Hikayelerden engelleyen insan ?

Ee bir sorun var mıymış merak ettiriyorsunuz böyle yarım yazmayın

Tabiki öyle aynı aile içinde tüm herkese kapatan benim de akrabalarım var bu sorun değil ki, ama kasten tepki çekmek için bana açık ona kapalı ya da tam tersi dengesiz durumlara mana veremiyorum

Alakası bal gibi var. Engellediğiniz birisi sizi de engellemiş işte. Ya ne olacağıdı? Ne bekliyordunuz?

Konu sahibi ben sizi yargılamadım. Ama görümceyle ilgili bu konu aslında küçük, gereksi, bir konu. Bunu böyle kafanıza takmanıza değecek kadar önemli değil. Onlar size mesafeliyse, siz de onlara mesafeli davranın. Yaptıklarını umursamayın.

Hanfendi başka sıkıntılar olduysa yazsaydınız da ona göre yorum yapsaydık. İstihareye mi yatacağız öğrenmek için.? Neredeyse açtığınız tüm konular görümce ve sosyal medya. Bu kadar takılmayın sosyal medyaya başka işlerle ilgilenin. İsteyen istediği yerden engeller. Herkesin kendi şeysi.

Alakası bal gibi var. Engellediğiniz birisi sizi de engellemiş işte. Ya ne olacağıdı? Ne bekliyordunuz?
Burda bi kişinin lafıyla benm anlattığımın dışında yorum yapmanız olayları doğru bağladınız anlamına geliyor yani ? Bi sene öncesinin iki sene öncesinin konusu ile şu anın ilgisi var gibi dalga geçip bir şeyler yapıyorsunuz ne kadar acı bu kadar şu ortamda düşman olmaya gerek yok bence

Eski konunuzu sildiğiniz için banlanacaksınız biliyorsunuzdur umarım. Bir iki sene öncesi bir iki sene öncesinde kalmamış ki görümceniz sizi engelliyor. Başka başka şeyler olduğunu da az önce söylemiştiniz, durduk yere engellenmediğinizi siz biliyorsunuz zaten. Eee?

Düşman neden olalım sizinle, siz kimsiniz ne hukukumuz var sizinle?

Benm bir şey yapıp engellediğimi nerden çıkardınız siz insanlara karşı o negatif duygularınızı bi kenara atıp yorum yapmaya çalışın en iyisi, tarafsızlık olmuyor bu şekixle

Cahilliğimi mazur görün ama nerde, nasıl anlıyorsunuz birisi sizi engellemiş, bilmem be yapmış. Gereksiz insanlara niye anlam yüklüyorsunuz. Niye takip ediyorsunuz. Takmayın umursamayin.

Erkek kardeşimin beni, eşimi ve kız kardeşimi engellemiş. Eşim fark etti. Annem ve babam açıktı. Biz önemsemedik. Baktı önemseyen yok, dert eden yok kendi kendine açtı.

Yaa çok acımasızsın ama Katip ya.

Benm bir şey yapıp engellediğimi nerden çıkardınız siz insanlara karşı o negatif duygularınızı bi kenara atıp yorum yapmaya çalışın en iyisi, tarafsızlık olmuyor bu şekixle
Siz oturun en başında görümce ile neler yaşadınız dürüst bir şekilde anlatın koşa koşa eski konuları silmeden, biz elbet tarafsız yorum yaparız.

Siz oturun en başında görümce ile neler yaşadınız dürüst bir şekilde anlatın koşa koşa eski konuları silmeden, biz elbet tarafsız yorum yaparız.
O konuları bi sıkıntı olduğu için önemini yitirdiği için sildim , korkumdan silmişim gibi garip ifadelerde bulunmayın bi üste çıkmak için. Derinlemesine olay çözmenizi gerektirecek bi durumda yok zaten. Bi hikaye size kapansa ne hissederseniz ne yaparsınız dedik alt tarafı kurcalayıp da olayı baştan çözün demedim kimseye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…