Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

ayh havanı yesinler :KK3: bu arda benimkiside normalde böyle ama benımkis çok pırasa dümdüz başka şeklede asla girmiyor ne maşa tutar ne dalgalı fön ... çok sıkıcı :s
aynen masa tutması sorun oluyor ama yeni bir maşa aldım süpeeeer :)
havalıı:KK19:

nazardeger kıs bnm yanımda deme haftanın 3 gunu erkenden uyanıp yaım saat fönle ugrasıorum bugunde sıra vardı kuaforde işe gec kaldım o nedenle nekdr şanslısın yaaaa kıskandımmm:KK24:

yok cok şükür yıkarım cıkarım dümdüz ama şekil alması zor oluyor yani hacimli olmuyor sac o kötü

benim düğündaşım nerelere kayboldu ?
şu kıza bir mail adresi aldıramadım yahu :KK19::KK19:
koşa koşa babasına yalan söylemeye mi giti yoksa :KK9::KK9:

Hepimiz destek çıkınca gaza geldi herakde babaya koştu tayinim çıktı demek için :)

gebertirim sizi arkamdan konuşmayıon bakiim.:KK20: sessiz sessiz sizi dinliyorum. bide lunayı görmek için sabırsızlanıyorum:KK1:

aynen masa tutması sorun oluyor ama yeni bir maşa aldım süpeeeer :)

yok cok şükür yıkarım cıkarım dümdüz ama şekil alması zor oluyor yani hacimli olmuyor sac o kötü

ne o maşa. şekil almayan dümmmmmmmmmmdüz saçlar için mi yapmışlar. şimdi banada ver marka modelini derdim ama tesettürlü oldğum için gerek olmayacak :) evlenince kocama süslenirim ama ozamana neler çıkar heralde ya :)

... ben kapanalı 8 ay oluyor bu arada :). onuda not olarak ekliyim :KK1:

Hepimiz destek çıkınca gaza geldi herakde babaya koştu tayinim çıktı demek için :)

gebertirim sizi arkamdan konuşmayıon bakiim.:KK20: sessiz sessiz sizi dinliyorum. bide lunayı görmek için sabırsızlanıyorum:KK1:

aaaa yakalandık :KK9:
bana baksana sen şu mail adresini alıyor musun almıyor musun ?:KK19: 10 dakikacık yahu ! :KK20::KK20:

ne o maşa. şekil almayan dümmmmmmmmmmdüz saçlar için mi yapmışlar. şimdi banada ver marka modelini derdim ama tesettürlü oldğum için gerek olmayacak :) evlenince kocama süslenirim ama ozamana neler çıkar heralde ya :)

... ben kapanalı 8 ay oluyor bu arada :). onuda not olarak ekliyim :KK1:

aa önceden açık mıydın sen ?
kuaföre getirtmiştim canım belli bir markası yok sanırım
amanda aman kocasını sevsinler :KK9::KK9:

yaa alcam da artık msn yokmuşş. nasıl konuşcazz. bi de nasıl alcam kineeee. cahilim diyom anlamıyon benii:KK76:
evet artık outlook olmuş ama ben hep onu kullandığım için anlamamıştırm.
hotmail yaz bebeğim ilk cıkan linke tıkla
orda kayıt ol , üyü ol falan bişi vardır yönlendirir seni :KK34:

en iyisi sen mail aç şifresinide mail adresi ile birlikte ver o kullansın. baksana onun açacağı yok :)

kız burdan hotmail acılsa yardımcı olmazmıyım ben düğündasıma ama acılmıyor işte

aa önceden açık mıydın sen ?
kuaföre getirtmiştim canım belli bir markası yok sanırım
amanda aman kocasını sevsinler :KK9::KK9:

evet cnm 1 yıl öncce kuranın tükçe meailini okumaya başladım. onun ağırlığı altından kalkmak kolay değil ... 8 ay öncede kapandım namaza başladım abdesti bile öğreneli 8 9 ay oluyor :s... ama olsun zararın neresinden dönsem kar dimi :)
evet ya kocammmmmmmmmmmmm. söylemesi bile hoş . birde hemen kocam olsa sevdiceğim :):) ne süslenirim ben ona :)

Son düzenleme:
evet artık outlook olmuş ama ben hep onu kullandığım için anlamamıştırm.
hotmail yaz bebeğim ilk cıkan linke tıkla
orda kayıt ol , üyü ol falan bişi vardır yönlendirir seni :KK34:

kız burdan hotmail acılsa yardımcı olmazmıyım ben düğündasıma ama acılmıyor işte
sağoll kuzumm. bak nasıl yardımcı oluyor düğündaşına. mor inci de utansın. hııhh:63:

evet cnm 1 yıl öncce kuranın tükçe meailini okumaya başladım. onun ağırlığı altından kalkmak kolay değil ... 8 ay öncede kapandım namaza başladım abdesti bile öğreneli 8 9 ay oluyor :s... ama olsun zararın neresinden dönsem kar dimi :)
evet ya kocammmmmmmmmmmmm. söylemesi bile hoş . birde hemen kocam olsa sevdiceğim :):) ne süslenirim ben ona :)
bana da dua et yaa. başlıyorum namaza. sonra şeytana uyup bırakıyorum. bi türlü devam ettiremiyorum

tabi ki öyle canım keske bende basarabilsem.
Bir ara sabah namazına başlamıştım ya insan ne kadar hafif oluyomuş o zaman anlamıştım sonra bıraktım sabah uykusu agır bastı işte.
Benim nişanlım kapanmanı istemem böyle güzelsin demişti ilerde istiyorum ama gercekten hacca falan gitmek istiyorum allah nasip ederse tabi.
Birde ben küçükken hep kuran kursuna falan gitmiş biriyim yani zorlasam hatırlarım kuranı okumayı falan bakalım inşallah birgün tekrar baslarım

sağoll kuzumm. bak nasıl yardımcı oluyor düğündaşına. mor inci de utansın. hııhh:63:

ederimm ki her zaman :)
bana da dua et yaa. başlıyorum namaza. sonra şeytana uyup bırakıyorum. bi türlü devam ettiremiyorum
aynısını banada oluyor canım malesef
ya aşkolsun niye laf söyliiim sana ben. ::KK19: rahat rahat mailleşin diye yardımcı olsun diyoz iyilikte yaramıyo beee.... :KK20: :KK1:

size kavga etmeden kardes kardes oynayın demedim mi beeeen :KK9::KK9:

baaaaakk kızdırma beni şimdi buradan sana bi mail açar şifresiyle gönderirim utanırsın heeeeeee :KK15: :nazar: :KK3:

ya o çok zor. sadece şeytanda değil nefis de büyük düşman. yok üşenir yok yorgun olur yok canı başka şey ister bilmemne. sonra kuranda yazanları aklıma getiriyorum bazen korkudan bazen allah aşkından kalkıveriyorum hemen. işyerinde bile namaza başlayınca didim bana namaz kılacak yer ayarlanmazsa işten çıkarım diye. sen kararlı ol Rabbim yardımcın olur inşallah

bu sayfaya mı eklıceksın cnım

gunaydın cnım ben bı gnaydın dedım yarım saat once kımsecıkler cvp yazmadı küsüm herkese:KK43:
gormedım gulummm hem hastayım bennn

evet kesilme oluyomuş. Çok şükür bende hiç öyle bi sorun olmuyo dayanıyorum ağrı kesiciye
bende hıc ıcmem kesmesın dıye

hımm sıcak şekerli su iç o zaman

günaydın annecik görmedim ki ben , nasılsın ?
sıcak bısıler ıcıcem de karnım ac ne yesem acaba
Günaydın evliler,bekarlar,nişanlılar, kocasızlar :KK53:
o kocasız bnmı oluyorum kankı kustum kızımmmm:KK19:

geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmm. innternetim gitti. aranıza dönemeyeceğim diye çok korktuuuuuuum :)
hosgeldın nerelere kactı ınternetınnn

X