Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

henuz 22 yasında evlı ve cocuklu bır kadın olarak soyluorum kı eşim cok ıyı bır ınsandır benı kırmaz ıncıltmez Allah razı olsun ondan bırdedgımı 2 etmez ama gözlernizi açın görmemezlıktn gelmeyın aileler cok onemlı ben sıkıntısını cok yasadım sırf aılesı yuzunden bosanma derecesıne geldık ama sevgımıden hep ıkımızde durduk sanıorum ama cok sorunlar yasadım halada ufak tefek patlak verıo.

kulagınıza kupe olsun sevıo olanızda aılesınde iş yoksa ayırın yollarınızı

İnşallah daha iyi olursunuz balım Allah yuvanızı daim etsin....

kızlar dinlediğiniz için teşekkür ederim bu konuyuda kapatalım neşeli dakikalarımıza dönelim.rabbim taşıyamayacagımız dertleri uzak etsin..daha genciz güzeliz fıstık gibi günlerimiz var heyoooo :))))

katılıorum sana

merhaba kızlar bir yere başvuru yapmıştım büro asistanı diye iş için geri döndüler cv ile fotoğrafla gelin dediler gidebilirim dua edin inşallah olur

alyagsuuu bacım neler yasamıssın oyle sen ne kdr adı ınsanlarmıs oyle Allah kurtarmıs valla senın adına kurtuldgun ıcın cok sevındım ... ınsallah nısanlınla mutlu olursun

alyagsuuu bacım neler yasamıssın oyle sen ne kdr adı ınsanlarmıs oyle Allah kurtarmıs valla senın adına kurtuldgun ıcın cok sevındım ... ınsallah nısanlınla mutlu olursun

canım benim çok sağol allah mı söyletti acaba daha nişanlı değiliz ama :) hep beraber mutlu olalım inşallah balım

Son düzenleme:
kızlar ben çıkıyorum işler beni bekler öpüyorum hepinizi allaha emanet olun...

canım benim çok sağol allah mı söyletti acaba daha nişanlı değiliz ama :) hep beraber mutlu olalım inşallah balım
ah canımmm pardon kırmızıma gttı aklım ya ıns sende sevdgınle nısanlan dıyelım o zaman =))
bnde ruyamın karsılıgına baktım , skıntılardan kurtulmaya habercı dıyo yorum yapanlar , ıns rahat bııs bulurumda smdı bıyerı aradım pendıkte cagrı merkezı

ısyerlerının bazılarınıda arıyorum dha ıyı olur dıye ...
kızlar yarın ayın 20 sı bna zam gelmemısse sızce ne gbı bı konusma yapmalıym zaten bn ne dıycemı blıyorumda yenı fıkırler alırsam dha ıyı olablır

ben bu konuda akıl vericek en son kişyim sanırım hayatta benim zam işi vardı ne oldu diye soramam gibime geliyor para konusmaktan cok cekinirim neden se

ben bu konuda akıl vericek en son kişyim sanırım hayatta benim zam işi vardı ne oldu diye soramam gibime geliyor para konusmaktan cok cekinirim neden se
bende senın gbıydım ... damarına bassınlar bak bakalım konusuyormusun konusmuyormusun =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…