Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

yani şimdi biz bişi diemeyız tabı sonrasında aksılık olmasıda kotu baban nezamana atmayı planlıo dugunu kı?burdada yalnız yasıosun bence bunuda goz onunde buulundursun babanla adamakıllı konus cocuk oyuncagımı canım her ıkınızde ayarladınız kendınızı ne alaka ısı garantıle falan bence baban senı evermek ıstemıo kıss baba yuregı işte bahaneler üretio.

bana da öyle geliyo. kasım sonrasına falan kalacak bu gidişle. çünkü asaletin ne zaman geleceği belli değil

sen varya sennn aklımıza soktun dimi namazı ne cok sevaba girdin bir bilsen :)
tamam o zaman bende baslayayım hemde nişanlım için dua ediyorum bana o kadar iyi geliyor ki onun için dua etmek :)

canım yaaa siz namaza başlayında benden binnnnnkat daha fazla sevap alın inşallahhh rabbim her işte yanınızda olsun :)
ben zaten kuran meailinede başlatacam yakında sizi. :21::21::KK16::KK16::KK16::nazar:

kızlar bide kutlu doğum haftasındayız. çekebildiğiniz kadar salavat çekin. peygamber efendimiz yanınızda olur..

niye kuzum. akşamla yatsıyı da kılabilirsin. gerçi ne kadar kılsan o bile kar bize ama.
bilmem bir agırlık çöküyor aksamları sanki uzun gibi geliyor her basladıgımda da sabah namazlarını kıldım arkası gelmedi
canım yaaa siz namaza başlayında benden binnnnnkat daha fazla sevap alın inşallahhh rabbim her işte yanınızda olsun :)
ben zaten kuran meailinede başlatacam yakında sizi. :21::21::KK16::KK16::KK16::nazar:

bebeğim ben ona basladım ama okurken agırlık çöküyor bana gündüz vakti uyku bastırıyor sebebi ne olabilir sence

ee cnım konussan babanla faydası olmazmı ben yaz dugunu ıstıyorum falan desen ne alaka asalet falan yaa

kuzum diyorum ya benim isteklerimin kimse için bi önemi yok ki. kimse sormuyo sen nasıl istersin ne zaman istersin diye. herşeyden soğudum. ne ev bakıyorum ne eşya. hiçbişey gelmiyo içimden

bilmem bir agırlık çöküyor aksamları sanki uzun gibi geliyor her basladıgımda da sabah namazlarını kıldım arkası gelmedi

bebeğim ben ona basladım ama okurken agırlık çöküyor bana gündüz vakti uyku bastırıyor sebebi ne olabilir sence

tatlım bunlar şeytanın oyunu. uyku basınca kalk bi yüzünü yıka gel. şeytanı sevindirme.

Kıl cnm ya komik gelicek ama sanki yüzüme nur gelmiş gibi hissediyroum. O kadar huzur doluyo ki için

hayır komik değillllllllll ilk zamanlar bende böyle hissediyordum. ozaman görüştüğüm bir cami hocası vardı ilk başlayan herkes bunu hisseder ama komik gibi geldiği için söylemezmiş öyle demişti ... ben söylemiştim :):)

Son düzenleme:
kuzum diyorum ya benim isteklerimin kimse için bi önemi yok ki. kimse sormuyo sen nasıl istersin ne zaman istersin diye. herşeyden soğudum. ne ev bakıyorum ne eşya. hiçbişey gelmiyo içimden

öle deme cnım benım basımdanda geçti bısuru olay bu tarz seyler cok yasanıo cunku stres oluo aılerlerde ıster ısteez sen tatlı dılınle halletmeye calıs babanla konus bakalım yuzyuze ne dıcek evımıd begendım de yaz gelını olmak ıstıorum de yanı sen çlersın aklını yaa

doğru söylüyorsun arkadasım ya sizden güç bulcam vallahi denicem ya

bide şeytan en çok uykuyla kandırır sabah namazında. sen onu bile yenip kalkabiliyosun. diğerlerini çok daha rahat yaparsın. 5 dakika sonra yarım saat sonra deme. ezanı duyar duymaz kalk ki şeytan uğraşacak vakit bulamasın. ben öyle yapıyorum

şeytan tepene biniyor canım. şeytanın sadece kuran okuyan yada namaz kılan kullarla uğrşması için görevlendirdiği oğulları var bunlar insanların göz altlarına sürme çeker kulağına ninni gibi birşey fısıldarlar halsizlik ve uyku haline sokmak için o insanı :KK43::KK43:
malesef. ...ama bunu bildiğin sürece ona yenik düşmezsin biraz sabır gerekiyor ilk başlar çok zor. ama dirayetli olursan bir süre sonra şeytan senden umudunu keser. iki yolun var ya sen kazanacaksın yada o ..:s

öle deme cnım benım basımdanda geçti bısuru olay bu tarz seyler cok yasanıo cunku stres oluo aılerlerde ıster ısteez sen tatlı dılınle halletmeye calıs babanla konus bakalım yuzyuze ne dıcek evımıd begendım de yaz gelını olmak ıstıorum de yanı sen çlersın aklını yaa

babamla yüzyüze konuşma imkanım yok maalesef. telefonda da ben sinirlenip bağırıyorum o bağırıyo daha çok büyüyo herşey:KK14:

bide şeytan en çok uykuyla kandırır sabah namazında. sen onu bile yenip kalkabiliyosun. diğerlerini çok daha rahat yaparsın. 5 dakika sonra yarım saat sonra deme. ezanı duyar duymaz kalk ki şeytan uğraşacak vakit bulamasın. ben öyle yapıyorum

şeytan tepene biniyor canım. şeytanın sadece kuran okuyan yada namaz kılan kullarla uğrşması için görevlendirdiği oğulları var bunlar insanların göz altlarına sürme çeker kulağına ninni gibi birşey fısıldarlar halsizlik ve uyku haline sokmak için o insanı :KK43::KK43:
malesef. ...ama bunu bildiğin sürece ona yenik düşmezsin biraz sabır gerekiyor ilk başlar çok zor. ama dirayetli olursan bir süre sonra şeytan senden umudunu keser. iki yolun var ya sen kazanacaksın yada o ..:s

tamam canlarım denicem söz

X