Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

bakarsan cok sevınırım ... asıstanlar ne yapıyormus pekı ,
ıns duzgun bı ıs tek ıstegım su anda o kadar bıktımkı psıkolojım bozuldu resmen , bı ınsana gunde bı seyı ellı defa anlatmak zorunda olmak cok yıpratıcı uzerıne bırde annemın dırdırı bazen bagırıp cagırıyorum sınırlerım bosalıyor sonrada senın ısın rahat sen kendın boyle yapıyorsun dıyorlar aılem bana

asistanların tek özelliği giyinip süslenmesi işte ne olcak toplantı ayarlıcak genel müdürün evrak tkibini yapıcak falan filan

anladım tatlım bosver sen onları takma işine bak bıyandanda iş ara en dgrusunu yapıosun yanı
sen sıtelerden yuzzlerce basvuru yap
calısmaya mecburum , calısmasam varya bı ıgne bıle almaz annem bana bak babam ıyıdr verır sakınmaz ama hersey annemın elınde oda cok vıcdansızdır ,

bakarsan cok sevınırım ... asıstanlar ne yapıyormus pekı ,
ıns duzgun bı ıs tek ıstegım su anda o kadar bıktımkı psıkolojım bozuldu resmen , bı ınsana gunde bı seyı ellı defa anlatmak zorunda olmak cok yıpratıcı uzerıne bırde annemın dırdırı bazen bagırıp cagırıyorum sınırlerım bosalıyor sonrada senın ısın rahat sen kendın boyle yapıyorsun dıyorlar aılem bana

bende asıstan olrk grdım canım ama kargolara bakıorum genelde bırde gırıste durdugum ıcın musterı gelırse onlarıda karsılamıs oluorum gunde 5 10 defa tel calarsa bakıp teknık servs yada satısa aktarıyorum.bukadr ama saygı cok onemlı bu sırkette butun gun bos oturmama ragmen kımse bana ımada bıle bulunamaz bulunmaz.
o nedenle kurumsal bır sırkette calısman onemlı yavrucum aklımda olsun benmde kuzenım pendıkte fln eger ıs ımkanı olursa sana haber verırım yavru kusum sen uzme kendını

hmm ,,, bn lıse mezunuyum benıde alırlarmı suslenme ısı kolay cnm

valla bizim iki asistanımız vardı ikisi de lise mezunu biri aöf okuyordu ing biliyorum diye girmiş ama tek kelşme bilmezdi bir ara kursa falan gitti beceremedi zatn ama süslü sarısın bir kızdı bi giydiğini birdaha giymezdi falan öyle götürüyordu işi valla

asistanların tek özelliği giyinip süslenmesi işte ne olcak toplantı ayarlıcak genel müdürün evrak tkibini yapıcak falan filan

oyle degıl sekerım ısteee once basvursun gorusmeye gıdınce ogrenır ne oldugunu ne yazıcak ılana kargo takıbı yapıcak eleman mı?o nedene on yargılı olmayın

bende asıstan olrk grdım canım ama kargolara bakıorum genelde bırde gırıste durdugum ıcın musterı gelırse onlarıda karsılamıs oluorum gunde 5 10 defa tel calarsa bakıp teknık servs yada satısa aktarıyorum.bukadr ama saygı cok onemlı bu sırkette butun gun bos oturmama ragmen kımse bana ımada bıle bulunamaz bulunmaz.
o nedenle kurumsal bır sırkette calısman onemlı yavrucum aklımda olsun benmde kuzenım pendıkte fln eger ıs ımkanı olursa sana haber verırım yavru kusum sen uzme kendını

nerden baksan aynı işi yapıyoruz canım kargolar gelen giden evrak santral bende birde ben cok güler yüzlüyüm direktörlerin bile çekinerek konustugu müşterilerle ben canımlı cicimli oldum artık o yüzden canım sıkılır istifa etcem derim göndermezler beni :KK1:

valla bizim iki asistanımız vardı ikisi de lise mezunu biri aöf okuyordu ing biliyorum diye girmiş ama tek kelşme bilmezdi bir ara kursa falan gitti beceremedi zatn ama süslü sarısın bir kızdı bi giydiğini birdaha giymezdi falan öyle götürüyordu işi valla

kısss bna ınat mı yazıosun anlamadım hee

oyle degıl sekerım ısteee once basvursun gorusmeye gıdınce ogrenır ne oldugunu ne yazıcak ılana kargo takıbı yapıcak eleman mı?o nedene on yargılı olmayın

yok ben bizim şirketdekilerden yola cıkarak söyledim cunkü 1200 e yakın personel var bünyemizde genel müdür de yoğun oluyor o sebepten ama asistanı hastayeken bakardım yerine yapıcak işi yok kızın resmen

ınsallah duzgun bı ıs cıkar canım ya haber verırsen cok sevınırım ... cok buyuk bı cıkmazdayım ya ole boyle degıl ,
sımdıde gelmıs dıyo senınde yuregın yanıyomu acaba patatestenmı oldu , yemek verıyorsun oda kabahat , kuzenın ne ısınde calısıyor
valla ole bı ıs denk gelse bende suslenıp gderım hergun ıse nolcak =)

Selam arkadaslar.bende yenı uyeyım.bende arkadas edınmek ıstıyorum.mersınlıyım 27 yaşındayım.yaklaşık 3 yıldır evlıyım.

ınsallah duzgun bı ıs cıkar canım ya haber verırsen cok sevınırım ... cok buyuk bı cıkmazdayım ya ole boyle degıl ,
sımdıde gelmıs dıyo senınde yuregın yanıyomu acaba patatestenmı oldu , yemek verıyorsun oda kabahat , kuzenın ne ısınde calısıyor

vala canım bılmıorum bır sırkette calısıo ben sorarım yınede olmadı pendıkte oturuo o yakınlarda olursa yıne sana yakın

ya tabi ki yapıcağın işe de önem vermek lazım çünkü ben bizim kızlardan yola cıkarak böyle söylüyorum diğer şirketlerde aynı olcak diye birşey yok
yine de burdan iyi olcagı kesin :)

X