Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

dene canım ya hakkını yedirme kendi sorunları yüzünden seni mağdur etmeye hakları yok

kuzuu şimdi ben netden arastırırken şirketin avukatı geldi hayırdır falan bende böyle böyle anlattım durumu aradı kadını konustu ben kırmızı hanımın avukatıyım işte böyle böyle diye.
kadın bir ekeledi kekeledi :)
salı günü halledicem demiş bakalım inşallah verir :KK9::KK9:

kuzuu şimdi ben netden arastırırken şirketin avukatı geldi hayırdır falan bende böyle böyle anlattım durumu aradı kadını konustu ben kırmızı hanımın avukatıyım işte böyle böyle diye.

vay be maşşallah çok temiz kalplisin he kırmızım :):) hadi bakalım bu vesile ile salı günü verirler inşallah sertifikanı onalrda herkesi saf sanmasınlar ..:)

vay be maşşallah çok temiz kalplisin he kırmızım :):) hadi bakalım bu vesile ile salı günü verirler inşallah sertifikanı onlarda herkesi saf sanmasınlar ..:)

geçmiş olsun cnm . hayırdır sorun mu var ?[

soğuk algınlıgı canım havalara aldandım :KK43: şimdi biraz daha iyiyim

sen neler yapıyosun canını sıkan bseymı var bıraz yazsmlara baktım :S

hmm anladım cnm geçmiş olsunn dikkat et kendine .. iyileş bak pierre lotiye gelecektik biz ..evet cnm yaa bir sıkıntım varki sorma gitsin :KK43:... geçen cumadan beri yemeden içmeden kesildim yani . zaten rejime girecektim otomatikman girmiş oldum rejime .. ama dünden beri iyiym annem yanımda olduğu için. benim sayfamdan ilk başlara git konunun aslı orada. baya karışık çünkü :s

Son düzenleme:
ayy kızlar ya şimdi ''adamo deri'' diye biryerden aradılar beni iş için ama bizim burada onların siteleri açılmıyor bazı siteleri nedense açmıyor burası
siteside adamoleather.com bu açabilen varsa açıp firmanın hakkımızda diye bir bölümü vardır mutlaka onu kopyalayıp buraya yapıştırabilirmi ya merak ettim kaç yıllık nasıl bi firmaymış ?
ya birisi bakabilir mi ?? :s

Son düzenleme:
kızlar benim için dua edin. işle ilgili şu anda bi sıkıntı var. kabak benim başıma patlayabilir. dua edin bana lütfen:18::KK14::KK14:

hmm anladım cnm geçmiş olsunn dikkat et kendine .. iyileş bak pierre lotiye gelecektik biz ..evet cnm yaa bir sıkıntım varki sorma gitsin :KK43:... geçen cumadan beri yemeden içmeden kesildim yani . zaten rejime girecektim otomatikman girmiş oldum rejime .. ama dünden beri iyiym annem yanımda olduğu için. benim sayfamdan ilk başlara git konunun aslı orada. baya karışık çünkü :s

ahh tabı tatlı gelın sız ıyıyım ben :)tamam canım bı bakım neler olmus böle :KK43::KK43:

$8698964022231_1_org_thumb.jpg kırmızı bu nasık. rahat bi ayakkabı bu hem

X