hiç makyaj yapmıyorum. nasıl yapılacagını bilmiyorum

toka

iddiacı :)
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
51
0
41
arkadaslar 26 yasındayım hiç majyaj yyapmadım. ama az yapsam fena olmaz diye düsünmeye basladım. kaydirigubbakcemile3

esmerim. ne renk makyaj gider gider nasıl nerden baslayabilirim.

yardımlarınızı bekliyorum zemuszemus

yavrucugum makyaj sadece ten rengini yazmakla uygulanmazki..herkesin göz dudak yüz ypısı farklıdır ve ona göre uygulanır..mesela gözlerin dudaklarının elmacık kemiklerinin yapısı nasıl ?yüz hatlarını yazman gerekli bizde sana ona göre bilgi verelim

dudaklarım ince. elmacık kemiklerim belirgin. yüzümün uzun bi yapısı var. gözleirm de kirpikler kaş falan siyah. bilmiyom baska ne gerek :kedi:

dudaklarım ince. elmacık kemiklerim belirgin. yüzümün uzun bi yapısı var. gözleirm de kirpikler kaş falan siyah. bilmiyom baska ne gerek :kedi:

dudakların inceyse bir dudak kalemi kullanmalısın.kullanmalısınki ince dudaklarını hafif kalın göztersin sonra tenin esmer oldugu için acık renklerde ruj sürmelisin.elmacık kemiklerin berliginse cok rahatlıkla allık kullanabilirsin..yalnız uzun yüzlü oldugun için elmacık keimlerine cok fazla uzunca allık sürme.koyu renk gözler için genelde renkli kalem kullanılmalıdır tabi yine gözlerin yapısına göre degişir.mavi gri yesil kalemler kullanabilirsin veya bu tonlarda far hos durbilir.verdigin bilgilerde bukadar yardımcı olabilirim

cok teşekkürler:) keşke yanyana olsaydık deneyiverirdik

valla canım izmirde olsaydın hemencik yapardık..saglık olsun..eminim sende güzel yaparsın:1hug:..ilk deneyimin beyenmezsen üzülme..hepimiz deneye deneye ögrendik:jeyyar:

ben de yapamıyorum,yüz hatlarım zor galiba biraz bu konuda hala bişey tutturamadım,bir de sivilce lekelenmeleri ve ufak da olsa izlerden dolayı makyaj yapmak işkence geliyor doğru dürüst kapanmadığı gibi bir de allık vs.iyice belirginleşiyor bana da yardımcı olsanız lütfen:sinifsinif:

sivilcelerini kapatmak için kapatıcı fondöten kullanabilirsin

bnde makyaş yapmıyorum yani sevmiyorm doğal olmak hoşuma gdiyo ama hafif makyaj da çok yakışıyor.ruj kalem far bn yaptığımda bukadar:ecrin_bebek:

evt ama tam kapatmıyor yada ben doğrusunu bulamadım

eger etkisini göstermesini istiyosan kalitelisinden almalısın canım..cilt önmlidir hersey kullanılmaz..loreal in tüm ürünleri güzeldir..ama alırken kapatıcı almak istiyorum de.kapatıcı fondötenden daha etkilidir

X