Hiç unutamayacakmışım gibi :(

Canim unutmaya calis sana deger vermeyen birini neden düşünüp kendini uzup yipratiyorsun degmez inanki. Karsina seni seven deger veren biri cikicaktir :)

Z Zoet geçiyomu gerçekten unutuluyo mu. Ben hiç unutamicakmişim gibi geliyo. Valla dua ediyorum Rabbim içimden al diye. Ama herşey dönüp dolaşıp ona çıkıyo onu işaret ediyo gibi. Adam beni engelliyo ben hâla dönücek diyr bekliyip çabalıyorum. Resmen gurursuz yaptı bu durum beni. Dışardan unutmuş gibi görünüyorum öyle davranıyorum ama içim kan ağlıyo. Ya hiç unutamazsam ilerdeki eşime ihanet ediyomuşum gibi geliyo
Canim evet canin yanacak uzuleceksin, aglayacaksin, ozleyeceksin ama inan bana sönüp gidiyor seninde duygularin degisiyor. Ben de deliricem sandim hatta bir an hayatim biticek sandim iliski icerisindede piskolojimle cok oynamisti hem geliyor gibi hemde gidiyor gibi yapiyordu dengemi alt ust etmisti, hem istiyor sonra istemiyor gibi, beraberken hayatimin aski sonra 7 kat yabanci, kendimi kaybettirmisti bana ben benlikten cikmistim… simdi gelse öluyorum dese engellerim o derece iylestim… lutfen guclu ol ve unut herkesle ol ama onunla olma lutfen zaman ver kendine hemen bugun iylesmez 6 aya iyleseceksin ❤️

İşin özü içinde hissettiğin o duygu ona olan özlemin değil. Sana bir kitap tavsiye edeceğim. Hatta iki. İkisi de aynı yazar. Önce ilişkilerin psikolojisini temin et oku. Sonra yol ayrımı kitabını. Yazarı Mustafa Topkara .
Bu kitapları okuyunca neden bağlandığını ve unutmadığını anlayacaksın. Anlayınca bırakman bir nebze daha kolay olacak.
Son olarak 6 şubat depremini yaşamış ve hala içinde deprem olacak korkusunu yaşayan birisi olarak söylüyorum... Sorununu küçümsemek için demiyorum . Oyle bir an gelir ki ( bu deprem gibi )sorun dediklerin gözüne aklına bile gelmez. Dümdüz olur o hayatındaki pürüzler. Böyle bir olay yaşamadan da hayatının asıl anlamını bulabilirsin. O adama bu kadar anlam yükleme. Ne senden değerli ne senden özel o kişi . Bir kere geldiğin şu hayatının geri gelmez dakikalarını, kendi hayatına dönmüş birisi için ziyan etme.

Allah insanlara unutmak diye bir mucize vermis. Ölümler, depremler, iflaslar hersey unutuluyor yoksa hayata devam edemezdik. Aci da olsa zor da olsa bir sekilde bir gun unutuyorsun. tekrar seviyorsun yine aaa bu kadar hic sevmemistim diyorsun. Hayat boyle🤷🏻‍♀️
Belki gelir belki gelmez ama ya bekleyerek her gun aci cekerek unutursun ya da aci ceksen de onune bakarak.
Ha sunu unutma ki, is, depresyon vs senden vazgecen biri ilerde yine gecerdi bence dogru bir adam degil. Aileler, hastaliklar, asiret falan ayirmamis sizi. Gozunuzde buyutmeyin o yuzden.. insanlar neler yasiyor daha cok iliskisine sariliyor ondan vazgecmiyor. Cani isteyince size yaziyor cevap vermiyor engelliyor aciyor falan geccek bu isleri..

Ben son 1 yıldır kendimi tanıyamıyorum. Şuan buraya yazmak bile geçen sene bana söyleseler güleceğim bişeydi yapmam derdim ama yapılıyomış. İlk ve tek ilişkimdi ciddiydikde hayatın karşımıza çıkardığı bazı sorunşar oldu (onun işi ile alakalı) kaldıramadı bu durumu. Bende hep destek oldum ama yetmedi. Onun bu sorunları yüzünden bitti o bitirdi hemde hatasının farkında olarak üzülerek. 6 ay oldu hâla sevgim ilk günki gibi hâla özlüyorum en ufak bi kızgınlığım yok ( kendimede sinir oluyorum kız öfkelen unut diyorum) içimde hep affediyorum. İlk ayrıldık beni engellemişti sonra baktım engeli kaldırmış yazdım bende (taktik gözeten kızlardan deilim neysem oyum ben seviyosam içimden geleni yaparım) uzun süre yazdıklatımı gördü engellemedi cevapta vermedi ama beni bugün tekrar engellemiş. Hâla umudum varmış onu anladım beni bugğn engelleyince tekrar çok üzüldüm. Onu unutmak istemiyorum ilk sevdiğim son da olsun istiyorum. Çok emek verdim dua ettim Allah vermesiyse vardır hayır diyorum. Ama bi yanım hâla onu hatırlayınca gözlerim dolu dolu. Biz istmeden ayrıldık çok güzel giden bişe çok saçma bitti. Ya başkası olursa yine onu hatırlarsam hiç unutamazsam diyr çok korkuyorum. İlk olduğu için mi bu duygular. Geçicek mi bunlar. Niye benim canım hâla çok acıyo. Hâla o geri gelecek biz barışcaz diyr salak hayallerim umutlarım var. Bıktım ben niyr arsız, hemen unutan kızlardan olamıyorum. Ya unutamazsam...
Erkekler hicbirseye önem vermiyor ,senin hatırladığın an gözünü dolduran en ufak bir hatıra onun aklına bile gelmiyor .ama öylede karaktersizler ki seni severek ayrıldığına inandirmis bahaneleriyle.kendinden pay biç seviyorsun hangi koşul ondan vazgecirebilirdi seni? Hicbir sorunda vazgeçemezsin çünkü seviyordun ,o vazgecti çünkü sevmiyor denklem bukadar basit .keşke dürüst olup sıkıldım sevmiyorum diyebilseler kin öfke dolsak fakat belki ilerde donerim birini bulamazsam diye seviyorum ama ayrılıyorum yalanına siginiyorlar .Aç gözünü silkelen senin hislerine önem vermeyen insan için bukadar üzülmeye değmez kendine gel,bütün nesenle hayata tutun, birdaha arkana bakma o seni kaybettiğine üzülsün.

X