hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

Gunaydın tatlımeşin yokmu evde yalnızmısın:KK31:benimkide bugun kahvaltıyı o hazırlıyor haftasonu kahvaltı onun gorevı bende bekliyorum çok acıktım:KK56:

ooo iimişş senin iş valla bnmki ölse hazırlamaz yok işe gitti 12 de gelecek pazara gideceğiz geri gidecek işte ....:KK1:

ooo iimişş senin iş valla bnmki ölse hazırlamaz yok işe gitti 12 de gelecek pazara gideceğiz geri gidecek işte ....:KK1:

Haftaiçi sabah 6 da kalkıp ben kahvaltısını hazırlıyorum işe gönderiyorum oda haftasonu bana hizmet etsin azcık:KK53:normalde haftasonu 2 gun evde oldugunda pazar gunu temizliği birlikte yapıyoruz ama yarın mesaisi var ben kendım yaparım normalde ben supuruyorum o siliyor hakkını yemeyim çok yardım eder bana her iş gelir elinden:nazar::nazar:

Haftaiçi sabah 6 da kalkıp ben kahvaltısını hazırlıyorum işe gönderiyorum oda haftasonu bana hizmet etsin azcık:KK53:normalde haftasonu 2 gun evde oldugunda pazar gunu temizliği birlikte yapıyoruz ama yarın mesaisi var ben kendım yaparım normalde ben supuruyorum o siliyor hakkını yemeyim çok yardım eder bana her iş gelir elinden:nazar::nazar:

bi bize düşmemiş öylesi bnmkide benden bişi bekleme der herseyi bn yaparımm=))

ben feride 20 yaşındayım.. kilolarıyla başı dertte olan ve sizlerin desteğine ihtiyacı olan biriyim:)

cnm sormaa bnde cok kiloluyum yeni evliyim bi türlü veremiyorum bazı topikler var diyet üzerine onları incelesen daha cok yazrdımcı olabilirler cnmm... hoş geldinn tekrar=))

bende çok kiloluyum.. :KK43: tüp mide ameliyatı var obezite cerrahisiyle ilgileniyosanız ben onun için başvurdum ama korkuyorum ameliyattanda :KK43:

ben feride 20 yaşındayım.. kilolarıyla başı dertte olan ve sizlerin desteğine ihtiyacı olan biriyim:)

Memnun oldum canım bende 24 yasındayım benim kilo ile sorunum cok sukur:nazar:bır dıyetısyene gittinmi canım? Hangı sehırdesın bekarmısın?

Memnun oldum canım bende 24 yasındayım benim kilo ile sorunum cok sukur:nazar:bır dıyetısyene gittinmi canım? Hangı sehırdesın bekarmısın?

bekarım ankaradayım öğrenciyim.. diyetisyene gittim çok kez ama bi sonuç alamadım psikolojim bozuldu okulu bırakmayı bile düşünüyorum bıktım doğduğumdan beri bu kilo başıma bela :KK43:

Kıss sen ne yapıyosun bakim ortalarda yoksun ne zamandır bizim kadro dağıldı hep kimsecikler ortalarda yok :KK52:
Ay napim canım evde sıkıntıdan patlıyırum eşimin denetlemeleri var gecekerigec geliyor hadtasonuda mesaileri oluyor bugun evde Allahtan:KK31:kpss aöf oyalanıorduk boşluga düştüm:KK14:aöf de zordu finallerde yapamadım 9 dersten girdin sınava kalmasam bari sen neler yapıyorsun canım guiet yogun çalışıyorkadroyageçmiş kpss de geçtidağıldı herkes

bekarım ankaradayım öğrenciyim.. diyetisyene gittim çok kez ama bi sonuç alamadım psikolojim bozuldu okulu bırakmayı bile düşünüyorum bıktım doğduğumdan beri bu kilo başıma bela :KK43:

İns. En kısa zamanda kilo verirsin okulu bırakmayıfln düşünme canım eğitimini tamamla hersey yoluna girer hayırlısıyla

En Büyük KK

cnm öyle düşünmee bnde kilolu biriyim kayınvalidem az cektirmedi zayıfla die ama şimdi takmıyorum bile kimseye kulak aldırmıyorum esimde tosunumm dioo desim boşverr ben mutluyum bölee de bu arada cok güzel hareketleri izledin mi hiç pelini görmşşündürr o bilee böylee mutluysaa sallaa gerisinii sendee mutlu oll=))

X