Hiç iyi hissetmiyorum....

E

EU3

Ziyaretçi
kimse yurekten sevmiyor mu, hep kendini mi dusunuyor insanlar...icten sevgiye, cikarsiz sevgiye neden inanilmiyor, neden safca sevilmiyor...ufak bir olayda birden o cok degerlisin benim icin sozlerinin aslinda icten olmadigini anlayiveriyorum...iyi gun sevgileri kol geziyor, kotu gunde kimsecikleri bulamiyorsunuz, cok deger veriyorum seni mutlu etmek istiyorum laflari da hep yalan...

bu dunyada sevgisiz daha kac yil yasayabilirim bilmiyorum benneyaptımki

Haklısın maalesef arkadaşım..
İnsanın ailesinden başka herkes yalan..:nazar:

ne oldu canım...
seni bu şekılde düşüncelere iten sebeb nedir...
anlatmak istersen daha iyi yardımcı olabiliriz...

Doğru söyleyenini birgün bulacaksın

pattt diye girecek hayatına canım :))

pozitif ol,güzel şeyler düşün..

ama oyle oluyorkı bazen aile bile insanları yarı yolda bırakıyor...
neler okuyup neler duyyoruz...
en iyi dost kendimiziz ve gerçekten insan olanlar galiba

O zaman sen de haklısın Fırtınacım..:1hug:
Ne bileyim,bir an kendimi düşündüm işte,öylesine:nazar:

Anlaşılan tamamıyla negatif düşünceler içine girmişsin neden bu kadar karamsarlığa düştün bizimle paylaşabilirsin tabi istersen insan içindekileri döktükçe anlattıkça rahatlarmış

ama oyle oluyorkı bazen aile bile insanları yarı yolda bırakıyor...
neler okuyup neler duyyoruz...
en iyi dost kendimiziz ve gerçekten insan olanlar galiba

haklısın evet yeri geliyor aile bile kendini dusunuyor sirf...

herkes birtakım cikarlarla seviyor, o cikarlari karsilamayi biraktiginizda karsidaki insan bi bakiyorsunuz nefretle bile bakabiliyor birden....

ben sevdigim zaman hep yurekten sevdim hep...ama karsimdan bunu hic goremedim...beni cok sevdigini soyleyenlerin hicbiri su an yanımda yok, yine yalnizim

yine yalnızım

olumsuz düşünme
senin karşına şimdiye dek öyleleri çıkmış ama doğru insan gerçekten de var
sende zamanı geldiğinde onunla karşılaşıcaksın
inan buna sıkma canını
senin önünde çok zaman var geçen her saniyenin tadına var
daha gençsin sağlığında yerinde olduğu sürece kaybettiklerini tekrar kazanmaman için hiç bi neden yok

olumsuz düşünme
senin karşına şimdiye dek öyleleri çıkmış ama doğru insan gerçekten de var
sende zamanı geldiğinde onunla karşılaşıcaksın
inan buna sıkma canını
senin önünde çok zaman var geçen her saniyenin tadına var
daha gençsin sağlığında yerinde olduğu sürece kaybettiklerini tekrar kazanmaman için hiç bi neden yok

kaybettigim sey cok buyuk
umutlarım :1no2::1no2::1no2::1no2:

işte böyle zamanlarda insan kendi kendine yetecek.yaşamak için neden başkasına ihtiyacın var.elbette arkadaşlarla,aileyle sevgiliyle paylaşılanlarda önemli,ancak acı gerçekler herzaman kendini gösteriyor.ve kalabalıklar içinde bile yapayalnız kalabiliyoruz.kendinden başka dost arkadaş,yar yok.zaman kötü.bundan elli sene önce gelmek isterdim dünyaya bende.sanki o zamanlar daha bir kıymetliymiş,aklınıza gelebilecek herşey.eski hollywood filmlerine bayılırım.orada yaşanan aşklar nasıl romantik,nasıl duygulu.şimdi kimin eli kimin cebinde belli değil,ne güven kaldı ne sadakat.hepsi yalan oldu.bir zaman makinesine ihtiyacım var.geriye doğru sarasım geldi

kimse yurekten sevmiyor mu, hep kendini mi dusunuyor insanlar...icten sevgiye, cikarsiz sevgiye neden inanilmiyor, neden safca sevilmiyor...ufak bir olayda birden o cok degerlisin benim icin sozlerinin aslinda icten olmadigini anlayiveriyorum...iyi gun sevgileri kol geziyor, kotu gunde kimsecikleri bulamiyorsunuz, cok deger veriyorum seni mutlu etmek istiyorum laflari da hep yalan...

bu dunyada sevgisiz daha kac yil yasayabilirim bilmiyorum benneyaptımki

Ben kesinlikle katılmıyorum..Bu dünyada hala yürekten seven ve vicdanı olan insanlar var, bu insanlarla karşılaşabilmek tamamen kısmet..:1no2:.

yürekten sevgilerle karşılaşmak, içten, çıkarsız, saf bir sevgi...
insanlar o kadar tuhaf ki canım çoğu ikiyüzlü sahtekar ama içlerinde yürekten sevenlerde oluyor. inanıyorum bu hayat elbet gülücek herkesin yüzü, o sevgiyi tadıcak herkes.

ama senin, umutlarımı kaybettim diye pes etmemen gerekiyor. hayata inat gülümseyeceksin, inadına savaşacaksın, o sana darbe vurdukça sen daha çok hırslanıp dört elinle birden sarılacaksın... önce kendini seviceksin, kendinle, hayatla barışık olucaksın ve ummadığım bir anda o eşsiz içtenlikle dolu seviglerle karşılaşıcaksın... a.s.

domatesin arasında bile çürük çıkıyo.iyi var kötü var. canım herkes ne yazık kı karşılaşıyor ikiyüzlülerle.kazık yedıkçe öğrenıyorsun canım.
evet birgün hiç beklemediğin anca senı gercekten yalansız dolansız seven bir insan mutlaka çıkacak karşına umudunu yitirme tatlım.kötüler olsada iyi niyetlı ve vicdanlı insanlarımız var Allaha çok şükür.asla pes etme.
umutsuz olma bitanenm inş bundan sonra herkes hep mutlululğu yakalar.

Karsiliksiz saf ve tertemiz sevgi sadece bir annenin evladina olan sevgisidir benim icin!!:nazar:

Diger tüm sevgiler hep bir karsilik icindedir...ver gülüm al gülüm...
Hatta sürekli sen veren taraf olmak zorunda oluyorsun buda cok yoruyor usandiriyor...benneyaptımki

Yinede umutlarini kaybetme arkadasim, umutsuz yasanmaz:teselli:

bi erkek arkadaş olsun en yakın arkadaş can dostum dediğin olsun yada ailen olsun bi zaman sonra bi yerde muhakkak tek kalıyorsun en son bırakan ailedir tabiki ama diyememki herzaman dört dörtlüktür(kimse olamaz zaten)
ama bunlardan hep kötülük gördün gördük diyede bütün insanları silip atamayız hayatımızdan ne kadar darbe yesekte bu çıkarcı bu kötü desekte tek başına yaşanmıyo yaşanmaz...
bir affedersin olmadı iki ama baktın olmuyo tabiri caizse vur tekmeyi uzaklaş elbet değer bilen birini seviceksin arkadaş ediniceksin
hayat böyle devam edicek yani:teselli:

İşte o an hayatla mücadele başlıyor zaten....

Kişi olgunlaşıyor, anlamaya çalışıyor, tercihlerini yapıp kararlarını veriyor...

Elbette yalnızlık Allah'a mahsustur ama yinede çok karamsar olma canım....

Düşünsene bu dünyada engelli olup azimle engelleri aşan o kadar insan varki...

Sağlık olunca herşey yenilir hatta yalnızlık bile....

Sen yüreğinden sevgini, merhametini, en önemliside insanlığını yitirme mutlak değer görür birgün bu duyguların....

Sevgilerimle.....

herşeyin hayırlısı olsun kahveciğim...insanları tanıman da bir şans ya tanımasaydın iç yüzlerini görmeseydin.....

tesekkurler yorum yapan herkese, yine beni yalniz birakmadiniz...

snookie ben aslinda insanligimi hicbir zaman kaybetmedim, insanlara hep cikarsiz yaklastim, cikarsiz hal hatir sordum, cikarsiz konustum ama insanlar herseyin ardinda birsey arar olmuslar, cikarsiz yaklassan bile oyle dusunmuyorlar ve de kendilerinin benle isi yoksa gelip te bir hal hatir soran yok...ama isleri varsa cok kibar davraniyorlar...

onun disinda erkeklere bakiyorum, bir kizi cok kolay silebiliyorlar birkac davranisindan dolayi, hani anlayis, sevmek bu kadar basit midir veya bu sevmek midir. Birisin seversin uzun surer duygular hemen bitmez bana gore ama bakiyorum gunumuzde hersey kolay unutuluyor

tesekkurler yorum yapan herkese, yine beni yalniz birakmadiniz...

snookie ben aslinda insanligimi hicbir zaman kaybetmedim, insanlara hep cikarsiz yaklastim, cikarsiz hal hatir sordum, cikarsiz konustum ama insanlar herseyin ardinda birsey arar olmuslar, cikarsiz yaklassan bile oyle dusunmuyorlar ve de kendilerinin benle isi yoksa gelip te bir hal hatir soran yok...ama isleri varsa cok kibar davraniyorlar...

onun disinda erkeklere bakiyorum, bir kizi cok kolay silebiliyorlar birkac davranisindan dolayi, hani anlayis, sevmek bu kadar basit midir veya bu sevmek midir. Birisin seversin uzun surer duygular hemen bitmez bana gore ama bakiyorum gunumuzde hersey kolay unutuluyor

Anlıyorum canım seni....

Sen yüreğinin güzelliğini kaybetme, sen kazanırsın...

Çok da fazla takılıp karamsar olma...

Ne yazık ki kişilerin herşeye bakışı ve anlayışı farklı işte...

Sevgilerimle....

X