Hiç iyi hissetmiyorum....

Bu tarz karamsarlıklara herkes zaman zaman düşüyor...ama tabiki birbirimize ger.ekleri gösteremk için şuan buraya yazıyoruz.. Ben bu kadar yıkılmanın doğru olmadığını düşünüyorum sağlık problemi dışında her şey insanlar için bir imtihan...başkalarının beni anlamamış ,benim iyi niyetimi suistimal etmiş olması beni eksiltmez ,yıldırmaz...ben aldığım terbiyeye, dinime ,ahlakıma, karakterime uygun davranmaya bakarım .ancak bunlardan ödün vererirsem üzülürüm...hele de çıkar için siizinle iyi geçinen insanlar için ( yani beş para etmez kişiler) UMUTlarımı silemem, silmem ..değmz bilirim. bir tek şu konuda katılmıyorum size bu hayatta çok iyi ,vicdanlı insanlarda var , her şey dengelenmiş kainatta aksini düşünürseniz 1-0 yenik başlarsınız.kötülere meydan verirsiniz.....İNŞALLAH ALLAH GÖNLÜNÜZE GÖRE DOSTLAR ,ARKADAŞLAR,EŞ ...vs çıkarsın... İNŞALLAH İÇİNİZ HUZURLA DOLSUN ...

Herkes kendi çıkarının peşine düşmüş bu uğurda yalakalık yüzsüzlük yapanlar da cabası... Anladım ki insanın dostu da düşmanı da kendisiymiş başka türlü dostluk diye bişeye benim inancım kalmadı artık....

canım yaa bu devirde çıkarsız gercek dostluk bulmak veya aşk bulmak nerdeyse imkansız gibi ama her zaman dedidim gibi Allahım herkesın kalbine gore versin yada yapsın gonlundekı işlerini..
ben bana çıkar için yaklaşan insanları kendımden uzak tutuyorum vee boyle yaparaktaa çooooooooookkk mutluyum :nazar:
ama insnaları çıkarı olup olmadıgını ancak şöyle anlıyorum ; önce bikere bi kazığını yiorum acıkcası :KK43: ama tekrar Eşek yerıne konmak istemıyorum..

çok haklısın herkes birbirini kandırıyor..bende şu an sahte dostlarımın sahte sewgileriyle kendimi awutuyorum..ailem bile çözüm olmuyor bazen :KK43:

X