hiç kavga ettiniz mi??dayak yediniz mi??

kralice_0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2008
25
0
arkadaslar dayak yedıkten snr keşke kavga etmeseydım mı dersınız yoksa yıne olsa yıne kavga ederım dyenlerden mı ?

Şiddete akrşıyım öncelikle şunu belirtmeliyim..

Arkadaşım sizin bu kavga konusu ile zorunuz nedir..?
Dikkat ettim de hep kavga-şiddet içerikli konular açıyorsunuz.
Merak ettim.

dayak yemek mi dedin.sadece kavgayı sorsan anlarım ama dayak yedikten sonra deyince sıkca dayak yenildiği anlamına gelmez mi.
dayak yiyipte yine olsa yine yerim denilir mi.kavga için denilebilse bile dayak için diyemeyiz sanırım.

dayak yemek mi dedin.sadece kavgayı sorsan anlarım ama dayak yedikten sonra deyince sıkca dayak yenildiği anlamına gelmez mi.
dayak yiyipte yine olsa yine yerim denilir mi.kavga için denilebilse bile dayak için diyemeyiz sanırım.

yanı yıne kavga olsa yıne ederdım gıbısınden soledım ? sen herhalde cok dayak yedın bu laf ustunde duruyorsun

yok ben kavgalardan korkarım..
dizlerimin bağı çözülür benim..
sevmem ben öyle şeyleri..

enson li,se dönemimde kavga etmiştim ama karakolluk olcaktım oderece kendimi kaybetmiştim kendime gelince üzülmüştüm yaptıgım şeye çünkü bu ben degildim demekki birikimim karşımdakine patlamıştı kızın yüzü tanınmaz hale gelmişti burnunu kırmıştım kafa atarak benimde kafam şişmişti kötü olmuştu karızmam ogünden sonra asla kimseyi kırmadım kavgada etmedim tartışmayıda sevmem hiç

arkadasım sız bıraz once sanatcılara dayak atsanız kıme atardınız dıye konu actınız ve kılıtlendı karıstırmıyorsam eger............

ne kavga ortamında bulundum nede kavga ettım...nede dayak yedım.....
allahta gostermesın...ben korkarım bırı yuksek sesle konussa bıle...
ayrıca nıye dayak atalım yada dayak yıyelım kı....
medenı ınsanlar gıbı konuşmak dururken.....
hıc sıddet yanlısı degılımdır...şıddetede karsıyımdır...

lisede kavga etmiştim enson. ama pişman değilim yine olsa yine ederim hüçde dayak yemedim hep yedirdim :)

bir kere babamdan haksız yere dayak yedim 16 yaşındaydım 5 senedir unutmadım her aklıma geldiğindede gözlerim dolar benneyaptımki birtek hakkımı savunmak için kavga ederim ne pahasına olursa olsun bu konuda taviz vermem her ne kadar kavga hiç onaylamadığım bir hareket olsada

forumdakı kısıler yha cok hanımefendi ya da cok guclu kımse dayak yememiş:)mirmirmirmirgamyoncuiremsubenneyaptımki:1no2:kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

forumdakı kısıler yha cok hanımefendi ya da cok guclu kımse dayak yememiş:)mirmirmirmirgamyoncuiremsubenneyaptımki:1no2:kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

bunun hanımlıkla güçle alakası yokkk cnm kültürle alakası vara.s
bak ne güzel kültür seviyesi yüksek bi formdasın gurur duy:lepi:
bu arada sen yedin galiba ve hazmedemedin kafamçokkarıştıkonuların dayakla ilgilide hep dikkatimi çektiCADIARZU

kralice_ yanı yıne kavga olsa yıne ederdım gıbısınden soledım ? sen herhalde cok dayak yedın bu laf ustunde duruyorsun

bu ne demek şimdi.yaşın başın küçük anlaşılan.üslubunu bozma arkadaşım.

X