Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

anlat kıss nasıl odu çatlarım ben sımdi

Dün iş çıkışında ben yanıma çağırdım. Yağmur yağmıyodu ama ben eve gidemem şemsiyem yok ya yağmur yağarsa fln dedim. Evimde bi arka sokakta Neyse bu arabayla geldi. Bindim arabaya bende sözde barışmak için çağırdım ama burnumdan kıl aldırmıyorum. Biz yine bi fena kavga ettik. Arabadan inerken çarptım kapıyı bi daha seni hayatta çağırmam gelme fln dedim. Eve çıktım. Osinirle attım telefonu yere parçalandı. Aradan yarım saat geçti bi baktım şirket hattım çalıyo. Açtım ben geldim aşağı inebilirmisin diyo. Neyse indim. Bi de hala artistlik yapıyorum niye geldin diye :) Barışma öyle olmaz böyle olur diye göstermeye geldim dedi. Sarıldı öptü bende yumuşadım tabi. Barıştıııık

annem bakıyor aslında daha bırakmazdım ama göğüslerim felaket yara oldu zaten doğumdan sonra 6 ay kanadı yarası geçmedi şimdi tekrar başlayınca emzirmeden kestim dün(

bırz zor olucak tabı kararlı olunca cabukcak bırakıolarmıs cnım azcık sabır gerekıo zaten 1bucuk yasındada olmus ck erken sayılmaz

ayyyyy çok romatikkkk çokk hoşşşşş

ay canım ya gerçekten cok romantik olmuş allah bı daha ayırmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…