Hiçbir sebep yok.Benzer durumda olan ?

Geçen sene yapıyordum ama şöyle 2 gun yapıyorsam 1 gun yapamıyodum ama düzenli sekilde bu ay denicem yine teskrlerr

Hangi şehirde yaşıyorsunuz acaba?

Aminnn Allah razı olsun

Doğurganlık masajı mı ilk defa duyuyorum nedir acaba

Bende hiç hesaba katmadığım düşünmediğim ay gebe kaldım ama kimyasalla sonuçlandı ahhdhdj

Merhaba bende korunmayı bıraktığım an hamile kalacağıma inananlardandımben ve eşimde de bir problem olmamasına rağmen hsgde dahil bütün testleri yaptırdık gebelik 3 yıldır oluşmuyor . Öncelikle kesinlikle hsg çektirmeni öneririm ve iyi bir doktor bulmanı tabi doktor bu süreçte çok önemli
Bende çok okudum kafadan attığı ay hamile kalan ları ama malesef benimde elimde değil düşünmeden yapamıyorum özellikle son 1 yıldır aşırı derecede istiyorum . Umudunu ve inancını kaybetme , kaybetmeyelim.O , Ol der ve olur . Herşeyin bir zamanı var mutlaka

Doğurganlık masajı mı ilk defa duyuyorum nedir acaba
Baş parmaklarını göbek deliğine koyuyorsun. İşaret parmaklarını birleştirip üçgen oluşturuyorsun. Serçe parmaklarının olduğu yerler yumurtalıklarının olduğu yer. Yeri tespit ettikten sonra 7 dk. Sağ tarafa 7 dk sol tarafa parmaklarınla yuvarlak yuvarlak baskı uyguluyorsun. Bir de yine aynı şekilde yumurtalıklarını bulduktan sonra yukarıdan o noktaya kadar 7 dklık masaj yapıyorsun. Anlatabildim mi bilemiyorum masajı etkili olması içn karnınız çok tok olmasın diyorlar.

Teslimiyet isteyen bir süreç Rabbim sabır versin ve kolaylıkla hayırlı ve sağlıklı bir şekilde yakın zamanda nasip etsin bizlere de .. teşekkür ederim

Çok güzel anlattın ama bana karışık geldi diyelim ahhddj YouTube 'den baktım canım çok teşekkür ederim

Benzer bir hikayemiz var. Nasıl hissettiriyor sayfamda konu açtım bakabilirsin. Konu etiketlerini okurken denk geldim. Öncelikle neden olmadığını anlamak çok kolay. Şurâ suresi 49 ve 50. Ayetlerin mealini bir okuyun bakalım Allah Teala ne buyuruyor.
Gelelim elimizden gelen çaba ve gayrete çalışmaya. Tıp ta en son aşama tüp bebek deneseniz bile aynı teşhis altında D run bana dediği: "tutmama ihtimali var ve kesinlikle tıp bu tutunmama sebebini bilemiyor. O yüzden olana kadar sabır ile deneyeceğiz " Nedeni ne en büyük cevap Şurâ suresi 49. Ve 50. Ayetler...

Siz genetik testinden önce hsg çekilmemişsiniz anladığım kadarıyla. Bu sırayla takip edilen aşamalardan biri. Rahim şekli ve tüpler hakkında bilgi verir. Anestezili çekilmenizi tavsiye ederim.

Bundan sonra rahimde bir anamoli şekil bozukluğu vs yoksa keşif yani operatif histeroskopi deneyebilirsiniz. Bu da rahimde perde örümcek ağı ya da engel bir durum var mı net olarak bilgi verir. Tüp bebek aşamasında YouTube da bunu yapan biri embriyo transferi öncesi kendiliğinden hamile kalmış. Bunun da hsg gibi faydaları olabiliyor. Her birinin bekleme ayı var
İnsan aceleci davranıyor beklemek zor gelebilir. Ama her yöntemi denedim, baktım içim rahat demek istiyorsanız iyi bir Dr a ısrar edebilirsiniz. Çünkü herkes yapmak istemeyebiliyor. Özellikle histereskopi için deneyimi olan uzman biri olması önemli. Ben normal kadın doğum Dr ları dan net sonuçlar alamadım. En basit tsh yüksekliği bile bakmadı biri. Tsh 1 ve altında olmalı gebe kalmak için. (normal değerde olsa bile 1 e düşürmelisiniz. 2 yıldır ilaç alıyorum bunun için.) alanı infertilite olan bu konuda makaleleri olan ve tüp bebekten de anlayan bir Dr a gitmenizi tavsiye ederim. Tüp bebek merkezlerine gitmeyin ama. Onlar uğraşmaz direkt tüp bebek yapalım para kazanalım derler.

Öncelikle yazınız için teşekkürler 3 farklı doktor ile görüşüyorum şuan için ayrıntı genetik testi sonucunda bağışıklık sistemi hastalığıyla bağlantılı olduğunu düşünüyor doktorlar.Yani vücut oluşan hücreyi yabancı algılayıp saldırıyormuş en son paylaştığım konuya bakabilirsiniz orda da bahsettim.Bu konuyu biraz bunalımda açmışım sanırım hdhdhdhd şimdi Allah'a şükür rahatım çocuk konusunda Rabbim'in dediği olur..En hayırlı vakitte sağlıklı bir şekilde Rabbim evlatlarımızı kucağımıza alabilmeyi nasip etsin..

Bende kimyasal yasadim ardindan yeniden gebelik oluştu bu defa kalbi durdu yavrumun doktorum bana sunj söyledi her ne kadar pihtilasma olmasada kesinlikle kan sulandirici verecegim bazen bizim bilmedigimiz minicik bir pihti bile bebegin olusmasinda genetik skntilar yaşatabilir bu bir önlem demişti hayirlisi artik bekleyecegiz yani dahada hamile kalamadim zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…