Hiç erkek arkadaşınız sizden ayrılıp, ve asla dönmez gözüyle baktığınız biri sizlere geri döndü mü? Sevgili kadınlar, görüşlerinize çok ihtiyacım var.

Ben de diyorum ki adam sevmiyor,umursamıyor.
Bu adam neden şaşırsın?
Bu adam neden bu kadar kıymetli?
Seviyor olabilme ihtimalim var değil mi?
Siz çok alıştığınız biri olsa arkanızdan gelen her zaman size sokulan biri olsa bir anda artık onları yapmıyor olsa ister istemez şaşırmaz mısınız? Benim amacımda sadece şaşırtmak.

Şaşırmam.
Terkettiğime göre sevmiyorum demektir.
Sevmediğim birinin yaptıklarıyla ilgilenmem.

Yerinde olsam beni sevmeyeni sevmezdim.

Ferhat Göçer'in şarkısı geliyor aklıma ''Gençliğimi geri verseler bu kez en çok kendimi severim..''
Lütfen ama lütfen önce kendine değer ver..Senin kendine vermediğin değeri bir başkası nasıl versin.Kimse vazgeçilmez değildir,sana bu kadar kötü davranan ve sana kendini değersiz hissettiren biriyle sürüklemeye çalıştığın ilişkiden nasıl bir hayır bekliyorsun..Yanlış denizlerde yüzmeyi bırak doğru kişi elbet gelecek Allah'ın izniyle

Çok teşekkür ederim desteğiniz için Allah razı olsun. Tek amacım şaşırması başka hiçbir şey değil.

Çok teşekkür ederim desteğiniz için Allah razı olsun. Tek amacım şaşırması başka hiçbir şey değil.

Şaşırmasını istiyorsun çünkü bir beklenti içindesin..Sana sevmeyi bırak demiyorum ağla zırla sev ama ondan bi beklenti içine girme.Kendine telkinde bulun o bana göre biri değil diyerek..Gururunu asla çiğnetme

amacın onun pişman olması mı?
açıkçası umrunda olduğunu düşünmüyorum önüne bak hayatını kendin için yaşa onu döndürmek için değil.

Bu durum o kadar cok baasimaa geldi ki. Aslinda sikmam kimseyi bogmam da. Ama iste cok iyi bi kalbim var, taktik entrika falan yapmam, acik ve durustumdur, biraz da severim ilgilenmeyi. Eninde sonunda muhakkak geri donmeye calismislardir Ornegin en.son olandan bahsedeyim. Ben hep insan gibi davranirdim, hep sorumluluklarimi bilir yerine getirirdim, hatta sorumlu olmadigim seylere kadar dusunurdum, sahiplenirdim, merak ederdim, kiskanirdim, ilgilenirdim, ama asla bogmamaya sikmamaya calisirdim, cunku korkardim kaybetmekten. Bunlra ragmen yine de uzaklasmaya basladi, ustelik bir konusma bile yapmadan. Ben de ilk biraz durumu tersine cevirmek icin cabaladim. Sonra isyan ettim ve son mesajimi attim. Ben ustune adeta titriyordum ya adam rahtti tabi tepki bile vermedi. Soyle soyliyeyim numarasini silmedim engellemedim de.. Ama 2 3 hafta hic ortalikta gorunmedim, watsapa bile zorunda kalmadikca girmedim, hic bi yerden hicbisey paylasmadim tabi. 1 ay boyle gecti. Tabi arar mi msj yazar mi aklima cok gelse de hic hissettirmedim. Sonra doga gezisine ciktigim bir.gun 1 kac tane resim paylastim ama iyimiyim deilmiyim yine belirsizlikte kalan fotohraflar. Gordu ama bisey yazmadi tabi. Daha sonra yavas yavas zamanla hayatima o.olmadan onceki haliyle devam ettim, paylasimlarim, gezilerim, aksam cikmalarim, vs vs. Ne zaman aradi donmek istedi dersen, artik ona karsi hicbisey hissetmez oldugum tamamen unuttugum zaman. 6 ay gecmistir ama.. Watsaptan kedi gibi yazip duruyor. Engellemiyorum, trip te atmiyorum, hesap ta sormuyorum, sadece ve sadece soguk davraniyorum, ilgisiz ve siradan konusiyorum, bir kac cumleyle iste. Belki yazma demek oldugunu anlar. Artik hicbisey hissetmiyorum ona karsi. Hatta oyle bir adamin beni uzmesine izin verdigim icin kendime sasiyorum da. Istemedigimi anlarsa ilgilenmeyi birakir, anlamazsa da kendi bilir ben hauatima bakiyorum

Çok teşekkür ederim evet zaten ne zaman vazgeçsen ona karşı bir şey hissetmesen dibinde bitiyorlar, bu uzun yorumunuz için çok ama çok teşekkür ediyorum.

Asla dönüşüm yok, artık aramızda uçurumlar var, bu ilişki kesinlikle bitmiştir diyen adam bile geri döndü bana...
Bana dönmeyen kimse olmadı..

.Seven kısa sürede geri döner, aylar sonta dönen boşluğa düştüğü bir an geri döner ama yine gider.

Teşekkür ediyorum, ama benim yaptığım
hata her gittiğinde kendimin geri getirmesi oldu. Güle oynaya geldi de. Şu an böyle birşey yapmıyorum.

10 yıllık evliyim çocuk da var geçtiğimiz yaz bi ayrılık dönemi yasadık ben ve kızım ailemin yanında kaldık 3-4 ay kadar. esim benden ayrılmak istiyordu iki ay soluksuz bende senin gibi yalvardım çabaladım ama yuzume bile bakmadı 2 ayda 10 kilo verdim yemeden içmeden kesildim çünkü eşimi seviyordum birde çocuk var oda cok etkiliyordu tabi sonra baktım adam istemiyor peşini bıraktım aramamaya basladım sadece cocuğu almaya geldiğinde yüzyüze geliyorduk hiç yüzüne dahi bakmıyordum süslenip püslenip gezmelere gidiyordum onu takmıyordum öyle olunca yavas yavas bana karsı ilgisi çoğaldı bu sefer o benim peşimden koşmaya başladı ama şöyle bir fark var biz evliyiz o da beni seviyor ama o dönem bişeyler olmuştu belkide baskası vardı çocuk olmasa ayrılmıştık muhtemelen çocuk bağlayıcı olabiliyor sen sevgilisin ve bu sekilde sana davranan biriyle barışmamanı öneririm ki biz mutlu bir çifttik 3 yıllık evliyken 1 kavgamız dahi yoktu çocuk sonrası biraz sorunlar çıkmaya başlamıştı çünkü ben eskisi kadar esime vakit ayıramıyordum o da çok ilgi isteyen birisidir yani anlayacagın yoluna bak sana değer veren birisiyle hayatını geçir böyleleri düzelmez sana geri dönse de yine aynı devam eder...

Çok haklısınız teşekkür ederim benim amacım sadece şaşırtmak onu başka bir isteğim yok. Yani kendinin vazgeçilebilir olduğunu anlaması

Evlenmwden önce yaklaşık 4 yıl önce bir ilişkim olmuştu.adam istemiyorum seni yoluna bak dedi.beklerim seni dedim.bekleme hayatına bak dedi.o kadar emin ve kararlıydı ki....1bucuk yıl sonra geri döndü affet pişmanım diye...tabi ben acımı yaşayıp her şeyi kabullenmiştim.trkmeyi bastım uçtu gitti ahahhaha cok eglenceliydi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…