hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

Gunaydın hanımlar :KK55:bugun çok uyumusum yenı uyandım esımı gonderdım sabah bır yattım:KK53:

aynen cnmm bnde gözümü acamıyorum sabah uykusunaa bi doyamadım gittiii =)) nasılsınn

Kahvaltı ettım canım ıyıyım ortalıgı toparlıycam çamaşırlarım var kTlanacak bır ara markete gıtmem gerekıyor ne yemek yapsam dıye dusunuyorum sen napıyosun canım nasılsın

Uykuyu hiç sevmezdım ya zaman gecsın ıye uyuyorum evde sıkıntıdan tembeleşicem iyice:KK53:

doğru canım napcaksın nasıl zaman geçirceksin evde günün yarısı bitti bile bak bizde sabah 8 den beri çalış anam çalış akşam olsun diye bakıyoruz :KK9: uykuyaa hasretimm :KK53:

doğru canım napcaksın nasıl zaman geçirceksin evde günün yarısı bitti bile bak bizde sabah 8 den beri çalış anam çalış akşam olsun diye bakıyoruz :KK9: uykuyaa hasretimm :KK53:

Bende calışmaya hasretım ah ah olan olmayana özenıyor işte dunyanın kanunu:KK1:

vallaa kuzumm biraz ölee oluyoo :KK9: sen nasılsın bakalım nasıl gidiyo aöf de acıklanamadi yine ya :26:

Aöf 8 martta acıklancakmıs fınaller cok zordu kalmayız ıns:18:ben diş tellerşyle ugrasıyorum cnm bıde lastık verdı doktor lastık takıyorum ay ölüm valla :KK19:sen nasılsın canım

Aöf 8 martta acıklancakmıs fınaller cok zordu kalmayız ıns:18:ben diş tellerşyle ugrasıyorum cnm bıde lastık verdı doktor lastık takıyorum ay ölüm valla :KK19:sen nasılsın canım

ay evet baya zorladı hakkaten :KK47: dişlerinde ne sorun var canım senin ? :26: bende iş güç devam canım :KK31:

ay evet baya zorladı hakkaten :KK47: dişlerinde ne sorun var canım senin ? :26: bende iş güç devam canım :KK31:

Ortodontık tedavı goruyorum canım tel var alt ceneyle ust cenede bıde lastık takıyorum agzımı acamıyorum çok agrıyor:KK52:cenemde ve dişlerde sorun var

Ortodontık tedavı goruyorum canım tel var alt ceneyle ust cenede bıde lastık takıyorum agzımı acamıyorum çok agrıyor:KK52:cenemde ve dişlerde sorun var

diş çok başkaa bi sorun ya canım çok geçmiş olsun düzelir en kısa zamanda inşallah :KK31:

2 seneyı bulur dedı doktor ay cok dert valla gunde 4 kez diş fırcalıyorum agrım var sag saglım bır kurtulsam:KK14:

:KK53::KK53: çok uzun yaa :26: aamaann geçr canım bi bakmışsınn sağlıklı dişler bembeyaz gülüşler :KK9::KK9::KK52:

Son düzenleme:

Bugün de açıklanacak diye dedikodu var ama inşallah açıklanır 8 mart çok uzun olur:KK52:

merhaba kızlar nasılsınız
Merhaba canım hoş geldın ıyıyım sen nasılsın?
:KK53::KK53: çok uzun yaa :26: aamaann geçr canım bi bakmışsınn sağlıklı dişler bembeyaz gülüşler :KK9::KK9::KK52:
Ins. Canım tek tesellım o zaten bol bol kahkaha atacam ıns:KK9:
Bugün de açıklanacak diye dedikodu var ama inşallah açıklanır 8 mart çok uzun olur:KK52:

Bence Açıklanmaz bugun son ana kadar bekler bunlar 8 mart demısler ozaman açıklanır bence vızelerde bıle kaç gun bekledık

X