Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

işte dun olsa mevzu zaten ole tepkı vermezdım.normaldede kesınlıkle yanıma gelıp sarılmaz yatarkende hıc sevmez zaten sarılmayı falan bı gelıp opmez haftanın 3 4 gunu gelır yanasır oda ıste çıkarı içindir.bende bole olmasndan ınan cok sıkıldım.benı sevmedıgını dusunuorm artık :26:

canım ya takma kafana sen böyle yaptıkça uzar gıder mesela bıraz alttan al konuş eşinle ilgi istiiyorum de paraya gelıncede takmıştır işte erkek sonuçta ama ara bence eşini

çok haklısın kuzum bende hep ondan korkuyorum. yani insan kendini kötü hisseder haklısın. sende o geldiğinde itsen sana yine günahı. iki ucu b.klu değnek derler ya aynen öyle. yani belki para durumunu kafaya taktığı için böyledir. önceden de böyle miydi :44:

sevmiyo diye düşünme canım ya evlilik belli bir zamandan sonra monotonlasıyor bence eşin senı sevıyodur ya yapma boyle kendini üzdüğnle kalıyosun

canım ya takma kafana sen böyle yaptıkça uzar gıder mesela bıraz alttan al konuş eşinle ilgi istiiyorum de paraya gelıncede takmıştır işte erkek sonuçta ama ara bence eşini

bu durumdan sureklı şikayetcıyım ve kendını duzeltene kadr konusmuycam yaa bıldıgın odun adam

evlenmeden once hergun sevdıgını soluodu vala sıkılmıstım smdı duyarsma ınan şaşırırım o derece romantıklık 0.
kendısı sevmıo ble sarılıp opmeyı evlendıgımızden berı bole ılk gunden berı yataktada dokunulmasından hoslanmıo uykusu hafıf cunku neyse ama ınsna sevdıgının kalbını kırmamak ıcın bı sarılır en fazla 5 k sora ztn bende sıkılıorum donuorum arkamı bu dusuncesızlıgıne kızıdım.paradanda sorunumuz yok kı herzamnkı gıbıyız ole kendıne dert arıyo herhalde.

sevmiyo diye düşünme canım ya evlilik belli bir zamandan sonra monotonlasıyor bence eşin senı sevıyodur ya yapma boyle kendini üzdüğnle kalıyosun

ben böle olsun ıstemıorum ama ılk gunden berı bu konularda soguk tv ızlerken ben sarılmazsam ınan umrunda olmaz belkı kucuk konular buyutuosun dıceksın ama sınır oluorum yaaaa.

Erkeklerde köprüyü geçene kadar durumu var ya. Bence tamamen onunla ilgili. Sevgisinden şüphe edip kendini üzme cnm benim. Erkeklerin ham maddesi odun işte ne yapsak romantik olmuyolar.

yani arkadaşım rahat batmış biraz seninkine o zamann.. anlat kendini güzel bi dille. tepki verme her zaman sen hatalı olursun çünkü. ne güzel allah bağışlasın bi yavrunuz var. onun hatırına da olsa sen alttan al biraz. anlat kendini. olmazsa başka bi çare düşünürüz

canım yaaa sıkma canını bukadar takılma kendinide yok yere üzme lütfen.. belliki para konusunu çok kurcalamış kafasında ondan huzursuz. tabi ne olursa olsun sana böyle davranması yanlış ama küserek değilde kendini ifade etmeye çalışarak yola getirmeye çalışsan onu. söyledinmi hiç ben eski ilgini sevgini özledim diye...:s

ben böle olsun ıstemıorum ama ılk gunden berı bu konularda soguk tv ızlerken ben sarılmazsam ınan umrunda olmaz belkı kucuk konular buyutuosun dıceksın ama sınır oluorum yaaaa.

anlıyorum senı canım ya ama demekkı huyu böyle can cıkmayınca huy cıkmazmış sende ilgi istiysun elbette işte ne desen boş bu erkek milletine

cnım bu konu 100 defa acıldı zaten dun bardagı tasıran son damlaydı ınan kac defa agladım olmdı kvga ettık olmadı tatlı dılle konustum olmadı sımdıde kesınlıkle hatasını anlayana kadr konusmuycam o nasıl soguksa ben ona 10 katı soguk davranıcam

par meselesıyle alakası yok huyu bu cnım.ökülükte ustune yok.

anlıyorum senı canım ya ama demekkı huyu böyle can cıkmayınca huy cıkmazmış sende ilgi istiysun elbette işte ne desen boş bu erkek milletine

işte huyu bu ama kabul edemıorum napcaz bole?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…