Hidrosalpenks - Tüp Tıkanıklığı

Senin kaç embryo donduruldu canm ikiz falan düşünüyomusun doktorm tek embryo sağlıklı olur dedi isteğind göre söledi

Senin kaç embryo donduruldu canm ikiz falan düşünüyomusun doktorm tek embryo sağlıklı olur dedi isteğind göre söledi
Benim 1 tane kaldı zaten onu transfer olucam Şubat gibi inşallah. Eğer tutmazsa Bir dahaki transferim de 2 koydurmayı planlıyorum

Canım birşey daha sorucam ameliayt olmadan önce kasıklarında ağrı ve gaz şikayetlerin varmıydı seninde
Ya benim gaz şikayetim vardı evet ve son zamanlarda kasık ağrım da oluyordu eşime de söylüyordum. Hatta ilişki esnasında yanma da oluyordu ben enfeksiyon ya da mantara yordum ama bu durumda yanma şikayeti de sık oluyormuş. Sen karar verdin mi ne zaman nerde yaptırıyorsun canım

Bu ay belli olucak doktorum adet bitimi tekrar gelmemi söledi canm sıvı gördü kist yumurtalığmda onun geçmesi için bu ay bekleyelim dedi

Merhaba ben de umut olurum diye yazmak istedim. Ben 3 tüp bebek denedim tutmadı sonrasında hsg çekildim ve sol tüpüm hidrosalpenks ve sağ tüpümde kısmi geçişli çıktı. Oysa ki bana doktorum zaten tüp bebek denemelerimden önce ultrasonda görüp söylemişti hidrosalpenks i ama ben saçma bir kadınlık gururuyla tüpümden olmak istememiştim ve ona rağmen tüp bebek denedim ve 3 denemem de hiç tutmadı. 1.11.2017de laparoskopi oldum sol tüpüm alındı ve aynı anda histereskopi oldum sağ tüpümü açmıştı doktorum. Biraz dinlenip 4.tüp bebeğimi deneyecektim ama 02/06/2018de yani yaklaşık 7 ay sonra tek kalan sağ tüpümle normal yoldan oğluma hamile kalmışım ve oğlum şu an 22 aylık çok şükür

Çok şükür allah bağışlasın canım senin sağ tüpün açılmış bizlerede nasip olur inaşllah

Merhaba ameliyatı nerede kime oldunuz

Pardon konu eski ama merak ettim hsg de ne çıktı acaba temiz miydi

2 sene sonra kaldım canım yeni hamileyim şuan 2 aylık rabbim nasip etsin istiyen herkese.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…