Hidrosalpenks - Tüp Tıkanıklığı

Her iki tüpüm de benimde sıvı birikmesi nedeniyle alınıcak sürekli onu düşünüyorum bana biraz anlatırmısınız lap operasyonunuz nasıl geçti korkuyorum ağrılarınız çok oldumu iyileşme süreci kaç gün sürdü

Laparoskopi çok basit inanın birkaç saat içinde çıkmak istersiniz hastaneden

Tüpleriniz alındıktan sonra tüp bebek tedavisi yaptırmışsınız yumurtalıklarınıza zarar verildimi acaba şuan hamilemisimiz

Çok sağol canım boya yanlış anlayayım bende evlendiğinde sistit olmuştum belkide ondandır diyecektim iyi bir yerde hsg çekindim hidro falan yokmuş olsaydı çıkardı kendiliğinden gecmiyo sanirsam

Aynen canım hidrosalpinks olunca kendiliğinden açılma gibi ihtimal yok diyorlar öğrendiğimden beri baya moralim bozuk ama Allah o diyince herşey olur hayırlsı olsun inşallah herkesin hakkında

Aynen canım hidrosalpinks olunca kendiliğinden açılma gibi ihtimal yok diyorlar öğrendiğimden beri baya moralim bozuk ama Allah o diyince herşey olur hayırlsı olsun inşallah herkesin hakkında
Amin canım ya tüp bagliyorlar ya alıyorlar çözümü tedavisi bu

Her iki tüpü bağlatıp sonra tüp bebek tedavisi ile hamile olanlar varmı
Canım merhaba bende yaklaşık 10 gün önce sağ tüpümü hidrosalpenks nedeniyle aldırdım 2 sene önce de dış gebelik sonucu sol tüpümü almışlardı. Ve biz tüp bebek sürecindeydik opu olmuştu sonra laporoskopiyle tüpüm alındı. Bir tane embriyom var inşallah Şubat başı gibi transfer olacağım inşallah tutunur Sizin de sanırım iki tüpü de alacaklar. Hiç üzülmeyin rabbim dermansız dert vermesin tüp bebekle çözümü var bunun

İnşallah tutunur bebeğin canm Tüpünüz alınmadan önce yumurta toplama işleminimi yaptınız onu merak ettim canm

İnşallah tutunur bebeğin canm Tüpünüz alınmadan önce yumurta toplama işleminimi yaptınız onu merak ettim canm
Amin inşallah evet canım çünkü tahim filmini henüz çektirmemiştim bize sürpriz oldu aslında bu ama nasip ne yapalım

Canım bende acıbademe gitmeyi düşünüyorum fiyat araştırıyorum ne kadar civarı oldun ameliyatı
Canım normalde 8 bin TL ama tüp bebek hastası olduğum için 1000 TL indirim yaptılar biz biraz daha zorladık %10 indirim daha aldık 6300 e falan geldi. Acıbadem de biraz daha fazla olabilir belki

Canım normalde 8 bin TL ama tüp bebek hastası olduğum için 1000 TL indirim yaptılar biz biraz daha zorladık %10 indirim daha aldık 6300 e falan geldi. Acıbadem de biraz daha fazla olabilir belki
Rabbim transverden sonra güzel haberler almaya nasip canm. Aynı duyguları yaşıyoruz pskolojik olarak zor durumdan grçiyorum seni en iyi anlayanlardan birisiyim

Rabbim transverden sonra güzel haberler almaya nasip canm. Aynı duyguları yaşıyoruz pskolojik olarak zor durumdan grçiyorum seni en iyi anlayanlardan birisiyim
Aminn inşallah canım rabbim sana da acil şifalar versin inşallah göz açıp kapayıncaya kadar atlat bu süreçleri en ağrısız sızısız bir şekilde

Sağol canım bakalm ameliyat için bekliyoruz yumurta toplama işlemini öncesinde yaptırsammı acaba zarar verirmi yumurtalıkkarıma ameliyat
Yani zarar verme olmaz Allah’ın izniyle. Eğer zarar verecek gibiyse yani yumurtalığa yapışmışlık durumları oluyormuş bazılarında o zaman tüpü almak yerine bağlantı yerini kapatıyorlarmış. Doktorunla konuşup öncesi veya sonrası yaptır. Tavsiyem şudur. Tüp bebek sürecinde rahim dinlendirme yapılıyor zaten o süreçte eğer yaptırırsan daha da ertelemek zorunda kalmazsın. Çünkü ameliyattan sonra 2 ay bekliyorsun vücudun toparlanması için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…