Hiç Gebe Kalamayanlar

Doktor değişikliği yapıp bugün saat 1.40 a aldım randevu

Peki bugün alttan muayene ederler mi sizce bu şekilde istemem çünkü
Onu doktor gerekli görürse bakar canım.Inan hiç bilmiyorum ama ben de adetliyken alttan muayene oldum yanımda yedek ped götürmüştüm sende götür olmadı için rahat etmezse yedek iç çamaşırı da kokoyanına.doktor alttan muayene etmek isterse tabiki yaptır canım hiç canını sıkma zaten gayet steril bir şekilde oluyor her sey

Çok teşekkür ederim bilgileriniz için hazırlanmaya başlıyorum Allah'ım sen büyüksün

İzmir'de yaşıyorum. 7 ay oldu henüz ben erken önlem almak için gidiyorum herhangi bişey varsa diye
Çabuk buldunuz randevuyu o yüzden sordum kaç yaşındasınız devlet hastanesi 30 yaş üstü olup yada 1 yıldan fazla evliyseniz ilgileniyor ben 21 yaşında bir yıllık evliyken gittiğimde yüzüme bile bakmadılar sağolsun 25 yaşında da kanser olabilirsin deyip rahim ağzına ameliyat yaptılar çocuğum olmadan kanser olursam hepsini alacaklarmiş geç kalmışım saçma sapan işler

Devlet hastanesinden almadım burdaki devlet hastaneleri afedersiniz iğrençlik ötesi yine büyük konusmiyim ama devlete kolay kolay gitmem özele randevu aldım aynı hastane başka doktora aldım 23 yaşındayım bende bu özel hastanenin kadın doğumculari iyi diye duydum birkaç arkadaşımın doktoru da burda ablam da bebeğini burda öğrenmişti o yüzden bakalım artık bu doktora ilk kez gircem ama iyi diyolar

Allah razı olsun canım benim. Bu hormon testi nasıl yapılıyor kan mi alıyorlar hiçbir fikrim yok gitcem ama beni neler bekliyor
Canım ben önce doktora çıktım doktor elime bir kağıt verdi kan alma kısmına git bu dediğim tahlilleri ver dedi benden bir kaç tüp kan aldılar idrar da verdim ben ama o farklı bir sebeptendi sonra yaklaşık 3 saat sonra falan sonuçlar çıktı doktorla konuştuk her şey normalmiş yani korkulacak bir şey yok beni alttan muayene de etti rahime bakmak için çok şükür o da gayet normalmiş

Sadece okadar mı rahim filmi falan?

Allah iyi insanlar çıkarsın karşınıza inşallah

Sadece okadar mı rahim filmi falan?
Rahim Filmi adetten sonra çekiliyor canım tüpler açık mı kapalı mı bakılması için hazır doktora gitmisken rahim filmi de çektirmek istiyorum de onlar sana adetten sonra bir tarih verir o tarihte çektirirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…