Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

önemi olan onun yanında sizinde bişeyler konuşmanız canım öylelıkle daha çabuk öğreniyo kilosuda maşaallah iii hangi semtte oturuyosunuz sen aslen eseslimisin

ohh masallah cnım bızımkının yemesı dert malesef 10 kılo suan benı cok uzuo.
tv asla ızlemez ben bazen zorluorum bak kızım falan ama bazen reklmlara fln bakıo onun dısında namaz kılıp dua bıle edıo
sureklı bızden para ıstıo verınce mama mama bakka dıoo:)hemen hemen herseyı soyluo ama ıkı kelıme ıle konusamıo suan yanı bıtek baba aç anne aç kelımelerını bırlestırıo onun dısında para mama bakka gıt dıo yanı gıdelım mama alalım demek ıstıo :)

önemi olan onun yanında sizinde bişeyler konuşmanız canım öylelıkle daha çabuk öğreniyo kilosuda maşaallah iii hangi semtte oturuyosunuz sen aslen eseslimisin

doğma büyüme es es:)) yanında çok konuşuyoruz ama şimdilik kelime dağarcığımız bu kadar elleriyle gel ver öpücük ver bay bay falan da yapıyor şekilleride yerine koyuyor iyiiz yaa allaha şükür çalışan anne olunca biraz yavaş oluyor işte bazı şeyler

maşallah ona olsun sağlıklı olsunda kilo önemli değil...

maşallah ona olsun sağlıklı olsunda kilo önemli değil...

imdiye kadr 2 3 defa nezle oldu onun dısında hıc hasteneye bıle gıtmedık masallahımız var salıgımız yerınde işte zayıfız cunku yemıoruz ama ınan en zor bebek yemeyen bebekmıs bunu cok ıyı anladım bazen yemıo saat omus aksam 5 kahvaltıyla duruo yemek gorunce katılıo ınan oturuorum koltuga hıcbısı ypmak gelmıo ıcımden butun gunum zehır oluo kendıme engel olamıorum yanı yemedıgınde ınan agladıgım oluo sınırımden

sana tavsiyem balık yağı içir o bebeği tok tutuyor ve çok faydalı kiloda aldırır kendinide yıprapma bende küçükten cılızmışım şimdi gel gör:))70 merdiven dayadık elinde sonunda kilo alıcak ama bu millet işte nlıyorum senii çok iyiii anlıyorum bebek olmaz niye yok olur zayıff laf laffff iştee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…