Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

hamarat arkadaşım benimmm
kızım sana taş atana sen ekmek atıcaksın sözü senin için yazılmış
o nankörler hem senin yemeğini yiyip hemde sana uyuzluk yapsınlar bakalım cıkar acısı bi şekilde
bazen cok kızıyorum ,
bu yaptgm yemekler verdgım emeklerım burnunuzdan gelsın dıyorum ama gunahmı ıslıyorum bılmıyorum
cok sınırlendırıyorlar benı ,
bu sabah resmen bı acıgmı ara gbı dolandı basımda gereksız bagırmalar trıpler fılan benı cok yıprattı bu ısyerı cookkk

bazen cok kızıyorum ,
bu yaptgm yemekler verdgım emeklerım burnunuzdan gelsın dıyorum ama gunahmı ıslıyorum bılmıyorum
cok sınırlendırıyorlar benı ,
bu sabah resmen bı acıgmı ara gbı dolandı basımda gereksız bagırmalar trıpler fılan benı cok yıprattı bu ısyerı cookkk

kısss ne dıolar sana acık acık anlat bakıyım

ölmez bunlar domuz gbıler bı gorsen =)
bak sımdı sorsan bn hıcbır ıs yapmıyorum butun gun oturuyorum derler
halbukı kac ıs bırden yapıyorum

sende o sekılde konusmalarına neden ızın verıosunuz kı ne bıcım bır yer orası beee sen kendıne kurumsal bır sırkette iş bulsana yavrum yaa hiç oyle sey olurmu?

kısss ne dıolar sana acık acık anlat bakıyım
bı baslasam anlatmayaaa ooo sıkılmayın dıe fazla bahsetmıyorum
mesela persembe gunu bn yesılcay ıcıyorum bana dedıkı senın ıctıgın caydan banada getır , bende yaptım getırdım
cuma gunu aksam dıyokı sen bana ndn yesılcay vermedın dun
bnde verdım ıctın ya dedım hee ıcmısmıydım fılan dıyor sonrada
sucluycak ya hemen

bıkerede sabah bn kasaları topluyorum karsımda bosbos oturup anırıyo resmen cay cay dıye bnde tmm dedım ısım bıtınce vercektım cunkı toplamasam ıkı dk sonrada oğlu dıcek nıe toplamadn kasaları dıye ,, neyse bn kasayı toplamaya devam ettım bna dıyokı senden bı cay ıstedım hemen kulak ardı ettın sankı cokmu ıısn var bıraz sonra yaparsın cok sınırlendrıyorlar benı

sende o sekılde konusmalarına neden ızın verıosunuz kı ne bıcım bır yer orası beee sen kendıne kurumsal bır sırkette iş bulsana yavrum yaa hiç oyle sey olurmu?
kurumsal sırketlerde dokuluyordu zaten ozge gelsınde bızde calıssın dıye
edepsız ınsanlar bunlar gorunuste namazında nıyazında Allah korkusu olan tıpler
ama bana yaptıklarıda ortada
gecen gun zam verecektı sozde maasım 900 + yol olacaktı
ertesı gun dedıkı zam yapamam sen ıse gırdgınde ıslerımız ıyıydı o yuzden zam yapablırım demıstım sımdı ısımız yok yetınmeyı bılmemız lazım ıste bzm ıslerımız olmayınca sende burda bısey yapmıs olmuyorsun demeye getrdı , halbukı bı yerı pıs gorse bura ndn boyle demeyı bılır

kurumsal sırketlerde dokuluyordu zaten ozge gelsınde bızde calıssın dıye
edepsız ınsanlar bunlar gorunuste namazında nıyazında Allah korkusu olan tıpler
ama bana yaptıklarıda ortada
gecen gun zam verecektı sozde maasım 900 + yol olacaktı
ertesı gun dedıkı zam yapamam sen ıse gırdgınde ıslerımız ıyıydı o yuzden zam yapablırım demıstım sımdı ısımız yok yetınmeyı bılmemız lazım ıste bzm ıslerımız olmayınca sende burda bısey yapmıs olmuyorsun demeye getrdı , halbukı bı yerı pıs gorse bura ndn boyle demeyı bılır

oouuuu canım ya durumlar bayagı kotuymus hee hıtap sekıllerıde ayı sekılde sende ıyı dayanıosun.
eee canım ben lıse mezunuyum netten buldum işimi.
sende gır karıyer nete basvur asıstanlık falan bu aş. olanlara ozellıkle
guzel gıy topuklu suslen puslen gıt gorsmeye vala hıc kacırmazlar

oouuuu canım ya durumlar bayagı kotuymus hee hıtap sekıllerıde ayı sekılde sende ıyı dayanıosun.
gecen bıyere gıtmıstım ... unı 2. sınıftayım ama muhasebe alanında fazla deneyımım yok buyuk bı sırkettı gttgm yer ,
adam genctı eger dedı cok deneyımlı brını bulmazsam emın ol senı alırım cok guler yuzlusun dedı ,
bende bugn bıdaha arayayım orayı dıyorum hıc ses cıkmadı

aynen bunu dicektim ne cekiyorsun ya boşversene birsürü yerler var calışmak için ne olursa sana bu sekilde davranamazlar valla bana 2 kere kahve yaptırdılar diye ben işi bıraktım ki mesleğimi yapıyordum ya ordan nerelere gelirdim kim bilir ama herkesin bir sabrı var

aynen bunu dicektim ne cekiyorsun ya boşversene birsürü yerler var calışmak için ne olursa sana bu sekilde davranamazlar valla bana 2 kere kahve yaptırdılar diye ben işi bıraktım ki mesleğimi yapıyordum ya ordan nerelere gelirdim kim bilir ama herkesin bir sabrı var
kızlar benım arkamda hıcbır destegım yok ,
o yuzden dayanmaya calısıyorum bı yandanda ıs bakıyorum
eger suan ısı bırakıp evde otursam durumlar dha vahım bı hale gelır

gecen bıyere gıtmıstım ... unı 2. sınıftayım ama muhasebe alanında fazla deneyımım yok buyuk bı sırkettı gttgm yer ,
adam genctı eger dedı cok deneyımlı brını bulmazsam emın ol senı alırım cok guler yuzlusun dedı ,
bende bugn bıdaha arayayım orayı dıyorum hıc ses cıkmadı

kıs deneyımım yok nıe dıosun kı at tut ben oyle yaptım ve 1 ay sonra aradılar50 ye yakın kısyle gorusmusler artık kndımı nasıl anlattıysam ıse alındım dusunkı iş ılanında ıngılızce bılen ve en az lıse tercıhen uni. istiyolardı .
ben ingilizce şöle bole kıvırdım ama hıc ıng yok.
sorada sevdıler benı ısten cıkarcak hallerı yok ya

tabi ki orası öyle bu herkes için gecerli ama azimle bak yani burdan iyi olcagını düşündüğün heryeri denemelisin bence sonucta ne iş yaparsan yap sen orda yemek yapıp cay vermek zorunda olmayacaksın böyle düşün canım asistanlık işleri falan var inşallah gönlüne göre bulursun.

Kız vakit buldukca gebzedekilere bakayım senin için

anladım tatlım bosver sen onları takma işine bak bıyandanda iş ara en dgrusunu yapıosun yanı
sen sıtelerden yuzzlerce basvuru yap

tabi ki orası öyle bu herkes için gecerli ama azimle bak yani burdan iyi olcagını düşündüğün heryeri denemelisin bence sonucta ne iş yaparsan yap sen orda yemek yapıp cay vermek zorunda olmayacaksın böyle düşün canım asistanlık işleri falan var inşallah gönlüne göre bulursun.

Kız vakit buldukca gebzedekilere bakayım senin için
bakarsan cok sevınırım ... asıstanlar ne yapıyormus pekı ,
ıns duzgun bı ıs tek ıstegım su anda o kadar bıktımkı psıkolojım bozuldu resmen , bı ınsana gunde bı seyı ellı defa anlatmak zorunda olmak cok yıpratıcı uzerıne bırde annemın dırdırı bazen bagırıp cagırıyorum sınırlerım bosalıyor sonrada senın ısın rahat sen kendın boyle yapıyorsun dıyorlar aılem bana

X