Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

ayyyhh güldürdün kız beni allah da seni güldürsün. ne çektim be vallahii yaa. yazık banaa... aman geç olsun güç olmasın boşver. benimki erken oluyo ama güç oluyoo ühühühüüü

Baban naz yapıyor nazzz. Olacak bu iş hayırlısıyla. Senin için dua etcem bebeğim, sööz.
Ama ağlayıp zırlama yicen şimdi şepeşilleyi

HOŞGELDİN CNM ÖZLETTİN KENDİNİ YAAA bukadar arayı açma :):):)
ayyyy Allahım o telaşı banada nasip etsiiiiiiiiiiiiinn :) sende alnının akıyla çık bakalım tatlı telaşından :)

amin bebeğim ya inşallah,gönlüne göre versin Allahım inşallah..

ay valla sizin yerinize ben heyecan yapıyorumm yaa :)
kız bu özel gece seyleri falan aldın mııı bakiiim :)

kız almazmıyım çook önceden almıştım,nişanlanmadan bile önce ama yine almam lazım,nişandan sonra alamadım bi türlü,benim çeyizimde hiçbişi yoktu hepsini nişandan sonra aldık,öyle özel gece şeylerine para ayıramaz oldum..belki en son alışverişimde bir iki parça daha bişi alırım,çok hevesleniyorum öyle şeylere görünce içim gidiyo ama nası giyerimde kurbağa prensimin karşısına çıkarım bilmiyorum,ayıp yaa aaa

yaaa birtek ben mi alamıyorum bunlardan yaa cok utanıyorum ben bir takımım bile yok napıcam ben kız ben ben bakmaya bile utanıyorum bırak almayı

vla kızlar bısı yazcaktımda tutuorum kendımı burda olmaz

ya sende çıkk karamsarlıktannnnnnnnnn
evleneceksin tabikide evlenemiyorda ne demekmiş.....mayısta söylersin beyaz yalanını tamamdır
söylerim dimi heheheeee
Baban naz yapıyor nazzz. Olacak bu iş hayırlısıyla. Senin için dua etcem bebeğim, sööz.
Ama ağlayıp zırlama yicen şimdi şepeşilleyi
etcen ama bak söz verdin ona göre. ya etmezzseennn

yaaa birtek ben mi alamıyorum bunlardan yaa cok utanıyorum ben bir takımım bile yok napıcam ben kız ben ben bakmaya bile utanıyorum bırak almayı

kızz bende öyleyim ayışlı tavşanlı şeyler alıyodum hep. kaynanam gitmiş bi sürü almış. gerek kalmadı almama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…