HİPO HİPOLULAR BURAYA

mucizelereinann

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Mart 2022
55
25
27
Merhaba arkadaşlar istanbulda hipo hipo tecrubesı olan doktor tavsıyenız kımlerdır .Ve hipo hipo olarak hamile kalanlar aşılama ile mı yoksa tüp bebek ile mi hamıle kaldınız .Ben ıkı kere ıgne takıp ve bı kere asılama oldum sonuc negatıf .

Canım benim açtığım konuyu okursan bı çok soruya cevap bulabilirsin ayrıca bu hastalıkta aşılama ve tüp Bebek yönteminin başarı oranı daha yüksek imkanınız varsa direk tüp Bebek yaparsanız yıpranmadan daha çabuk sonuç alırsınız Allah'ın izniyle

Ben size bi kaç kez denk geldim ama açtığınız konuya ulaşamadım en kısa nerden ulasabılırım çok teşekkür ederim bu arad

Merhaba süreciniz nasıl geçti ?
Merhabalar çok zorlu süreçlerden sonra hamdolsun Rabbıme pozıtıfı gördük zamanını beklıyormus demek ki aşılama ve takıp tedavılerım olumsuz sonuçlandı tüp bebek taze transfer ile pozitifi gördüm şükürler olsun Rabbıme .Rabbim size de en koda zamanda kolaylıkla nasıp etsin ısteyen herkese ınsaAllah

Ben varım. Aşılama ve takip negatif. Tüp bebek ilk deneme taze transfer ile pozitifi görmüştüm. Şuan bebeğim çoktan doğdu bile 14 aylık oldu :) darısı isteyen herkese

Aynı benmde o şekilde oldu :)

Evet var bi watsap grubu instgramdan hipo hipolu bir anne ordan ulaşım sağlayabilirsiniz kendisine hatta bunun üzerine bir kitabı da mevcut

Aslında dm gönderebilirsiniz dönüş yapar kendısı ama malesef ben yönetici değilim gruba alamıyorum

Ben de hipo hipo hamileyim ilk trimesterde hangi ilaçları kullandınız bana sadece coraspin ve progestan 200 mg x (3) verdiler hangi doktora takip ettirdiniz ve gebelikte nelere dikkat ettiniz

Bende dediğiniz ilaçları ekstra da estrofem kullandım bı süre ama süreyi çok hatırlamıyorum 12 hafta gıbı olabilir .Beslenmeye dikkat ettim ve ağırlık kaldırmamaya egılıp kalkarken dizlerimi büküp eğilip kalktım onun dışında normal hayatıma devam ettim aynı zmanda calsııyordum işe de yürüyerek gıdıp geliyordum ev supurmedım çünkü makınam çok zorluyordu onu dısında dedıgım gıbı rutın hayatıma devam ettım ve bol bol dua ettım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…