Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

yok kıs şaka maka bıyana cok sorumluluk ıstıo evlılık vala cok zor yaaa.
eşimle 6 yaş var aramda 28 yasında
baya fark varmış. benm gözüm korkuyo valla evlilikten, herşeyim tamam olnca evlenirim herhalde:26:
amaaannn zor bu işler yahuu:KK14:

geldım canım ya evdeyım bugün ben sabah gıttım işe izin aldım geldım 4 yıl oldu canım evlenelı

4 yıldan öncesi??
hasta mısın yoksa? :26:

Eki Görüntüle 679729

ayyy bak benım hayalimde böyle birşeydi. kır düğünü olmasını istiyordu sevdiceğim. o sebepten böyle çiçekli bir gelinlikle doğal saçlar :s aaaaaahhh ahh :KK43:
ee kuzum hala bunu isteyebilirsin cunkü hayallerin gercek olcak sevdiğin adamla hayalindeki düğünü yapıcaksın inşallah :KK34:
Cnm ilk önce dantelsiz tül olanı beğenmiştim. Ama şimdi bi daha baktım ben eteklerdeki dantelleri farkedemedim. Sadece uçlarında dantel var sandım. Evet fikrimi değiştirerek dantelli olan diyorum.

teşekkür ederim canım benim :KK34:
fotoları sildim ama hala gözüküyor mu :26:

yok canım ya allaha şükür ben ıyıyım babaannemız hasta cocuga bakacak baska ınsan yok mecburen yarın allah kerim bakalım
Geçmiş olsun.:26: başka bakabilecek kmse yok mu? :26:
kaynana adayı ıle tanıstın mı kıs ?

tanışmışlığımz var,telefonda falan da konuştuk. :KK31:

ee kuzum hala bunu isteyebilirsin cunkü hayallerin gercek olcak sevdiğin adamla hayalindeki düğünü yapıcaksın inşallah :KK34:

teşekkür ederim canım benim :KK34:
fotoları sildim ama hala gözüküyor mu :26:

cnm benim .inşallahhh öyle olacakk öyle olsun öyle olmalı inşallahh . çok özledim zaten :KK43:

bende özledim ya cok uzakta zaten :KK43:
6. ayda gelicek inşallah :KK16:

özlemekte başka bir yakışıyor AŞK'a :KK16: :KK16: :KK16:

bak buda hoş bir model üstü böyle yapıp alt tarafı biraz daha hareketlendirebilir kuaför. çok tatlı olur yüze çok güzel gidecek bir model :)
$imagesCAYTTNEV.jpg

tanışmışlığımz var,telefonda falan da konuştuk. :KK31:

hee cok sık gorusmuosun nasıl brı barı sence?

kızlar.mrb.benim.göbüşte.güzel.bir.kız.varmışşşş:nazar:

ayyy cnım sen bole dıyınce benımde ılk cınsıyetıo grendıgım gun geldı aklıma.
İllede kız olsun dıe ınan uyku uyumuodum kız oldugunu ogrendım nasıl elım ayagıma dolandı anlatamam nasıl mutluyum herkese tek tek telefon actım havalardaydım ama tabı kızım dunyaya gelınce anladım kı kız erkek hıc farketmezmıs.
Allah analı babalı buyutsun sağlıkla kucagına alırsın yavru kuzunu ınş canım.
desene bı zıllı daha gelıo dunyaya fıstık yaaa ye onu yeee o dötünü ısır ısır tabı bunun için az daha buyumesı gerekıo :)

hee cok sık gorusmuosun nasıl brı barı sence?

ayyy cnım sen bole dıyınce benımde ılk cınsıyetıo grendıgım gun geldı aklıma.
İllede kız olsun dıe ınan uyku uyumuodum kız oldugunu ogrendım nasıl elım ayagıma dolandı anlatamam nasıl mutluyum herkese tek tek telefon actım havalardaydım ama tabı kızım dunyaya gelınce anladım kı kız erkek hıc farketmezmıs.
Allah analı babalı buyutsun sağlıkla kucagına alırsın yavru kuzunu ınş canım.
desene bı zıllı daha gelıo dunyaya fıstık yaaa ye onu yeee o dötünü ısır ısır tabı bunun için az daha buyumesı gerekıo :)

Ne mutlu sana cnm. Allah analı babalı büyütsün. hayırlı evlat nasip etsin inş. Çok sevindim senin adına.

kızlar.nasıl.mutlulukmuşki.tarif.edemiyorum.inanın...yalan.değil.erkek.geçiriyodum.içimden.ama.dr.kız.dediği.an.havalara.uçtum.deli.oldum.herkesi.aradım.herkese.ben.hamileyim.kızım.olcak.diye.kaykırasım.geldi.bi.alsam.kucağıma.allahın.izniyle.yicemmm.onu

kızlar.nasıl.mutlulukmuşki.tarif.edemiyorum.inanın...yalan.değil.erkek.geçiriyodum.içimden.ama.dr.kız.dediği.an.havalara.uçtum.deli.oldum.herkesi.aradım.herkese.ben.hamileyim.kızım.olcak.diye.kaykırasım.geldi.bi.alsam.kucağıma.allahın.izniyle.yicemmm.onu
anlıorum senı canım aynı seylerı hıssettım bende smdı 17 ayık oldu kızım ınanamıorum nasıldagectı onca zaman .
çok guzel duygular Allah herkese nasıp etsın

X