Hipnoz ile Zayıflama

topri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2010
94
0
Öncelikle Size Konudan Bahsetmek isterim.

Hipnozla Kalıcı Zayıflama
STRESE GİREREK ZAYIFLAMAYA HAYIR,
HİPNOZLA DOĞAL BESLENEREK ESTETİK VE SAĞLIKLI FORMA EVET.

HİPNOZ NEDİR?

Hipnoz, vücudun doğal ve sağlıklı çalışmasını sağlar. Sizi kötü alışkanlıklarınızdan kurtarır. Örneğin sigarayı bırakmak istiyor ama başaramıyorsanız ya da yükseklik, karanlık, hayvan, uçak, sınav kaygısı, gibi bir çok korkularınız varsa hipnozla bir kaç seansta bunlardan kurtulabilirsiniz.
Hipnoz güvenilir bir yöntem mi?
Hipnoz bilimsel bir metottur ve hiç bir yan etkisi yoktur.
Her türlü diyet programı denedim ama başarılı olamadım, hipnoz bana nasıl yardımcı olacak?
Hipnozla daha önce tanışmayan ve sağlıklı forma kavuşmak için her türlü diyeti yapan kişiler zaten daha öncesinden işkenceye dönen metotları denemiş oluyorlar. Diyet programlarını yaptığınızda siz beyninize “ben beceriksiz ve iradesizim” mesajını vermiş olursunuz. Bilinçaltınız yani beyniniz de size “madem sen bana inanmıyor beni küçük görüyorsun, nasıl olsa bir kaç ay sonra bu diyet bitecek ve ben sana bunun bir kaç kilo fazlasını aldırtacağım” der. Bu kısır döngü devam eder. Hipnoz beyninizle beraber çalışır. Örneğin; en çok yediğiniz ve yemekten keyif aldığınız şey çikolata, hamur işi, tatlılar ise; seanstan sonra önünüzde olsa bile bunları yemeyecek yerseniz bile bir dilimle büyük keyif alarak sağlıklı yaşamaya devam edeceksiniz.
Ayda kaç kilo verebilirim?
Ortalama 4-6 kilo arasında veriliyor.
Hipnozla verdiğim kiloları seanslardan sonra tekrar alır mıyım?
Hipnozla verdiğiniz kiloları seanslar bitse bile uzun yıllar geri almaz, sağlıklı bir şekilde formda kalırsınız.
Herkes hipnoz olabilir mi?
IQ´sü yerinde olan herkes hipnoz olabilir ve hiç bir yan etkisi yoktur.
Başarı oranı nedir?
Ortalama başarı oranı çok yüksek, %94 civarındadır. Yani her 100 kişiden 94´ü uzun yıllar sağlıklı, formda ve daha ince bedenlerde yaşamını devam ettiriyor.
Ben çok kiloluyum hipnoz bende işe yarar mı?
Ne kadar kilolu olduğunuz önemli değil, önemli olan “Ben artık zayıflamak, ideal kiloma kavuşmak istiyorum ama beceremiyorum” demeniz ve bunu gerçekten istemenizdir.
Hipnozla zayıflama kaç seans sürüyor?
Hipnozla zayıflama ortalama 4-5 seans sürüyor, ama ilk seanstan itibaren etkisini bariz bir şekilde görürsünüz.
Hipnozdan sonra sevdiğim yiyecekleri yine yiyebilecek miyim? Örneğin; çikolatayı çok seviyorum bundan kurtulabilecek miyim?
Hipnozdan sonra sağlıklı beslenmeye devam edeceksiniz. Çikolataya ‘Hayır’ diyemiyorsanız hipnozdan sonra en sevdiğiniz çikolata önünüzde olsa bile en fazla bir dilim yiyerek tatmin olacaksınız.
Hipnozda bir diyet reçetesi veriyor musunuz?
Hayır, hiç bir diyet verilmiyor. Yalnızca bol bol su içmeniz önerilir.

HEDEFLEDİĞİNİZ KİLOYA ULAŞMAK SİZİNDE HAKKINIZ…
Hipnozla zayıflama için birkaç dip not:

Hiç aç kalmadan, işkenceye dönüşen diyet programlarını uygulamadan, vücudunuza işkence yapmadan, halsiz kalmadan ve en önemlisi de zayıfladıktan sonra tekrar kilo alma korkusu hissetmeden yaşayabilmek mümkün. Hipnozla zayıflama kalıcı ve büyük başarı oranıyla ilaçsız diyetsiz ve bilimsel metotla sizi idealinizdeki kiloya sokuyor.
Hipnozla tedavi, beslenme alışkanlıklarınızın değiştirildiği bir durumdur. Hipnozla zayıflama, zayıflamak isteyen herkesin kolayca başarabileceği, çok uzun yıllardır yapılan bir tedavidir. Kalıcı ve kesin çözüm verebilen bir tekniktir.
Rejim, diyet sözcükleri bilinçaltı için çok sevimsizdir. Yemekten zevk aldığınız yiyecekleri bırakmak zorunda olduğunuz anlamına gelir. Bu yüzden rejim yapmayı sevmeyiz, bir işkence olarak görürüz. Bilinçaltımız diyetten hoşlanmaz çünkü diyetin diğer bir adı da “kıtlık ve işkencedir”. Ama ‘hipnozla zayıflama’ bunların hiçbiri değildir. Hipnozla zayıflama tamamen beslenme alışkanlıklarınızın ideal bir forma girerek hiç bir şeyden mahrum kalmadan, ama yemenin de aşırısına kaçmadan beynimize telkin edilen sağlıklı bir yaşam şeklidir.
Kontrolsüz yemenin asıl nedenleri bilinçaltında gizlidir. Kontrolsüz yemenin altında aslında duygusal ve ruhsal ihtiyaçlarımız yatar. Stres, gerginlik, endişe, suçluluk, kızgınlık gibi olumsuz duygular aşırı yemeye neden olur. Yemekle bu olumsuz duyguları bastırmaya çalışırız. Öte yandan yemek yeme keyifli bir şeydir ve bununla ilgili çocukluğumuzdan beri bilinçaltımızda çoğunlukla olumlu anılar mevcuttur. Bu durumda bilinçaltı bu anları daha sık yaşatmak için size yedirtir. Anne babayı memnun etmek, kızdırmamak için yedirtir. Ya da içindeki değersizlik duygusuna bir yanıt olarak yedirtir. Bilinçaltı madem kendini değersiz hissediyorsun, kendini beğenmiyorsun, ben de sana yardım edeyim der ve çılgınca yedirerek sizi şişmanlatır.
Fazla kilolu olmak pek çok nedenden kaynaklanabilir. Bazı insanlar çocukluktan beri sağlıksız beslenme alışkanlığı edinmişlerdir. Bazıları da duygusal problemler yüzünden aşırı yiyor olabilir. Çok azının da hormonal problemleri (hipotiroidi-guatr hormonu azlığı, Cushing hastalığı gibi) olabilir.

Detaylı bilgi için lütfen bizi arayın. Sağlıklı yaşamanız ve istediğiniz elbiseleri giymeniz dileğiyle…

Kendimi bildim bileli hep kilolu oldum, obez durumuna geldim. Denemediğim diyet, gitmediğim doktor neredeyse kalmadı, çuvallar dolusu kitap okudum ama bir türlü kafamda bitirmeyi beceremedim. Ameliyat bile olmayı düşündüm ama çok zor süreçleri olduğu için vazgeçtim. Hipnoz konusunu araştırıp birde bu yolu denemek için başvurdum .Özel hipnoz aldım, bir kaç seansım daha kaldı. Şimdiye kadar 4 seans aldım. 97 kilo ile başladım 3 haftada 3 kilo verdim. Hiç diyet yapmadan. Canım zararlı şeyler çekmeden. Aralarda atıştırma isteğim olmadan.Normal yemeklerimi yedim, önceki zamanlardan daha az yedim ve çok rahatça doydum. Korkmadan, zararlı birşey yesemde suçluluk duymadan yoluma devam ediyorum. Özel hipnoz ile sıkıntı duyduğunuz tüm sorunları kafanızda bitirmenizi sağlıyor. Haftada bir gittim, 5-6 seansta bitiyor, seanlar 45 dk. kadar sürüyor.sonra gerekirse doktor tekrar çağırıp kontrol ediyormuş.
Nasıl bir duygu hipnoz diye herkes soruyor, televizyon karşısında hafif uyuklamak gibi bir duygu, hem televizyonu duyup hem kestirmek gibi.Doktorun her dediğini duyuyorsunuz.isteseniz uyanabilirsiniz ama bunu istemiyorsunuz.Takii o elini şıklatana kadar.Televizyonda izlenilen hipnozlar gibi değil. Huzur içinde mutlu bir şekilde gözlerinizi açıyorsunuz, her hafta kendinize olan güvenizi artarak yolunuza devam ediyorsunuz.Ben 3 kilo verdim ama benim metobolizmam biraz yavaş çalışıyor, deneyen olursa daha çok kilo verebileceklerine eminim.
Hayatta kilo verme sürecinin nasıl olmasını istiyorsanız o şekilde hipnoz yapıyor.
Örneğin; ben yeşil çay asla içemeyen biri idim inanın zevkle içiyorum, spor yapmak bir yana dursun yurumek bile istemeyen ben şimdi her fırsatta yürüsem diye bakıyorum.Tabağımın yarısını yiyerek doymayı aklıma soktu.Kendim için birşeyler yapmanın mutluluğunu öğretti.Ben bunları istedim, siz belki başka birşeyler istersiniz.
Herzaman kilo vermeyi başarırsam bunu herkese duymak istediğim için burada sizinle paylaşıyorum. Ben kilo verdiysem inanin herkes kilo verebilir.Allah nasip ederse tüm kilolarımı verene kadar bıkmadan ,yorulmadan yoluma devam edicem.
Sevgilerimle.

Merhabalar Kızlaar..

İstanbul'dakiler için çok özel bir tavsiyem var. Hem Avrupa hem Anadolu yakası için hem de.

Yıllarca kilo sorunu yaşadım, hep kilo verip sonradan hepsini geri alıyordum. Diyetisyenlere defalarca gittim ama beslenme alışkanlıklarımı değiştiremiyor ve biraz kilo verince rahatlayıp kendimi ödüllendirme bahanesiyle diyetten kaçamaklar yapıyordum.

Geçen yıl Hipnoz ile vermeyi duydum ve onu da arkadaşımın tavsiyesiyle denemek istedim. 4 seans sürdü, çok başarılı oldu. Çok hızlı ve sağlıklı bir şekilde 25 kilo verdim. 85 kilodan 60 kiloya geldim ve 7 aydır da sabit bir şekilde koruyabiliyorum.

Hipnoza korkuyla gittim en başlarda aslında ama yapan kişinin Tıp doktoru olması ve her korkumla ilgilenip tek tek açıklaması beni çok rahatlattı. Bilinçaltıma yerleşen beslenme alışkanlıklarımdan ve kilolarımdan nihayet kurtuldum kendimi çok sağlıklı hissediyorum.

Mutlaka Hipnoz'la kilo vermeyi denemelisiniz diyorum. Çünkü bu iş metabolizma sorunu olmayınca sadece beyinde bitiyor.

Ben Dr. Görkem Gökçelioğlu 'na gittim. Avrupa yakasında ki ofise gitmiştim ben Maslakta ama Kozyatağında da ofisi var. Randevu almak için ...'yi arayıp doktor beye direk bağlanabiliyorsunuz. ....diye bir internet sitesi de vardı ama şimdi yenilenme aşamasında sanırım açamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba bende hipnoz ile zayıflama yoluna girenlerdenim. Bende birçok yöntem denedim diyetisyenlere gittim. akupunktur denedim ama asıl sebebi yok etmeden bu yöntemler işe yaramadı. Fazlasını aldım. çok yoruldum derken internetten hipnozla zayıflama da çok başarılı olduğunu okuduğum ve izlediğim İnci kavi ye gitmeye karar verdim. Bir merakla gittim açıkcası her yöntemde başarısız olduğum için hipnozdan da pek ümitli değildim. ama ön yargılı olmamak lazım seansların sonunda sağlıklı yeme alışkanlığı kazandım. Herkese hipnozla zayıflamayı öneririm.

merhabalar bende hipnoz ile kilolarımdan kurtuldum. İşin özü hipnozla kilo almanıza sebep olan problemler çözümleniyor ve vücut zamanla yemek yeme isteğini kaybediyor. bir nevi sağlıklı yeme alışkanlığı kazanıyorsunuz. Bu konuda kendi gittiğim psikolog hipnoterapist İnci Kavi yi tavsiye ederim. kesinlikle deneyin derim

ben kendisinin pek iyi olmadığını duydum... hatta burada ;

T tascicanan25 , C cunniii-ada ve C cunniiiprenses diye 3 tane sahte profili olduğunu duydum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…