai hocada mı olsam diye.direkt amelyat randevusu alınabiliyor mu yoksa önce muayenesine mi gitmek gerekli. Senin ameliyatını hangi hastanede yaptı birde fiyatı neydi acaba

Ben de 2 gün oldu ameliyat oldum recai hocada, gerçekten işinin ehli, ameliyattan sonra izlettirdi ameliyatı nasıl yaptığını, bendeki yapışıklık ciddi boyuttaydı, izlerken videoyu iyice anladım, şimdi 40 gün kadar ilaç kullancam, sonra kontrol var, gelişmelerden haberdar ederim. Sorusu olan olursa ben de yardımcı olurum, çünkü bu sıkıntıyı çeken bilir, Allah kimseye göstermesin
Balon koyuldumu yoksa jel mi kullandı, çizik attımı vs vs. ameliyat konusunda bilgi verebilirsen sevinirim. Çok tedirginim. Benim de adet biter bitmez bu ameliyatı olmam gerek ama henüz hocada bile karar veremedim. Şimdiden teşekkürler

Balon koyuldumu yoksa jel mi kullandı, çizik attımı vs vs. ameliyat konusunda bilgi verebilirsen sevinirim. Çok tedirginim. Benim de adet biter bitmez bu ameliyatı olmam gerek ama henüz hocada bile karar veremedim. Şimdiden teşekkürler
Balon konulması estrofem ve tarlusal kullanıyorum bi de antibiyotik var, valla ben de çok tedirgindim ama recai hocaya güvenebilirsin, videoyu izleyince anlıyor insan ne kadar zor bir ameliyatı kolaylıkla yaptığını,
Geçmiş olsun çok sewindim iyi geçmesine.en kısa zamanda bebek haberlerini de alırız inşallah canım benim. Recai hocadan ameliyat randevusu almak için önce muayenesine gittiniz mi. Hangi hastanede yaptı ameliyatı. Birde ne kadar tuttu fiyatı

Geçmiş olsun çok sewindim iyi geçmesine.en kısa zamanda bebek haberlerini de alırız inşallah canım benim. Recai hocadan ameliyat randevusu almak için önce muayenesine gittiniz mi. Hangi hastanede yaptı ameliyatı. Birde ne kadar tuttu fiyatı
Amin inşallah, kendi tüp bebek merkezi var centrium tüp bebek merkezi, netten bulabilirsiniz numarasını, isterseniz aynı güne hem randevu hem de ameliyat zamanı alabilirsiniz, benden rahim filmi istedi, laboratuvara gönderdi acil olarak, rahim filmi 650 lira aldılar, hemen muayene edip ameliyata karar verdi, muayene ve ameliyat 6000 lira , normalde daha pahalıymış ama yardımcı oldular

Amin inşallah, kendi tüp bebek merkezi var centrium tüp bebek merkezi, netten bulabilirsiniz numarasını, isterseniz aynı güne hem randevu hem de ameliyat zamanı alabilirsiniz, benden rahim filmi istedi, laboratuvara gönderdi acil olarak, rahim filmi 650 lira aldılar, hemen muayene edip ameliyata karar verdi, muayene ve ameliyat 6000 lira , normalde daha pahalıymış ama yardımcı oldular

Geçmiş olsun canım benim ne güzel kurtuldun bitti darısı bana. Ama normalde adet görmem gerekirken gecikti. Stres yaptım sanırım, bakalım adet görürsem bende artık amelyatımı olup kurtulcam.
Normalde balon konulmazsa jel sıkılıyormuş yeniden yapışmasın diye. Hatta jel balondan daha sağlıklıymış. Perhiz verdi mi sana

Canım çok sewindim, bende olcam ameliyat adeti bekliyorum. Başka bir dr vardı aklımda ama şimdi kafam karıştı acaba recai hocada mı olsam diye.direkt amelyat randevusu alınabiliyor mu yoksa önce muayenesine mi gitmek gerekli. Senin ameliyatını hangi hastanede yaptı birde fiyatı neydi acaba
Tahlilleri vs görmeden ameliyat randevusu vereceğini sanmıyorum ama ben gittiğimde elimde tahlillerim vardı bir kez gittim hemen ertesi haftaya ameliyat günü verdi ve ameliyatı oldum. Ben ameliyatı medicana hastanesinde oldum 2018 eylül ayında o zaman 7500 tl idi ücreti ve nakit ödemiştik. Diğer hoca kim bilmiyorum ama Recai hoca bu konuda bence çok iyi, ameliyattan çıktıktan sonra direk bu iş bitti %95 doğal yolla çocuğunuz olur, geri kalan %5 ise Allah’tan demişti, çok şükür ben kucağıma almayı bekliyorum inşallah siz de kime ameliyat olursanız olun iyi sonuçlar alırsınız

Tahlilleri vs görmeden ameliyat randevusu vereceğini sanmıyorum ama ben gittiğimde elimde tahlillerim vardı bir kez gittim hemen ertesi haftaya ameliyat günü verdi ve ameliyatı oldum. Ben ameliyatı medicana hastanesinde oldum 2018 eylül ayında o zaman 7500 tl idi ücreti ve nakit ödemiştik. Diğer hoca kim bilmiyorum ama Recai hoca bu konuda bence çok iyi, ameliyattan çıktıktan sonra direk bu iş bitti %95 doğal yolla çocuğunuz olur, geri kalan %5 ise Allah’tan demişti, çok şükür ben kucağıma almayı bekliyorum inşallah siz de kime ameliyat olursanız olun iyi sonuçlar alırsınız
Amin, Allah analı babalı büyütsün sizinkini de. Ben memorial da prf.dr.Ahmet Göçmen de olmaya karar verdim. Hayırlısıyla olunca forumda paylaşıcam

Etmedim, olan olduktan sonra etsem ne, canımın derdine düştüm. Ama ders oldu özel muayenede anlaşıp götürdüğü hastaneye gitmem artık hiç bir dr. un

Ama böyle böyle doktorlar nasıl olsa şikayet gelmiyor diye dikkatsiz davranmaya devam ediyorlar. Tabiki insan canının derdinden düşünemiyor ama şikayet edilmesi gerekli. Geçmiş olsun tekrar.

Hadi inşallah hayırlı haberlerinizi alırız ☺️
29 Ağustos günü şişli memorial de prf.dr. Ahmet Göçmen'e ameliyat oldum. Henüz verilen ameliyat cd sini izleyemedim ama Histereskopi ile rahim içi yapışıklıklarımın açıldığını ve laporoskopi ile idrar kesesine yapışık olduğu görülen sol tüpümü açtığını anlattı hoca. Ameliyathaneye alınıp hocanın çıkışı arasında 50-55 dk. zaman geçtiğini söyledi eşim, yani şükür kolay ve çabuk bir operasyon oldu. Haricen Materegen 5cc jel satın almıştık ve hoca bunu da zerketmiş. Hastane temiz, çalışanlar ilgili (en baştan en sona, ameliyathane dahil yanımda görevli tek bir hemşire olmasını isterdi gönül ancak danışman İzel hanım ve Merve hemşire ile temizlik ekibine özellikle teşekkür ederim) Prf.dr. Ahmet Göçmen hocaya gelince ; Çok memnun kaldım. İşinin ehli (histereskopiden sonra sonda ya bile gerek duymamış, tek damla kan gelmedi hatta biz acaba histeroskopi yapmadan laporoskopi ile mi yapışıklığı açtı diye düşündük), yeteri kadar bilgilendirdi (ne çok soğuk ne de yapamadıklarını çenesiyle örtmeye çalışan dr.lardan değil). Allah kendisinden razı olsun. 2 ay sonra yeni rahim filmiyle (kesinlikle echomar da çektiricem) kontrole gelicem. İnşallah sorunlar tamamen giderilmiştir ve tekrar etmez. İnşallah Allah'ım isteyen herkese ve bana da en kısa sürede sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip eder.

Az önce ameliyat görüntülerimi de izledim kızlar, doktor ahmet göçmen resmen tertemiz yapmış. Çok titiz çalışmış. İdrar keseme yapışık olan tüpümü öyle güzel ayırmış ki pek çok dr un yapmak istemeyeceği bir ameliyat olurdu bence. Hiç zarar vermemiş.
Böylelikle iki farklı dr dan histereskopi ameliyatı olup nasıl olması yada olmaması gerektiğini öğrendim.
Sormak isteyen olursa seve seve tecrübelerimi paylasırım.

Geçmiş olsun canım benim ne güzel kurtuldun bitti darısı bana. Ama normalde adet görmem gerekirken gecikti. Stres yaptım sanırım, bakalım adet görürsem bende artık amelyatımı olup kurtulcam.
Normalde balon konulmazsa jel sıkılıyormuş yeniden yapışmasın diye. Hatta jel balondan daha sağlıklıymış. Perhiz verdi mi sana
Recai hocaya mı gideceksin canım, jel den bahsetmedi, sıktıysa da bilmiyorum, adet söktürücü ilaç verdiği için sanırım ilişkiye girsen bile hamile kalamazsın, perhiz bir şey demedi. İlaçları 2 adet olacak şekilde verdi , adetimin biri oldu 4 hafta sonra tekrar olacak, doktora göruncez, önce Antalya da Kemal bey e , gerek görürse tekrar Recai bey e gitcez, ameliyat olur olmaz bana haber ver canım, güzel haberlerini bekliyorum, Allah şifa versin

Az önce ameliyat görüntülerimi de izledim kızlar, doktor ahmet göçmen resmen tertemiz yapmış. Çok titiz çalışmış. İdrar keseme yapışık olan tüpümü öyle güzel ayırmış ki pek çok dr un yapmak istemeyeceği bir ameliyat olurdu bence. Hiç zarar vermemiş.
Böylelikle iki farklı dr dan histereskopi ameliyatı olup nasıl olması yada olmaması gerektiğini öğrendim.
Sormak isteyen olursa seve seve tecrübelerimi paylasırım.
Geçmiş olsun tekrar, 2 ay sonra tekrar haberleşelim, İstanbul'da ne kadar tuttu ameliyat

Doktor bana olur normal demişti, ilaçlar yapıyor
[/QUOTE]
Bana dr sadece antibiyotik verdi. Ama gebelde hormon ilaçları veriliyormuş. Senin dr hangi ilaçları verdi acaba. Korkuyorum çok ya tekrar yapışırsa diye

:nazar:kızlar merhaba, rahmimde kocaman bir yapışıklık var. 1 yıl önce histeroskopi ile polip alınacaktı, 15 dakikalık bir ameliyat normalde. ancak benim ameliyatımda operatör doktor Serdar Oral rahmimi deldiği için amelyat 2 saat sürmüştü ve karnıma sezeryan gibi kocaman bir kesi atılarak rahim dikildi. binde bir ihtimal aslında ama işte benim basıma geldi !!!
şimdi o ameliyattan sonra poliplerin çıkarıldığı yerler hep yapışmış.normalde bir jel sıkılırmış yapışmasın diye, ama benim rahmimin ortası kocaman yapışmış.Cevat Bayrak ın çektiği rahim filminde anlaşıldı yapışıklıklar.
Şimdi yeniden bir histereskopi olmam gerekli aslında kolay ve en fazla yarım saatlik bir operasyonmuş. ama işte başıma böyle bişey gelince artık doktoru tecrübeli bir isim olsun istiyorum.
tavsiye edebileceğiniz bir isim varsa bana yardımcı olun canım klubümün kadınları:KK200:
Siz neredesiniz bilmiyorum ama bu konuda antalyanin en iyi uzmani prof dr inanc mendilcioglu nu tavsiye ederim. 10 yil once benimde yapisikligim vardi hemde baya fazlaydi bir veya ancak iki ameliyatla dedi acabilirim bu yapisikliklari ama kendisi o kadar rahatlatici o kadar uzman bir doktorki tek ameliyatla beni kurtardi. Minnettarim kendisine

X