Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

acılmadı bende ya iş yeri pc acmıyor bazı yerleri buraya eklesene bakayımmm :)

benım gelınlıgım yok cnım suan hanı fıkır olsun dıe attım yanında fıyatı yazıo mesela ortalama 2300sende 1bucuga alırsın dıe tahmn edıorum benım yanlıs hatırlamıosan 1900 du bız 1100 aldık.ama kıraladım ben belkıde o nedenle okdr ındırım yapıldı tabı uzerıme gore dıkıldı kıralanmıs urunu kıralamadım ılk ben gıydım yanı:KK53:en almayımı dusunuosun

benım gelınlıgım yok cnım suan hanı fıkır olsun dıe attım yanında fıyatı yazıo mesela ortalama 2300sende 1bucuga alırsın dıe tahmn edıorum benım yanlıs hatırlamıosan 1900 du bız 1100 aldık.ama kıraladım ben belkıde o nedenle okdr ındırım yapıldı tabı uzerıme gore dıkıldı kıralanmıs urunu kıralamadım ılk ben gıydım yanı:KK53:en almayımı dusunuosun

yaa ben almak istiyorum.. çok mu pahalı olur kii:26:

piyatlar iyiymiş prosscum yaa. nerde bunun mağazası

sen cok iyi almışsın valla ama tülden fark ediyor diyolar bilmem ne diyolar benim ki gercek kesim franszıı danteliymiş bilmem artık :)

al yavrum ya artık :)

hangisni almak ıstıosun yavrum.?

Ödemelerim vardı anca gelebildim pros'um.:KK54:
nasıl gecti haftasonun bakalım. :KK51:

cnım cumrtesı zaten toplantı vardı pazardanda bısıcık anlamadım sankı tatıl yapmamıs gıbıyım.

piyatlar iyiymiş prosscum yaa. nerde bunun mağazası
cnım caddebostan kadıkyode var benım bıldıgım

sen cok iyi almışsın valla ama tülden fark ediyor diyolar bilmem ne diyolar benim ki gercek kesim franszıı danteliymiş bilmem artık :)

evet cnm uyguna aldık bız ama ındırımde guzel yaptı yanı fransız tul ablam denedı cnm boyu kısa oldugu ıcın ınan hıc kadıramadı.yanı onun 1 58 di.
senın boyun kaç
al yavrum ya artık :)

ama o fransız danteli de bi farklı duruyo yaa. kaliteli olduğunu belli ediyoo..:KK16:
evet ama uzun boy ıstıo ablama alamadık cunku yakısmadı bızde prenses model almıstıık

X