Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

haha biz o sıra arkandan sey diyormusuzz ya bu kız cok düşkün böyle seylere ayıptır yaa valla :KK9:

hahahahah:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK52::KK52::KK52:
ya çok güldüm len. çok ayıp yaaaaaaaaaaaaaaa ben size iyilik yapayım siz arkamdan dedikodumu yapın aminönülerde adımı çıkarın vay başıma geleeeeeeeeeeeeennnnn :18::18::18:

kuzummm. inci candır cann :KK54:

heee tamamm o zamaan :)
biz bir gün gercekten buluşucak mıyız ben ümidimi yitirdim sanki :KK25::KK25:
buluşacaz tabii. ben şu pembe yalanımı söyliyim kutlamak için buluşuruz:KK1:

pşt kız kırmızıııı renitsa ne diyor bak... sende iftira at arkamdan hıh :KK19::KK19::KK19: :KK1::KK1:

çok düşkünmüşüm .alalalal:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:
valla şimdi düşkünsün gibi duruyor yaneee:KK9:
yapar mıyımmm bunu sana kıyamam benn kiii düğündaşıma da kıyamam ama mail almadıgı için bir kere daha düşünücem bu konuyu :KK52::KK52:
seniiii çok pisss döverimmm. saçlarını yoluk yoluk yaparımm.. agresifimm kompleksliyimmm..:KK4:

buluşacaz tabii. ben şu pembe yalanımı söyliyim kutlamak için buluşuruz:KK1:
valla şimdi düşkünsün gibi duruyor yaneee:KK9:
seniiii çok pisss döverimmm. saçlarını yoluk yoluk yaparımm.. agresifimm kompleksliyimmm..:KK4:

tamam sende söyle kutlarız:)
hiçde birşey yapamazsın 10 dk hesap almaya üşeniyorsun nerdeeee beni dövmek :KK33::KK33:

kırmızı karısıııı seni ööyle bi döverdim kiii.. ama dua et çıkış vaktim geldiiii. neyse hadi yavrulaarr ben çıkıyorum öptüm hepinizi. allaha emanet olun. bana dua edin lütfen.. sizi seviyorumm :KK54::KK16:

selincim gelin makyajı konusunda söyleyeceğin püf noktolar var mı arkadasım ?

heyyy heyyy sık boğaz etmeyin dağılın hadi lan dağılın :KK4:kaçırıcaksınız benım evlı cocuklu guzel akadasımı:KK53:

Cok sagol canim korudugun icin :) Yok kacmam evet calisiyorum.Kizim 6. Ayda 2 yasina giricek.23 yasindayim 10 yildir Almanyadayim 3 yillik evliyim Istanbul dogumluyum:) Hafta sonu calidiyorum Bos vaktde cocugjmla geciriyorum :)

kıııııııııııııııııız kim ne yazıyor karıştı. senin yadığını ben benim yazdığımı renitsa renitsanın yazdığını boncuk bocuğunkini pros yazmış gibi gözüküyor aman noluyor kafam karıştı .:KK1::KK1::KK1::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK37::KK37::KK37::KK37:

heyyyy kim bozuo alıntıları böyleee döverım heee ben cok iyi biliorum alıntı yapmasını ıstersenız saaati 180 liradan ders verebilirim tel no:0... 55. 222 5. 5. arayın:KK53:

selincim gelin makyajı konusunda söyleyeceğin püf noktolar var mı arkadasım ?

tamam ozaman :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ya kırmızım neden buluşmiicakmışız neden ümidin kesilmiş falan deme öyle. sen işten çık. buluşcaz hele hamama mutlaka gidicez bak söz verdim :KK1::KK1:
Gelin makyaji fazla abartili olmamasi lazim bence.Gelinlik masum ve temizligi ifade ediyor.Insanlar geline bakince makyaji güzelmis yerjne gelin ne güzelmis demeli :) Porselen makyaj tavsiye ederim uzun süre kaliyor hemde daha isiltili ve canli gösteriyof :)

X