Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Gelin makyaji fazla abartili olmamasi lazim bence.Gelinlik masum ve temizligi ifade ediyor.Insanlar geline bakince makyaji güzelmis yerjne gelin ne güzelmis demeli :) Porselen makyaj tavsiye ederim uzun süre kaliyor hemde daha isiltili ve canli gösteriyof :)
ahh ahh benı porselen dıe kandırdı salaklar fondoten bıle surmemısler dı baska bısı durduler gercı cıldım solemesı ayıp bebek gıbıdır:):) cok dogal olmustu ıstedıgım gıbı degıldı ama herkes dogal olusunu begenmısti dedıgınıze katılıorum.takma kiirpik muaakkak olmalı ama unutmayın yavrularrrrr güzellerimm benımm canlarımmm

ahh ahh benı porselen dıe kandırdı salaklar fondoten bıle surmemısler dı baska bısı durduler gercı cıldım solemesı ayıp bebek gıbıdır:):) cok dogal olmustu ıstedıgım gıbı degıldı ama herkes dogal olusunu begenmısti dedıgınıze katılıorum.takma kiirpik muaakkak olmalı ama unutmayın yavrularrrrr güzellerimm benımm canlarımmm
Evet tek tane olan kirpikler cok dogal ve güzel duruyor :))

alıntı yapmıcam cunkü kafam karısıyor Selin arkadasım bende porselen düşünüyorum ama istanbulda güzel yapan ve uygun fiyatlı yer bulamadım malesef

ya prossssssssssssss ben seni bi göremedim ama yaaaa:KK43:

zaten sen bozdun alıntıları , ne dersinden bahsediyorsun allasen :KK35:
sana bedavaya ders verrim yavvvruuuummmm:KK23:

ayyyy duyun dostlar duyunn şahit olunnn aaaah dostlarr Allah kuru iftiradan saklasın.

:) ben karistirdim sanirim kusura bakmayin :KK43: Ders almam sart sanirim

hehehehe sen cok uzaktasn ama ders veremem kı :) olsun ögrenırsın nolcak bızde anamızın karnında ögrenmedık ya:KK52:

X