Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

28 yaşındayım canm valla hemşirelik yapıyordum ama ara verdim şu sıralar çok yorucu bir meslek maalesef :-(

sen kaç yaşındasın? evli misin? ay yeni insanlarla tanışmak nasıl iyi geldi anlatamam

oyy aynı anda yazmışız
bnde 23 yaşındayım evet forum gerçekten çok iyi geliyor ya terapi resmen
I'm not married

Son düzenleme:
oyy aynı anda yazmışız
bnde 23 yaşındayım evet forum gerçekten çok iyi geliyor ya terapi resmen
I'm not married

çok güzel yaştasın kıymetini bil Rabbim seni kötülüklerden muhafaza eylesin mutlu,huzurlu bir hayat nasip etsin
ayynen çok güzel söyledin canm terapi gibi gerçi geç kaldım biraz aranıza katılmakta ama güç olmadı diye düşünüyorum ))

yok hayır geç değil her zaman tanışmaya açığız en kısa zamanda kaynaşırsın emin ol
abla dicem ya 3 yaş büyük olunca bile saygısızlık yapamıyorm ben

ayy hahaha ilahi hiç güleceğim yoktu diyebilirsin tabiki ablacım ) çok yorucu biraz kendime vakit ayırmak,dinlenmek istedim açıkçası :-(

blirim benm yengemde hemşire çok zor valla ya kuzenmde sağlık lisesine gitmek istedi izin vermedi milletn ağız kokusunu mu çekiceksn diye

blirim benm yengemde hemşire çok zor valla ya kuzenmde sağlık lisesine gitmek istedi izin vermedi milletn ağız kokusunu mu çekiceksn diye

maddi olarak iyi bi meslek olduğunu düşünüyorum birikim bile yaptım gerçi ben küçük şehirde yaşıyorum büyük şehirde aldığım maaşla geçinilebilir mi o konuda hiç bir fikrim yok :-( bir bayan için iyi bi meslek ama katlanmak gerçekten zor ben insanları kırmaktan tamamen kaçınan bi insanım ama bazen insanın sabrını gerçekten çok zorluyorlar

zor gerçektennnn ablacm allah tüm doktoralara hemşirelere kolaylık versn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…