Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

bayagı karısık bı durum canım sevgılın hata yapıp saklamıs senden sende bır hata yapıp babandan saklama bence
eger babanı ıkn edebılırsen olaılır ama aılenı karsına alarak sakın diyorum.
uarada ısmı neymıs bızde baksak merk ettım ne tarz kacakcılık

babam asla ikna olmaz canım :KK43: altın ve silah kaçakclğı. isim vermesm dha iyi .s

Bende evlenmeden önce devlet hast.çalşıtım 4 yıl şuan tedaştayım benimde 16 aylık oğlum var 26 yaşındayım

bende aynen bu şekilde bakıyorum olaya. neyse cnm daraltmıym sizi ben. benımde ruhum daralıyor zaten düşündükçe. :s

hiç üzme canını tatlım. sende farkındasın görüşme bi süre. şu an mantıklı karar veremiceksin zaten. bi kafanı topla enine boyuna bi düşün. sonra doğru gelen neyse onu yap...

bende aynen bu şekilde bakıyorum olaya. neyse cnm daraltmıym sizi ben. benımde ruhum daralıyor zaten düşündükçe. :s

hayır canım böyle düşünme zaten kendı kendıne zaten işin içinden cıkamazsın bak biz yanındayız önce bı kac gün kendını topla otur sonra babanla konuş

yani bende o fiyata bulurum sanmıştım, belki yine bulurum yani ama bilmiyorum ki.
Cok denersem hiç karar veremem ben ondan korkuyorum :KK43:

bendee. o yüzden önce fiyatları makul olan gelinlik mağazalarının isimlerini bulup öyle gitmem lazım. çünkü beğenirim bi tane fiyetı yüksek olur alamam içimde kalır o benim. başka bişey de beğenemem bi daha.. off :KK19:

hiç üzme canını tatlım. sende farkındasın görüşme bi süre. şu an mantıklı karar veremiceksin zaten. bi kafanı topla enine boyuna bi düşün. sonra doğru gelen neyse onu yap...

evet böyle yapmam en mantıklısı. birtarafım deli gibi affetmek bağrıma basmak istiyor. birtarafım hem babam yüzünden hem yalan yüzünden affedemezsin diyor. ama öyle bağrıma basasım geldiki cuma günü :KK43:. ilkdefa karşımda ağladı o ya. benim dağ gibi sevdiğim çocuk gibi ağladı karşımda ben babamı parmaklıklar arkasından hatırlıyorum bu benim suçum değil anlatmayı çok istedim ama cesaret edemedim sen diğerleri gibi değilsn faln dedi. diğer yengeleri biri zaten dağınık bi ailesi var diğeride yetiştirme yurdunda büyümüş zaten. ama yok öyle bi konuştuki çok içim acıdı hem okadar öfkeliyken hem nasıl ona sarılıp başını okşamak istedim. biz çokmu aptalız anlamıyorum:KK43:
bana daha önce birkaç defa sana anlatmak istediklerim var demişti hatrlıyorum ben. ama sonra hep şakaydı bilmemne diye geçiştirdi.

Son düzenleme:

hayır canım böyle düşünme zaten kendı kendıne zaten işin içinden cıkamazsın bak biz yanındayız önce bı kac gün kendını topla otur sonra babanla konuş

çok sağolun yaaa iyiki varsınız zatennn :s .. babamla konuşma konusunda emin değilim ama duygularımın etkisi altından çıkmam için zamana ihtiyacım oldğu doğru..s

X