Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

ablammm ağzından bal damlıyoo

çok teşekkür ederim çok sağoll..... aminnn aminn güzel dualarınız hep bizlerle olsun inşallahhhhhhhhhhhh :):):))))))))

Bugün haberler mükemmellllllll. Cuma hayırlılığını gösteriyo. Çok çok çok sevindim. Süper ya babalar çekilin aradan sevenler kavuşsun Darısı başıma inş

ya bebeğimmmmmm çok güzel olurrr ama eminönünde ben kıyafet bulamamkii. zaten yeni kpandğım için hiç kıyafetim yok
kapalılar için güzel şık kıyafetlerde fatihte olurmuş öyle diyorlarr
ondan fatihe gitmek istediydim
sen fatihe gel.

he evet doğru söylüyosun öyle şeyler fatihde oluyor canım yaa :)
fatihe geleyim madem ben peki o benim istediklerimden bulabilir miyiz fatihde :26:

Bugün haberler mükemmellllllll. Cuma hayırlılığını gösteriyo. Çok çok çok sevindim. Süper ya babalar çekilin aradan sevenler kavuşsun Darısı başıma inş
inşallah canımmm. herkes mutlu olsun sevdiceğiylee
Herkesler burdaaa
Selamün aleyküm tayfaa.
ve aleykümselamm. nasılsınız inşallah
ay canım ya napayım yanınızda olsam daha cok destek olurdum ama uzaktan böyle oluyo dua edebılıyorum anca canım siz mutlu olun yeter

sağol ablamm. desteğin yetiyoo

he evet doğru söylüyosun öyle şeyler fatihde oluyor canım yaa :)
fatihe geleyim madem ben peki o benim istediklerimden bulabilir miyiz fatihde :26:

yaaa onu bilmiyorum bebeğimmmmmmm.. hiç gitmedim daha önce fatihe ilkdefa gideceğimmm
ama vardır mutlaka yaaaa niye olmayacakmışkiiiiiiiii ...
dur bi bakayım internetten canım. yada kuzenime sorayyım o biliyor oraların fatihin sultanıdır o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…