Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

ne zaman tasdik olacağı belli değilse yalan söyle, ben olsam söylerdim
zaten memursun sen yahu niye tasdik bekliyor ki baban, ne olack yanii:26:
ilerde ortaya çıkmıcaksa bu durum,bu küçük yalanı babana söylemende bi sakınca yok zira evliliğin söz konusu..

Ne güzel birbirimize destek oluyoruz. Evet kızlar herkes başlasın bu akşam. Yalnız benim bi sorunum var. Ben annemden gizli namaz kılıyorum. Çünkü annem erkek arkadaşım yaptırıyo fln diye saçma sapan şeyler düşünüyo. Erkek arkadaşımın ailesi dindar. Oysa ki bu benim içimden geliyo. İşte annem bunu anlamıyo ve sabah namazına kalkarsam uyanır diye sabahı da kılamıyorum bi akşam bi yatsı işte. Bana akıl verin annemi nasıl ikna edebilirim ne yapabilirim.

Ben geldim kuzular günaydıınn
hosgeldın yavruuu

:)) olablır bnm arkadas lıstemdekıleırn dısında gorunmuyor arkadas oldkmu senle

seni bende görmedimmmmmm

Hayır kimseyi göremedim ben
sen bna arklık teklıfı gonderdn ya kabul ettım bn bakablırsın

hoşgeldin şaşamm
Hoşbulduk bal nassıınn

Kusura bakma ama saçmalık yani erkek arkadaşın bile teşvik ediyo olsa ne güzel bişeye teşvik ediyo diye sevinmesi lazım annenin.
Namaz kılmaya heveslenmenize sevindim ayrıca topic ahalisiii

ay evet hadi destek olun birbirinize başlayın. ne güzel olur yaaaaaaa... çalmadığın kapının açılmasını bekleme. o kapıyı çal :)
yaaa çok gaza geldim inşallah eve gidene kadar geçmezz
yaa hepiniz aynı şeyi söylüyosunuz da yalanla yapılan iş ayağa dolanır derler ya hani ondan korkuyorum başka bi aksilik çıkarsa diye
aynı şeyi bende yaşadım canım. bizimkiler baya açık nişanlımın ailesi de bayaa kapalı. anlatamadım kendim istediğim için kıldığıma. nişanlım zorluyo sandılşar. zamanla alışıyolar merak etme. annemi de namaza başlattım hatta bırak namaz kıldığın için laf söylesinler. sen sadece dua et rabbim onların da yolunu çevirsin. bide bana dua eder misin dedim ama görmedin sanırım :26:

Alışırlar dimi cnm ya yüreğime su serptin bi de böyle günaha giriyolar diye üzülüyorum. Sana da dua ederim tabi tatlım görmedim kusura bakma ismin neydi.

sen şimdi gaza geldin şeytanın ödü patlıyor sağdan soldan önden arkadan saldırıyor vazgeçirmek için. dikkatli ol. düşmana yenilme :):)):)

hiç olurmu ole sey yaaa sank kotu bırseyemı tesvık edılıosun kı.
bence sen sabahıda kıl benım ıcımden gelmese zaten kılmam dıe de cvp verrsın.
öldugumuzde yanı tarafta anne bıle cocugundan hak ıdda edıcekmıs kı dusun anne bunu yapan ..
zamanlada alısır zaten cnım

Buna yönelmemde onunda payı olduğunu inkar edemem. O bana çok güzel şeyler anlattı bilmediklerimi öğretti. Hatta önceden çok açık giyinirdim şimdi kapanmak istiyorum ama annem lafını bile ettirmiyo. İnş evlendiğimde bütün ibadetlerimi tam anlamıyla yerine getiricem.

sakın çekinme cnm istikrarlı olduğunu gördükçe onlarda alışacaklar bencede ... hatta belki rabbim onlarında içine hidayet verir. sen onlar içinde dua et. nişanlında nekadar çok sevinir. şeytana karşı cephe alın sürkeli besmele çekinki vazgeçirmek için yanınıza yaklaşamasın :)..

Beni yüreklendirdiniz. Yarından itibaren başlıyorum sabah namazına da. Ayy heyecanlandım bile

Renitsa bende söylerdim o yalanı
sana da soracaktım şaşaam sağol sormadan cevap verdiğin için
Alışırlar dimi cnm ya yüreğime su serptin bi de böyle günaha giriyolar diye üzülüyorum. Sana da dua ederim tabi tatlım görmedim kusura bakma ismin neydi.
ismim gözde canım. işleri gönlündeki gibi yürüsün istediği olsun dersen sevinirim kuzum. hiç merak etme babam istemedi evlenmemi sen onlrla yapamazsın dedi. duyan da sanki çok kötü bişey yapıyo sanacak. ama alıştılar zamanla. hatta ben inadına babam evde olduğunda namaz kılıyodum vazgeçmiceğimi anlasın diye. dua et sende ailen için bol bol
sen şimdi gaza geldin şeytanın ödü patlıyor sağdan soldan önden arkadan saldırıyor vazgeçirmek için. dikkatli ol. düşmana yenilme :):)):)

inşş dua et sendee yenilmiyimm

Hep diyorum allahım kalbimizi iman, ibadet aşkıyla doldur diye. inş anlıycaklar. Rabbim hepimize doğru yolu göstersin.

İbadette gizlidr kabahatte
Sen bilmediklerini öğrenmeye devam et Rabbim anneyede nasip etsin.

sana da soracaktım şaşaam sağol sormadan cevap verdiğin için

Mecbursun bacım napcan ki başka , kafanda herşeyi planlamışsın gelinlik bakıyosun . Dahada bekleme yani :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…