Hiç erkek arkadaşınız sizden ayrılıp, ve asla dönmez gözüyle baktığınız biri sizlere geri döndü mü? Sevgili kadınlar, görüşlerinize çok ihtiyacım var.

Evlenmwden önce yaklaşık 4 yıl önce bir ilişkim olmuştu.adam istemiyorum seni yoluna bak dedi.beklerim seni dedim.bekleme hayatına bak dedi.o kadar emin ve kararlıydı ki....1bucuk yıl sonra geri döndü affet pişmanım diye...tabi ben acımı yaşayıp her şeyi kabullenmiştim.trkmeyi bastım uçtu gitti ahahhaha cok eglenceliydi ama:KK45:
Anladım çok teşekkürler ☺️

Bilmem biliyormusunuz ama 30 gün kuralı diye bisey var ilişki uzmanı adil bey hep söyler sürekli peisnden koşan taraf siz iseniz ona soğuk duş aldırın bir anda aramayı yazmayı bırakın erkekler geç anlar 30 gün sonra diyecek ki bu kadın bana neden ulaşmıyor neden telefonum çalmıyor diyecek o kedi buraya gelecek diyor ama geldiğinde karşısında eski sizi bulmasın daha güçlü ve cool bi kadın olsun diyor asla samimi davranmauin karsisinda buz kesmiş biri olarak görünün birazda o sizin peşinizden koşsun diyor bunu ben değil biR ilişki uzmanı söylüyor ulaşmayin aramayın soğuk duş etkisi yaptınız devam edin farkına varacak bence erkeklerin hepsinde denenip başaralı olmuş olan bir kuralmış bu

denendi ve başarılı olunmadı...30 değil 90 gün..giden gidiyor...

Her katil olay mahline muhakkak döner ama dönüş ama merak muhakkak bir ses çıkarır:KK59:Amma velakin bu ilişkiden bir hayır yok.Bitmiş.

Evet arkadaşlar özet geçmek gerekirse, benim ondan koyamayacağımı artık anladı, 7 aylık süren bir ilişkim oldu. Bu ilişki tabiki hep kavgalarla geçti. Karşımda ki erkek beni elinin altında gördükçe ilgisizleşti ve hep ilgi ilgi diye tabiri caizse dilenci oldum. Artık en ufak kavgalarda seni istemiyorum, git diyen biri oldu. Ve ben hep ona yalvar yakar artık ondan bir şey istemeyeceğimi, kavga etmeyeceğimi söyleyip tekrar döndüğümde mağlum kadınız yeniden aynı şeyler konu dahiline geldi. En son ayrıldık, ama alışmış ki hep ben kabul ederim, yalvar yakar geri döndürürüm. Şu an sadece bir gün uğraştım ve benden beklenmedik bir şey yaptım. Artık yazmıyorum, aramıyorum zaten engelliyim lakin istersem bir şekilde ulaşabileceğimi biliyor. Bu durum onu şaşırtmış olmalı. Çünkü;
Ebru’dan hiç görmediği şeyleri gördü şu an aranmayarak. Ben eminim ki bu insan bana geri dönmez. Siz geçmiş yıllarınız da ve ya yakın zamanlarda böyle bir şey yaşayadınız mı? Ve hiç dönmez dediğiniz biri size geri geldi mi?
Evet dönmüştü, ama keşke dönmeseymiş diyorum şimdi. Daha önce açtığı yaraları kanatmakla kalmayıp, yenilerini açmakmış aslında derdi..

Vazgeçilebilir olduğunu göstermek istiyorum ona demişsiniz ama pek vazgeçebilmiş gibi görünmüyorsunuz :KK64:Döner mi dönmez mi bilinmez lakin hayır gelmez o kesin.

Sikilmam ben ama kendim icin umitlenmek de istemem tabii :'( sen bence buraya yaz ders cikaralim :)
Tanıştığımız gün ben onun için ne ukala adam, bundan bişey olmaz demiştim, o da benim için çok olumlu düşünmemiş sonradan konuşurken çıktı ortaya. Bir zaman sonra bir ayrılıp barışma durumumuz oldu ama bu kez çok kararlı geldiğini hissediyordum.
Ailesi ile tanıştırmak istedi, bnm aile yapıma uygun değildi tabi, bizde bir kızı istemeye geldiği gün görür aile, adetlerimiz böyle ama, o kadar tatlı dilli bir adam ki, ne kadar dirensem de kabul ettim ve annemi iki hafta güç bela ikna ederek, hayatımda ilk kez bir sevgilimin ailesi ile tanışma yemeğine gittim. Tanışma oldu filan, birgün beni akşam yemeğe davet etti, annemlere binbir bahaneyle çıktım gittim yine, yazlıktan döndüğüm gibi soluğu yanında aldım.
Gül yaprakları, deniz kenarında bir masa, çiçekler, hazırlık yapılmış belli ama yorgunluğumdan mı salaklığımdan mı ben anlayamadım bunun bir evlilik teklifi masası olduğunu. Nasıl başladı bilmiyorum, kendimizden bağımsız saçma sapan bir konudan dolayı tartışmaya başladık. Ben de çok kızgındım ve benden ayrılsın diye neredeyse herşeyi söylemiştim.

Farklı şehirlerde oturmamıza rağmen beni evime bıraktı, ben sakinleştim de,sinirim geçti yumuşadım ama ertesi gün benden bir anda ayrıldı, olmuyor dedi. Ben de gururluyum tabi, peki dedim ama tamamen bu defteri kapatmıştım. Tamamen hayatımdan silmiştim, gururum kırılmıştı, konusunu bile açmıyordum, hatta etraftan soranlara tamamen bitti böyle biri yok deyip sohbeti sonlandırıyordum. Ama hala engellememiştim de, nedense engellemeye de elim varmadı. Ancak büyük bir depresyon beni karşılamıştı çünkü ben evleneceğimize çok inanmıştım, bir anda gitmesi yıkımdı.
Yaklaşık 6-7 ay sonra tekrar yazdı ama, o kadar kızgındım ki, cevap bile vermedim. gel zaman git zaman birgün yine bir mesaj.
Evet cevap verdim ama kesinlikle bir ilişki düşünmedim, hatta daha çok ayrılırken içimde kalanları söylemek üzerine bir konuşmaydı.
Evlilik konusuna getirdi konuyu, o gün evlenme teklif edeceğini tektaş ile geri döndüğünü anlattı. Hiç umurumda değildi, ben evlenmek istemiyorum, evliliği kesinlikle düşünmüyorum dedim. Bayağı döktüm içimi anlayacağın bütün gece :))
Bir iki ay böyle peşimde süründü ama hiç vazgeçmedi, zamanla belki de sevdiğimden, belki nasip olacağından bilemiyorum ama konuşmaya başladık. Hala güvenmiyordum. Elbet gidecek ciddi ilişkilerin adamı değil diyordum ve onu daha erken kaçırmak için buna dair mesajlar atıyordum. Ama %100 eminim kendimden gidecek. Bari hızlandırayım da daha fazla bağlanmayayım diye düşünüyorum. Neyse çağırdı beni bir yere, bişeyler yapalım dedi, peki dedim. Heralde diyecek ki ben evliliğe hazır değilim kusura bakma, bir anda gaza geldim falan..
Çayını yanına aldı gözlerime baktı ve ben seninle evlenmek istiyorum,çok vakit kaybettik dedi, bir anda. Ben şok...
Sonrası da malum zaten. Zıtlıklarımız var, tartışmalarımız da bazen olur ama bizim tekrar bir araya gelme hikayemiz de bu işte. Çok şey atlattık, bayağı yıprandık, inşallah evlilik nasip olur, darısı senin de başına olsun ama hayırlıysa olsun.

Son düzenleme:
Evet dönenler oldu.Cunku ayrilirken hepsinin egosunu zedeledim.Verdim veriştirdim cunku kimin agzina edersen senden kiymetlisi olmuyor.

Beni reddeden cok gururluyum asla geri adim atmam diyen adam 3 yil sonra beni sosyal medyadan ekledi yoksaydim.

Yıne asla senle olamam benim tarzim bi kiz değilsin deyip beni terkeden adam 6-7 ay sonra geri dondu onu kabul ettim cunku aramizda yasanmamisliklar vardi ve tecrubesizligim vardi ama sonra ben terkettim o tekrar barismak istedi ama nafile reddettim

Velhasıl kelam artik kimseyi guzel bi sekilde ugurlamiyorum bu benim taktigim gibi birsey oldu gerek yok zaten simdi bana kizanlar olabilir ama erkekler bunu hakediyor.

Tanıştığımız gün ben onun için ne ukala adam, bundan bişey olmaz demiştim, o da benim için çok olumlu düşünmemiş sonradan konuşurken çıktı ortaya. Bir zaman sonra bir ayrılıp barışma durumumuz oldu ama bu kez çok kararlı geldiğini hissediyordum.
Ailesi ile tanıştırmak istedi, bnm aile yapıma uygun değildi tabi, bizde bir kızı istemeye geldiği gün görür aile, adetlerimiz böyle ama, o kadar tatlı dilli bir adam ki, ne kadar dirensem de kabul ettim ve annemi iki hafta güç bela ikna ederek, hayatımda ilk kez bir sevgilimin ailesi ile tanışma yemeğine gittim. Tanışma oldu filan, birgün beni akşam yemeğe davet etti, annemlere binbir bahaneyle çıktım gittim yine, yazlıktan döndüğüm gibi soluğu yanında aldım.
Gül yaprakları, deniz kenarında bir masa, çiçekler, hazırlık yapılmış belli ama yorgunluğumdan mı salaklığımdan mı ben anlayamadım bunun bir evlilik teklifi masası olduğunu. Nasıl başladı bilmiyorum, kendimizden bağımsız saçma sapan bir konudan dolayı tartışmaya başladık. Ben de çok kızgındım ve benden ayrılsın diye neredeyse herşeyi söylemiştim.

Farklı şehirlerde oturmamıza rağmen beni evime bıraktı, ben sakinleştim de,sinirim geçti yumuşadım ama ertesi gün benden bir anda ayrıldı, olmuyor dedi. Ben de gururluyum tabi, peki dedim ama tamamen bu defteri kapatmıştım. Tamamen hayatımdan silmiştim, gururum kırılmıştı, konusunu bile açmıyordum, hatta etraftan soranlara tamamen bitti böyle biri yok deyip sohbeti sonlandırıyordum. Ama hala engellememiştim de, nedense engellemeye de elim varmadı. Ancak büyük bir depresyon beni karşılamıştı çünkü ben evleneceğimize çok inanmıştım, bir anda gitmesi yıkımdı.
Yaklaşık 6-7 ay sonra tekrar yazdı ama, o kadar kızgındım ki, cevap bile vermedim. gel zaman git zaman birgün yine bir mesaj.
Evet cevap verdim ama kesinlikle bir ilişki düşünmedim, hatta daha çok ayrılırken içimde kalanları söylemek üzerine bir konuşmaydı.
Evlilik konusuna getirdi konuyu, o gün evlenme teklif edeceğini tektaş ile geri döndüğünü anlattı. Hiç umurumda değildi, ben evlenmek istemiyorum, evliliği kesinlikle düşünmüyorum dedim. Bayağı döktüm içimi anlayacağın bütün gece :))
Bir iki ay böyle peşimde süründü ama hiç vazgeçmedi, zamanla belki de sevdiğimden, belki nasip olacağından bilemiyorum ama konuşmaya başladık. Hala güvenmiyordum. Elbet gidecek ciddi ilişkilerin adamı değil diyordum ve onu daha erken kaçırmak için buna dair mesajlar atıyordum. Ama %100 eminim kendimden gidecek. Bari hızlandırayım da daha fazla bağlanmayayım diye düşünüyorum. Neyse çağırdı beni bir yere, bişeyler yapalım dedi, peki dedim. Heralde diyecek ki ben evliliğe hazır değilim kusura bakma, bir anda gaza geldim falan..
Çayını yanına aldı gözlerime baktı ve ben seninle evlenmek istiyorum,çok vakit kaybettik dedi, bir anda. Ben şok...
Sonrası da malum zaten. Zıtlıklarımız var, tartışmalarımız da bazen olur ama bizim tekrar bir araya gelme hikayemiz de bu işte. Çok şey atlattık, bayağı yıprandık, inşallah evlilik nasip olur, darısı senin de başına olsun ama hayırlıysa olsun.

Ne güzel..Allah tamamına erdirsin. Benim durum çok farklı ama nasip ne diyelim. Amin inşallah.

X