Hiç Gebe Kalamayanlar

Ah arkadaşım o kadar doğru yazmisinki evliliğimizin 3 senesi olcak bir düşük oldu 3 ay sonra kızıma kaldım 5 aylıkken kalp hastası olduğunu öğrendik yasamazlaflariyla geçti 9 ay zehir gibi sözlerle sezeryanla doğum yaptım yoğun bakımda kaldı 23 gün yasadi sadece gizlice çektim bi fotoğraf ne kucağıma alabildim ne kokladım iki turlude cok zor oldu 9 ay oldu yavrum doğalı her gecem aklımda RABB'İM herkese hayırlısı ni nasip etsin sağlıklı sıhhatli İNŞALLAH

Cok tatlısınız. Kalbinizden öpüyorum
Tez zamnda nasip olsun inşallah

Merhabalar hanımlar öncelikle hepimize Allah sabır versin. Benimde 3 senedir olmuyor . Tek tüpüm kapalı açık tarafta yumurta gelişmiyor. Gelişsede kilon fazla ondan olmuyor diyolar . Halbuki kilo verdiğim dönemde de deniyorduk o zaman da olmuyor du . Pkos var malesef. Buda kilo vermemi zorlaştırıyor. Eşim de test verdi onda bir sıkıntı çıkmadı çok şükür. Aşılama olmadım hiç doktor genelde erkek faktöründe aşılama oluyor . Senin yumurtan gelişebiliyor eşinde normal doğal yoldan deneyin diyo.Tüp bebek denemek için erken diyolar . Bende zaman ilerlemeden denemek istiyorum. Sizce beklemelimiyim. Yaşım 27 eşim 33

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…