Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

aynen mesela ben uyanamadım :)

naber annecik :)

ilikik kuzu senden nbr nasıl gectı haftasonun

iyidir beeğim haftasonu temizlik yaptım onun yorgunlugu var azıcık :)
Sabah cayımı içip geleyim haftasonu haberlerini alıcam senden ):

hala bulamadım gerçi bi tane buldum da 900 istiyo. o da benim bütcemi zorluyo. napcam bilmiyorum :KK19:

evın resmı varmı sekerım ?

gel bebeeem bekliyorum

....................................

ev işini sorcaktım ama benden önce sormuşlar ne yapcaksın peki aklında ne var ?
yaa 800e kadar bütce ayırmıştım. bi yandan diyorum 100 lirayla nolacak tutu. ev 150 metre çünkü baya da güzel. sonradan da diyorum. bi kere vermiceksin bu parayı her ay. 1 yıl sonra da zam yapacak. e yarın öbür gün bebek düşünüyorum. yani kafam çok karışık bi akıl verin bana
ay kıyamam ya seni niye yanlız bıraktılar
nişanlımın işi vardı. işten çıkınca dolaşacaktık biraz. geç çıktı. bende o saatten sonra çıkmak istemedim. dün de serindi. evde pinekledim durdum işte

ben balık kraker yiyorum öykütoşu getir onada yedircem :)

ay benım kızım cok sevo balık krekerı hergun muhakkak ıstıo bende alıorum:)

yaa 800e kadar bütce ayırmıştım. bi yandan diyorum 100 lirayla nolacak tutu. ev 150 metre çünkü baya da güzel. sonradan da diyorum. bi kere vermiceksin bu parayı her ay. 1 yıl sonra da zam yapacak. e yarın öbür gün bebek düşünüyorum. yani kafam çok karışık bi akıl verin bana

nişanlımın işi vardı. işten çıkınca dolaşacaktık biraz. geç çıktı. bende o saatten sonra çıkmak istemedim. dün de serindi. evde pinekledim durdum işte

canım evın resmı varmı?bırde pazarlıkla ınmıo mu bıraz daha

900 cok gercekten aslında ama nişanlınla birlikte vericeksniz sonucta toplam kazancınıza göre bir yer tutumak lazım

900 cok gercekten aslında ama nişanlınla birlikte vericeksniz sonucta toplam kazancınıza göre bir yer tutumak lazım

düğüne daha var canım aceleye getirip hemen tutma bıraz cıkın arayın eşe dosta sorun bakalım.senı nıye yanlız bırakıyo hafta sonu bakayım

canım evın resmı varmı?bırde pazarlıkla ınmıo mu bıraz daha
yok canım daha yapım aşamasında ev 20 gün sonra bitecek o yüzden resmi yok. 1000den 900 e indi zaten:KK14:

nişanlımla ortak bütcemiz zaten tatlım. araba ve düğün kredimiz var maalesef. o yüzden böyle oluyo
düğüne daha var canım aceleye getirip hemen tutma bıraz cıkın arayın eşe dosta sorun bakalım.senı nıye yanlız bırakıyo hafta sonu bakayım
yaa bi an önce tutmam lazım. çünkü eşyaları 1 ay önce sipariş edin diyo baktığımız heryer. evi tutu temizle. eşyayı beğen al. anca yetişir biliyorum. ben biraz pimpirikliyim herşeyi kolay kolay beğenmem. sıkışırsam istediğim hiçbişeyi alamam. bide nikah önce olacak. o yüzden yanii :26:

kızlaaaaar yağmurlu bir pazartesi sabahından günaydınn :126::126:

Günaydın kızlarrr

günaydın canım sanada burasıda bulutlu ama yağacak millet hafta sonundan sonra uyanamadı herhalde

günaydın hanımlar nasılsınız bakalım bugün :KK16:

iyidir kızlar siz naptınız bakalımhafta sonu
Gunaydın kızlar nasılsınız ?

Kızlar kendıme 10 gun fılan once pantolon aldım bı kac kere gıymıstım dunde yıkamıs annem sıyah pantolonun rengı atmıs resmen ustunde damar damar beyaz ızler olmus orta kısmındada olmustu bıde aksam onu goturce carsıya :KK43:
sızde oluyomu hıc bole seyler yenı kotlar varya pacası hafıf ıspanyol gbı onlardan ıste .

yok canım daha yapım aşamasında ev 20 gün sonra bitecek o yüzden resmi yok. 1000den 900 e indi zaten:KK14:

nişanlımla ortak bütcemiz zaten tatlım. araba ve düğün kredimiz var maalesef. o yüzden böyle oluyo

yaa bi an önce tutmam lazım. çünkü eşyaları 1 ay önce sipariş edin diyo baktığımız heryer. evi tutu temizle. eşyayı beğen al. anca yetişir biliyorum. ben biraz pimpirikliyim herşeyi kolay kolay beğenmem. sıkışırsam istediğim hiçbişeyi alamam. bide nikah önce olacak. o yüzden yanii :26:

yine de daha zamanın var bebeğim bence kendinize nisan sonuna kadar zaman tanıyın acelye gelirse sonra daha cok üzülürsün :KK34:

Gunaydın kızlar nasılsınız ?
iyidir canım senden ne haber ?
Kızlar kendıme 10 gun fılan once pantolon aldım bı kac kere gıymıstım dunde yıkamıs annem sıyah pantolonun rengı atmıs resmen ustunde damar damar beyaz ızler olmus orta kısmındada olmustu bıde aksam onu goturce carsıya :KK43:
sızde oluyomu hıc bole seyler yenı kotlar varya pacası hafıf ıspanyol gbı onlardan ıste .
aaa bana olmuyor hiç ki o modelden birkaç tane var yani aldıgın yere götür göster canım
onların boyutları buyuk dıo maılden gonderım sana

tamam bekliyorum :)

X