hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

ooo sendee işlerr birazz yoğunn nolsunn cnmm bnmdee kavga gürültü gidiyoo işteeee =))) valla cumaa günü belli olacakk bakalımm bizz dün dıramadık eşimlee bana hamile kıyafeti aldıkk önünde bebek resimleri olan varyaa onlardann=))

Ooerkencısınız kız sız henen bebegınde kıyafetlerını alırsınız :KK1:Allah gonlune gore versın canım ıns. Guzel hbrlerını duyarız en kısa zamanda:KK16:esımınde 5. Bolgeye tayını var bu yıl nisan sonu acıklanacak demişler cabuk acıklanmasa barı bende ona uzuluyorum

Ooerkencısınız kız sız henen bebegınde kıyafetlerını alırsınız :KK1:Allah gonlune gore versın canım ıns. Guzel hbrlerını duyarız en kısa zamanda:KK16:esımınde 5. Bolgeye tayını var bu yıl nisan sonu acıklanacak demişler cabuk acıklanmasa barı bende ona uzuluyorum

inşş cnmm hayırlısı artıkkkk..... üzüldüm senin adınaaa ama sen nedenn gitmeyi düşünmüyosun onunlaaaa..

inşş cnmm hayırlısı artıkkkk..... üzüldüm senin adınaaa ama sen nedenn gitmeyi düşünmüyosun onunlaaaa..

Karakol yada hudut cıkacak benı goturmeyecek karakolda kalınıyor hem benımde kpss tercıhlerım var bende belkı atanırım temmuzda :KK31:cok uzaklara gıdemem diş teli var bende her ay kontrolum oluyor bu taraflarda olmam gerekıyor:KK31:

Karakol yada hudut cıkacak benı goturmeyecek karakolda kalınıyor hem benımde kpss tercıhlerım var bende belkı atanırım temmuzda :KK31:cok uzaklara gıdemem diş teli var bende her ay kontrolum oluyor bu taraflarda olmam gerekıyor:KK31:

ne kadarr kalacakk peki sen yanlız mı kalacaksınnnn...

ne kadarr kalacakk peki sen yanlız mı kalacaksınnnn...

2 yıl kalacak ben atanamassam annenlere yakın ev tutucaz atanırsam atandıgım yere goturucez esyaları tek kalıcam ıkıdurumdada eşim izinlerde gelecek evimize yanıma ben evı kapatıp ne annemlere ne kayınvalıdemlere gıderım az bır sure kımsenın ustunde olmaz daha bız evlenmeden konusmustuk bunları

bende yeni katıldım nasıl başlık açacağımı neyi nasıl yapacağımı hiç bilmiyorum ama çok seviyorum bu siteyi aradığım herşey var :)

inşşş bklmm cnmm hayırlısıı napimmm evdeyimm ölee eşimm karsıdaa maçç izliooo bndee o ırsatta gireymm dedimmm snnn nassın...

Iyıyım bende evdeyım aöf ye calışıyırum dersler basladı :) esımde ızledı macı bende takılıyırum oyle

Nasılsın canım görüşemiyoruz ne zamandır

Iyıyım cnm aöf calışmaya basladım sözde 1 unute calıştım devamı gekecek ıns. Test kıtsbı aldım tehmın edılıyormus:KK53:sen nasılsın evdeyım tayını beklıyıruz nısan sonu acıklanacakmış kocamdan ayrı dusecem çok uzuluyorum acıklansın ıstemıyorum hıc of off:KK5:

Iyıyım cnm aöf calışmaya basladım sözde 1 unute calıştım devamı gekecek ıns. Test kıtsbı aldım tehmın edılıyormus:KK53:sen nasılsın evdeyım tayını beklıyıruz nısan sonu acıklanacakmış kocamdan ayrı dusecem çok uzuluyorum acıklansın ıstemıyorum hıc of off:KK5:

Bende aynen bir yandan aöf bir yandan da tayin açıklanmasını bekliyorum bizim de mayıs gibi belli olur diyorlar inşallah olur. Tercihlerde nereleri yaptınız?

Bende aynen bir yandan aöf bir yandan da tayin açıklanmasını bekliyorum bizim de mayıs gibi belli olur diyorlar inşallah olur. Tercihlerde nereleri yaptınız?

Agrı,ardahan,van,mardin,bingöl,tunceli yazdık sız nerelerı yazdınız cnm?ıns. Tercıh dışı gelmez

merhaba hanımlarrr. müdavimi olduğum zayıflama topiğinde yarın tartılma günüm. e bende heyecan yaptım uyku tutmadı. gece gece topik ararken buraya rastladım. benide alın aranızaaa.:KK19: yalnız bana yorum yaparsanız mutlaka beğenin olur mu :) çünkü topik topik gezip bi yerde sabit kalmak istiyorum. böylede olunca hangi topikteydim unutuyorum. hatırlatma amaçlı yani :))

X