Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

almıcaam gelinliğie niye bakayım ki ühüüüühüü

olcak dimi dua edeceksin bana dimii:26:

kızım ya dövecem şimdi senı sabahtan beri kendını üzdüğün yeter ortada bısey yokken kendı kendıne dert yapıyosun ya üzme kendını bu kadar bizede babamklar yaza yaparız dedılerdüğünü bizde sankı kış dedıler gittik şubatta düğün salonu tuttuk parayı bıle ödedık söyleyemedık bir türlü sonra söyledık kımsede bisey demedi bak oldu bitti

cok naz yaptın ama
mail aldın mı sen bakiim
yok canım yaa aklıma bile gelmedi bugün ağlamaktan yarın hatırlat da alayım canım

ederim tabikide canım bnm. ettim dahada ederim siz mutlu olun yeterki .. sen ve kırmızı bi evlenin zaten sonra sıra bende inşallah. sizde bana dua edinde sorunsuz çıkalım şu durumlardan ama
inşallah yavrum rabbim hiçbirimizin yüzünü yere eğdirmesin inşallah
yaa ben abbamın inadını biliyorum. adam sırf nişanlıum konyalı diye vermem diye tutturdu yaa. öyle acaip bi adam benim babam. oldu bittiye de getiremeyiz sizin gibi gelmez çünkü düğüne. daha önce söyledi bunu. napcam ben ablacım yaa

canım.evi.haziranda.bakçam.işlhh.1+1deyim.demiştim.bağlarda.da.evler.çok.pahalı.nerden.bakarım.hiç.fikrimde.yokkk
gönlüne hangi taraf uygun gelıyosa hangi tarafı beğenıyosan arkadaslarına neresı yAkınsa ordan tut bence tabi bide eşinin işine neresi yakınsa

gönlüne hangi taraf uygun gelıyosa hangi tarafı beğenıyosan arkadaslarına neresı yAkınsa ordan tut bence tabi bide eşinin işine neresi yakınsa

arkadaşmııı.hiç.arkadaşım.yokki..bağlarada.alıştım.aslında.heryere.yakın.ray.kentte.oturdum.ilk.geldiğimde.2.sene.çok.gzldi.sakin.komşuluk.vardı.ama.bu.bağlarda.mümkün.değil...kiralarda.çok.uçukk

Çok güzelmiş cnm çok beğendim anlamlı ve orjinal olmş

begendiniz mi gercekten yaaa cok mutlu oldummm suan :)
morincim mail attım sana bu arada :)

anladım canım ya aile arasında tarih belirlenmedımıydı.bol bol dua et canım ya bızde edelım babanın ınadı kırılır ınsallah ama kendını üzmek yok tamammı babanın evınde ne kadar oturursan okadar iii belkı yarın olmayacaklar

ben babamın evinde değilim ki ablacım. onlar balıkesirde. ben istanbulda yalnız yaşıyorum. yalnız olmak çok zor burda. bıktım artık. o yüzden acele ediyorum
daha güzeli senin olcak inşallah bana surat yapma ya vicdan azabı cekiyorum

kusura bakma kuzum afedersin. benim davetiyem de belli de aklıma o geldi unutmuştum. ondan kötü oldum bi an

benim babada kilisli diye istemiyor. ahhh bu BABA larrrrrrrrrrrrrrrrrr

gel canım bizim bu taraflara tasın bende stadyumun orda oturuyodum merkezde ama işe başlayınca cocuk olduktan sonra bakıcı için buraya geldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…