hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

senin var mı aklında bi filmm..

Romantık komedı 2: bekarlıga veda partısı
Mutlu aile defteri
Bunlardan bırne gıtmek istıyorum ama eşim kesin (zor ölüm ölmek için güzel bir film )buna gıtmek ister kesın kandırabılırsem yukarıdakılerden bırıne gıdıcem

bende şimdi baktımm yaa romantik komedi yada kelebeğin rüyasınaa giderim büyük ihtimal komedi ve romantik olan seyleri severim eşim öyle vurmalı kırmalı macera gibi filmleri pek izlemezz o yöndennn iiiyimm =))

bende şimdi baktımm yaa romantik komedi yada kelebeğin rüyasınaa giderim büyük ihtimal komedi ve romantik olan seyleri severim eşim öyle vurmalı kırmalı macera gibi filmleri pek izlemezz o yöndennn iiiyimm =))

Benımkıde oyle fılmlere bayılır kelebegın ruyasında mıllet cok sıkılmıs sanırm burdada yazmıslardı sıkıldık cok fln dıye ben o yuz den eledım onu

Benımkıde oyle fılmlere bayılır kelebegın ruyasında mıllet cok sıkılmıs sanırm burdada yazmıslardı sıkıldık cok fln dıye ben o yuz den eledım onu

o zmnn bnde eleyeyim pomantik komediye gitmeye calışayımm bakalımm evdenn cıkarabilirsemm ev kuşu bnmkii=))

o zmnn bnde eleyeyim pomantik komediye gitmeye calışayımm bakalımm evdenn cıkarabilirsemm ev kuşu bnmkii=))

Benımkı sever gezmeyı canım bak 28. Sayfada yorum var gelenler yorum yapmıştı sende gerıye gıt bak 28. Sayfayı bul bıızm topıkte var ben cıkıyorum canım mozaık pastayı yapıcam optum

bu arada un kurabiyesini tarifini yazsana ben cok seviyorum ama beceremem diee hiç yapmaya kalkmadım nettekilerde ölcüleri hep farklı veriyoo damağa yapışıyo dimi ben öle seviyorumm=)))

ben sana hiç şaşmayan bir kurabiye tarifi verim
1 su bardağı pudra şekeri
1 yumurta
1 paket ülker bizim yağ(başka yağlarla denedim o kadar güzel olmuyo:)
1 kabartma tozu
1 vanilya
4 su bardagı un

pudra sekeri ve yumusamıs yağı iyice yogur.yumurtayı kat.peşine kabatma tozu ,vanilya ve unu ilave et.içine lokumda koyabilirsin veya üzerine damla çikolata veya yarısını kakaolu yarısını sade yapıp karıstırabilirsin süslemesi sana kalmış.175 derecede 20-25 dakika cok kızarmasın ama.
Afiyet olsun

cokk saoll cnmm gecenn yaptım ama eşim nişastayı acıyorum diee bi patlattı olanı gitti yarı un yarı nişastayla yaptım ama tam istediğim tadı bulamadımm =))

kızz okyanussss nerdesinn anammmm görüşemiokk ne zmndırr=))

Ah cnm kac gundur temızlık yapıyorum dun mutfak dolaplarıyla beyaz esyalarımı sıldım bugunde cam fln silcem persembe gunu ablam ve annem gelıcem 4 gun bendeler cıma gunude apartman gunum varsen neker yapıyosun valla baya gorusemedık bebek calşmaları nasıl gıdıyor mutlu hbrlerını beklıyorum dört gözle

ooo sendee işlerr birazz yoğunn nolsunn cnmm bnmdee kavga gürültü gidiyoo işteeee =))) valla cumaa günü belli olacakk bakalımm bizz dün dıramadık eşimlee bana hamile kıyafeti aldıkk önünde bebek resimleri olan varyaa onlardann=))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…