Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

gösterilecek bişey yok kızlar yaa. ben öyle şatafatlı şeyleri sevmiyorum biliyosunuz.. düz saten bişey alcam. yarım platformlu falan.. amaaaann öyle işte. daha gelinlik yok ayakkabı bakıyom. bende bi acaibim

bize bakcak bişi olsun yeter ki
sıkılıyoruz be Renitsa, napalım.

bende.5.aylık.olcam.işlhh.ne.kıymetli.şeyi.varmış.anlamadımmsenin.çocuk.kaç.yaşında.kızmı.yoksa.kız.göstermez.dediler.ben.artık.kız.bekliyorum.
evet ya bende zatyen 5.5 aya kadar hep kız diye hatta bi tane kız takımı aldım bile ama bi öğrendım nur topu gibi bi tosunum olcakmış şimdi 14 şubatta 2 yaşını doldurdu büyüdü ablası abi oldu artık kızlarada yavru diyoruz biz

internetten alamam canım denemem gerekiyo. tırnaklarımda sorun var benim. her beğendiğimi alamıyorum maalesef

Dantelli olan modeli hiç görmemiştim de :44: o yüzden sordum internetten mi diye
Modeli o kadarda önemli değil zaten gelinlik altına gyilecek ve bi daha gylmicek. rahatlığı daha önemli tabi.

Dantelli olan modeli hiç görmemiştim de :44: o yüzden sordum internetten mi diye
Modeli o kadarda önemli değil zaten gelinlik altına gyilecek ve bi daha gylmicek. rahatlığı daha önemli tabi.

aslında bi de pembe düşünüyorum. toz pembe. buketim de o renk olacak. hem sonra da giyerm dedim. ama tabi önce gelinliğ secmem lazm. biraz erken ayakkabı için

aslında bi de pembe düşünüyorum. toz pembe. buketim de o renk olacak. hem sonra da giyerm dedim. ama tabi önce gelinliğ secmem lazm. biraz erken ayakkabı için

şimdi kırmızı bile giyiyolar
pembe de olur valla. gelinliği de paylaş bizle bak tamam mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…