Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

düğündaşımm yaa bozma moralinii ama insan bir hafta içinde neler hallediyor neler
ya evi bulsam herşey yoluna girecek de ev yok

canım çok teşekkür ederim sağol ama mahallesi uymuyo o evin. tramvay hattına yakın olması gerekiyo. bide o yüksek giriş. ben en az 2. kat istiyorum.evi bulursam hemen çıkcam ben şimdiki evi boşaltıp. nikah olunca da nişanlım gelecek yanıma. 800 e kadar gözden çıkardım. dün baktım bi şimdi oturduğum mahallede 900 istiyo. 100 liradan nolcak dedik başta ama bi kere verilmiyo ki sonuçta. her ay vericez o parayı. öyle olunca da vazgeçtim. dur bak evi göstereyim bi. mutfağıo küçücüktü Emlak Ofisinden 3+1, 130 m2 Kiralık Daire 950 TL'ye sahibinden.com'da - 114037322

sende kıradaydın zaten dımı cok pardon cnım ozaman beklemenın geregı yok tabı.uzme kendını havalar ısındı sımdı veler sureklı boalır sen takıp et duzenlı bulursun inş.
cnım ev guzelmıs ama ck pahalı pazarlık yapmıo mu?
bırde mutfagı kucukmus gerckten bırz sorun yaratabılır

yaa benim hayalim zaten mutfağı biraz daha büyük bi ev. benim için banyosu ve mutfağı güzel olsun başka bişey önemli değil. ben insanların temizliğini mutfağa vew banyoya göre yorarım da söylemesi ayıp.. 900 verince de daha güzel bişey istiyo insa. ve zaten 100 lira bile fazla olsa benim bütcemi sarsıyo maalesef adam 1 lira bile inmem sıfır ev diyo. odasını da yeşile boyamış ne akla hizmetse. bide boya masrafı var

günaydın tatlım. nasılsın konuştun mu annenle:26:

günaydın canım iyiyim sağol. evet konuştum çok şükür. yani daha konuşmaya başlamadan ağladım bi yarım saat kadında meraktan çatladı .).. ama anlattım .. ilk başta onun yalan atmasına çok öfkelendi yalancıyla olmaz falan dedi ama sonra ben konuştum empati yaptırmaya çalıştım bayağı neredeyse sabaha kadar beyin fırtınası yaptık ama sonuç olarak yanımda olacak ben onu söyliym size. babana kabul ettirmemiz çok zorrr diyor oda ama yinede beraber konuşacağız. şuanda o bir yolunu düşünüyor. birde bi fikri var. ''o'' babanla yemeğe çıksın kendisi anlatsın dedi. bizim konuşmamız babanı daha fazla sinirlendirir belki dedi akıl akıldan üstündür işte ama emin değiliz.
sizce nasıl fikir bu ?

900 o ev için fazla zaten cnm .. o yeşili birkere en başta değiştirmen lazım birsürü masraf .. sen daha araştır ayrıca evet mutfak hayaline hiç uymuyor pişman olursun boşver onu

benim tek bildiğim sen konuşma. ya annen konuşsun yada erkek arkadasın. ben kendim konuşarak mahvetmiştim herşeyi. annenin yanında oolmasına sevindim canım. bak annen anlamış seni. herşey yoluna girecek ha ne dersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…